Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty Dalbello


sławek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Ciotka napaliła się na buciki Dalbello. Była w jakims małym sklepiku i facet ostro nawijał o zaletach firmy. Nie wiem konkretnie jakie ty były modele, bo były 2 (damskie) - jeden 400 zł, drugi 750 zł. Droższy miał jakieś bajery: dopasowanie wkładki do stopy na gorąco, sporo regulacji - również pięta. Niezabardzo się na tym znamy. Jak popisałem głupoty to niezła będzie polewka na forum, ale cóż. Do rzeczy: plis o jakieś opinie na temat butów firmy Dalbello - ogólnie. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam. Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Dalbello

znam dwie osoby co posiadały buty tej marki ale po sezonie zmieniły na inna gdyż np.wkładka w tylnej części niszczyła się bardzo szybko i utrudniało to wkładanie stopy i w obu tych przypadkach odpadły języki..,ponadto jeden z tych butów pękł...może to zbieg okoliczności a może ....???

być może to pech osób które dokonały zakupów tych butów,ja wiem jedno nie zakupie buta tej firmy bo wystarczy że byłem świadkiem jak oni się męczyli ....muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...