Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Marilleva 1400


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.

Jeśli chodzi o skipass to nie pomogę bo byłem w okresie freeski.

Natomiast co do tras, wycieczka obowiązkowa to wyprawa na Passo Groste.

Z piwkiem na górze i zaliczeniem kilku tras dodatkowo po drodze, taki wypad to 3/4 dnia. Nr tras i wyciągów którymi trzeba się przemiescić żeby tam dostać nie będę podawał, bo całą przyjemność w opracowaniu własnej trasy :) W każdym razie należy się kierować na Madonne di Campiglio.

Kiedyś policzyłem ile to w kilometrach i wyszło mi 30km samej jazdy na nartach, nie licząc wyciągów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż wszystko przede mną. Uczyłem się jazdy na nartach w Val Morell we Francji, ale tak marnie wyszło że strach pisać. Pierwsze kroki na nartach, za małe buty, zardzewiałe narty, brak stroju narciarskiego i gogli, temperatura +2oC, padał deszcz, muldy i błoto śniegowe. KATASTROFA. Trzy lata minęły jak sie zdecydowałem ponownie założyć narty. Teraz już od 2 lat jest fajnie. Myślę że jestem już z przełomu początkującego i średniozaawansowanego i jeżdżę rekraacyjnie na Szymoszkowej, Kotelnicy i Małym Cichym. Z takimi umiejętnościami wybieram się pierwszy raz w podobno lux-góry. Mam nadzieję że ten pobyt utwierdzi mnie w zachwycie dla szusowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Nawet gdy masz zamiar jeździć tylko po terenie Folgarida/Marilleva/Modonna to radzę Ci kupić skipass w wesji full (SS). Daje to swobodę przemieszczania, po całym terenie w dowolnym czasie. Według mnie, jak jedzie się tam grubo ponad tysiąc kilemetrów, to kilkadziesiąt euro dodatkowo wydane warte jest uzyskanej swobody.

Pozdrawiam,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

polecam jak mój przedmówca zakupić karnet Superskirama. Daje on możliwość jeżdżenia po całem VdS bez ograniczeń. W grudniu tego roku Madonna miała zostać połączona z Pinzolo. Masz więc możliwość jeździć w 3 ośrodkach praktycznie bez zdejmowania nart. Tonale z Ponte di Legno, Pejo i Paganella to już wyjazd samochodem lub skuibusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo praktyczny jest karnet Marilleva Folgarida + 2dni Madonna.Jedziesz na tydzień,czyli 6dni jazdy.Dwa na rozjeżdżenie się,dwa na konkretne zwiedzanie MF i dwa dni na zwiedzenie Madonny.Mieszkając w M1400 samochodem nie chce się ruszać(konieczność zakładania butów innych niż narciarskie)Tak wygląda temat z mojego doświadczenia.

Oczywiście przy założeniu ,że będzie 6 dni pogody.Dwa lata temu mieszkając w M1400 miałem tylko 6dni opadów śniegu.Ale to już inna historia.

Pozdrawiam...

Ps.Kończąc dzień wyjedź sobie na Monte Vigo i zaczekaj w knajpce,aż zjadą wszyscy.Dopiero wtedy zjeżdżaj.Stok tylko dla siebie-cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...