Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gogle Carrera Hide Otg Hyper Red


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_gogle&id_grupy=2598&id_modelu=843

Kupione za 129pln +przesyłka 10pln.

Nowiutkie gogle.

Długo zastanawiałem się co kupić: gogle, kask z szybą, nic?

Wybór padł na najtańsze gogle :) Metdoda rozumowania: najwyżej wywalę :)

Gogle sprawdzone w czasie ostatniego wyjazdu na Nową Osadę. Pogoda: deszczyk,descze,ulewa.

Gogle super, nie parują, ale ... parują okulary pod goglami. Natomiast dzieje się tak tylko w momencie gdy się stoi. Wystarczy skierować twarz w stornę wiatru i po sprawie. Można także podnieść gogle i okulary szybiuctko odparowują.

Jeden minus: kształt szyby powoduje, ze oprócz oprawek okularów widzimy też hmmm "obramówkę szybki". Cieżko opisać o co mi chodzi, ale spróbuję kiedyś fotkę zamieścić. Przez tą "obramówkę" - czyli to załamanie szybki z prostej płaskiej na prostopadłą do twarzy- niestety zakres widzenia na boki jest ciut gorszy. Zastanawiam się w modelu "Skermo" nie byłoby lepiej. Natomiast "Skermo" nie odpowiada mi zewnętrznie :) :)

Jak dla mnie: w tej cenie nie ma lepszego rozwiązania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam tego modelu http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_gogle&id_grupy=2598&id_modelu=844

Takie same doznania!. Parowanie samych okularów w czasie "postoju" można zmniejszyć srodkami okulistycznymi w sprayu, choć nie do końca. Drugie gogle jakich używam to Scott tez dla okularników http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_gogle&id_grupy=2616&id_modelu=869. W tych szyba jest podwójna i może ciut lepiej, ale same gogle też nie parują. Pozdrawiam

Edytowane przez akobretti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam tego modelu http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_gogle&id_grupy=2598&id_modelu=844

Takie same doznania!. Parowanie samych okularów w czasie "postoju" można zmniejszyć srodkami okulistycznymi w sprayu, choć nie do końca. Drugie gogle jakich używam to Scott tez dla okularników http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_gogle&id_grupy=2616&id_modelu=869. W tych szyba jest podwójna i może ciut lepiej, ale same gogle też nie parują. Pozdrawiam

Czyli nic tylko kupować najtańsze?

Też myslalem o Scottach ale wziąłęm tańsze Carrery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forum samochodowych znajomy wyczytał żeby natrzeć szyby szamponem do włosów żeby nie parowały :D I DZIAŁA :eek::D

Sprawdziłem patent na lustrze w łazience i też działa :P może z googlami będzie podobnie :rolleyes:

Co do tanich googli to używałem przez tydzień w alpach, pary za 129zł z Interu. Firma X-treme i też spisywały się ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forum samochodowych znajomy wyczytał żeby natrzeć szyby szamponem do włosów żeby nie parowały :D I DZIAŁA :eek::D

Sprawdziłem patent na lustrze w łazience i też działa :P może z googlami będzie podobnie :rolleyes:

Co do tanich googli to używałem przez tydzień w alpach, pary za 129zł z Interu. Firma X-treme i też spisywały się ok ;)

Mhm tylko te pasują mi prawie prawie idealnie do kasku + pasują na okulary :)

Mały offtop: czy ja mam krzywą bańkę (i nie tylko ja) czy carrera ma dupiate kaski? W każdym znanym mi przypadku pozostaje szczelina pomiędzy kaskiem a górną częścią gogli i tam wieje prosto w zatoki ! :mad:

A to powoduje, że bez względu na pogodę muszę jeździć w kominiarze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parują nie gogle tylko okulary na nosie ;), a tu działa płyn, mydło itp. może nawet lepiej niż specjalne płyny :)

" czy ja mam krzywą bańkę (i nie tylko ja) czy carrera ma dupiate kaski? W każdym znanym mi przypadku pozostaje szczelina pomiędzy kaskiem a górną częścią gogli i tam wieje prosto w zatoki !"

To samo w/w gogle carrera + kask Carrera Bullet. :)

Edytowane przez akobretti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo w/w gogle carrera + kask Carrera Bullet. :)

To ja usilnie szukam wygodnego kasku carrery...do moich nowych kimerików, że niby zintegrowanie miałyby pasować. To bardzo kiepsko...dla carrery, że inne kaski (mam starego rossignola toxic) nie wykazują tej ułomności.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...