Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Awaryjność bramek przy wyciagach?


tel997

Rekomendowane odpowiedzi

Awaryjność bramek przy wyciagach?

Bywajac tu i tam nigdy nie mialem z tym problemow, czasami zdarzylo mi sie ze podczas tygodnia zjazdow bramka skasowala mi o jeden czasami dwa wjazdy za duzo.

Chacialem spytac grupowiczow czy maja podobne doswiadczenia w Polsce, i jak jest za granica?

Pytam o to bo korzystam ze stoku gdzie nagminnie bramka kasuje mi dziennie 10-15% impulsow za duzo. Dramatem byloby gdyby tylko mnie, ale takich przypadkow jest bardzo duzo. Zal mi pewnej mlodej pani, bogu ducha winnej ktora nabija karnety i musi wysluchiwac krzykow i wyzwisk pod swoim adresem ze automat znow oszukal. Zwieczeniem jest gosc ktory z uporem maniaka wklada karte do czytnika 15 razy i slyszy odmowe a wyliczyl sobie ze ma jeszcze jeden wjazd a tu mu automacik poprzednio skasowal podwojnie.

(sygnal kojarzy mi sie z bramkami w supermarketach, gdzie gdy nie zdejma ci zabezpieczenia przy kasie i zaczyna pikac bramka wszyscy wielkim wzrokiem w kolo patrza na ciebie jak na zlodzieja)

Takich przypadkow ze ktos wycofuje sie z bramki kladac wszystkich za nim metoda domina na glebe jest bardzo duzo, stojac w kolejce gdzie stoi 30 osob sa to dwa trzy przypadki- to 10%.

Nie ma nic gorszego jak wchodzisz cala rodzina na jeden karnet, dziecko zona i ty .... nie jedziesz bo wlasnie zjadlo ci jedno wejscie za duzo, .. albo wchodzisz wciskajac sie z dzieckiem na jeden impuls i wtedy wlasciciel sie wydrze, ze psuja mu bramki, ze dewastuja przejscia itd, wlasciciel powiedzial ze przeciez mozna podejsc poza bramka z boku wyciagu i poprosic o wjazd, tylko ze wtedy i tak trzeba sie wycofywac z kolejki "na raka" aby podejsc z drugiej strony. Dla mnie to jawne oszustwo, byc moze nie zamierzone, ale oszustwo.

Pozostale informacje: karty chipowe ze stykami, lokalizacja wyciagu MALINKA.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...