Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SzCyrk pełen atrakcji...


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze - czytam ten temat i powiem że mnie rozczarowaliście- w poniedziałek razem z kumplami jedziemy tam i teraz sam nie wiem - Może ktoś powiedzieć jak wyglądają warunki ?

Czy da się jeździć czy kamienie ?

Co do prognoz: http://www.twojapogoda.pl/polska/slaskie/szczyrk

Edytowane przez Żółwik_Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółwik zobacz kiedy to było pisane.

Następnie sięgnij pamięcią wstecz o kilka dni i przypomnij sobie jaka była pogoda.

Na koniec wejdź na stronę gat'u. Przeczytaj o warunkach panujących na trasach. Jak będzie napisane "dobre" to zaniż do trudnych i odpowiedz sobie czy warto jechać.

wowowowo

Widzieliście co dodali na stronę?

http://www.wkraj.pl/index.php?page=vr&start=51464

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - czytam ten temat i powiem że mnie rozczarowaliście- w poniedziałek razem z kumplami jedziemy tam i teraz sam nie wiem - Może ktoś powiedzieć jak wyglądają warunki ?

Czy da się jeździć czy kamienie ?

Co do prognoz: http://www.twojapogoda.pl/polska/slaskie/szczyrk

Na trasach naśnieżanych warunki powinny być jeszcze do zaakceptowania,powiedzmy do południa.Później obawiam się,że spod śniegu będzie wyłazić sporo kamieni.

Wszystko będzie dobrze,dopóki nie będzie zbyt mocno wiać,nie pojedziesz w weekend itd... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja na szczęście nie miałem takich przygód. Byłem w pierwszej części warszawskich ferii . Trasy raczej dobrze przygotowane oprócz dwóch ostatnich dni gdzie przyszła odwilż i pojawił się lód miejscami sporo (na 4) oraz duże muldy w dolnej części 7. Co do tras to cały czas nie była czynna 1, dolna część 2 oraz dolna część 3 . A z wyciągów nie kursowały te przy jedynce (po prawej stronie w czyrnej ). Natomiast przy Bieńkuli kursował tylko jeden. Raz jeszcze nie kursował jeden na Małe Skrzyczne. Kolejki do wyciągu nie były zbyt duże maksymalnie 4-6 minut (wyciąg z Suchego do Hali Skrzyczeńskiej oraz na hali Pośredniej ). Chociaż jednego dnia ustawiła się taka kolejka przy trasie nr 8 że musieli ją przestawić by nie zagradzała trasy. Stoki narciarskie są zróżnicowane i bardzo fajne. Jednak tak jak wielu turystów przyjechałem pierwszy i ostatni raz. Póki się nic nie zmieni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoki narciarskie są zróżnicowane i bardzo fajne. Jednak tak jak wielu turystów przyjechałem pierwszy i ostatni raz. Póki się nic nie zmieni.

wyjazd tygodniowy tam to faktycznie hardkor.... ;) ale na dopołudniowe '20 szybkich' Szczyrk nadaje sie idealnie.... jeszcze zdążę do pracy przed 15tą.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...