Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zakupów butów - ok. 300 zł


endless

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako nowy chciałbym wszystkich powitać. Na początek mojej przygody z narciarstwem chciałbym zakupić buty ale budżet mam skromny tak do 350 zł. Czy możecie powiedzieć czy da się coś kupić za te pieniądze. Wpadły mi w oko te buty http://www.decathlon.com.pl/PL/buty-rns-200-146887942/

powiedzcie czy są coś warte czy lepiej poszukać innych może wybrać się np. na giełdę do Krakowa? Jaką powinienem mieć twardość jako początkujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś się wstrzymać z zakupem. Lepiej uzbierać i kupić buty na dobrych parę sezonów. Nie wiem czy Wedze Ci zapewnią taką trwałość.

Przydałyby się Twoja waga żebyśmy mogli precyzyjniej wskazać Ci przedział sztywności w który powinieneś celować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flex ok.70 będzie w sam raz.

Za te pieniądze niestety przyzwoitych, nowych butów nie dostaniesz. Jedynie możesz szukać używanych co wiąże się z brakiem możliwości zmierzenia i dużym ryzykiem, że będą w nie najlepszym stanie. Możesz poszukać butów po outletach ale tam nowe, męskie buty kosztują od 500zł wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym koledze polecił te buty lub każde inne z serii "tych tanich".Na początek nic wiecej nie potrzebuje.W marketach sportowych jak i w Macro lub selgros też coś powinno być.

ja na początek też używałem podobnych i było ok.jak sport cie wciagnie to warto zainwestować.Mam znajomego który ma buty za 1200 a jeździ kiepsko i 2-3 dni w sezonie.

Polecam na początek zwłaszcza przy takim budżecie.Za jakis czas zmienisz na dla zawodowców-porfesjonalistów:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę założenia, że jak mnie coś wciągnie to dopiero w to inwestuje. Nie lepiej pożyczyć buty niż wydawać 300-350zł na sprzęt, który za 1-2 sezony się wybije i będzie nie do użytku dla lepiej jeżdżącego narciarza. Sprzedać potem takie buty to też jest cud. Ja bym pozostał przy pożyczonych a jak narciarstwo Cie wciągnie to w przyszłym sezonie pomyślałbym o nowych buciorach w granicach 500-600zł, które posłużą przez kolejne lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym doradzała kupno butów, nawet tych tańszych. Po pierwsze jazda w, za przeproszeniem, śmierdzących butach z wypożyczalni to średnia przyjemność, a po drugie komfort najczęściej też minimalny. Takie buty na pewno nie pomogą w nauce. Ciężko mi się wypowiadać o butach, o które było zapytanie, ale myślę, że warto je przymierzyć, pochodzić po sklepie i jeśli rzeczywiście nie masz teraz możliwości zakupu niczego lepszej marki, to pewnie są warte rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym doradzała kupno butów, nawet tych tańszych. Po pierwsze jazda w, za przeproszeniem, śmierdzących butach z wypożyczalni to średnia przyjemność, a po drugie komfort najczęściej też minimalny. Takie buty na pewno nie pomogą w nauce. Ciężko mi się wypowiadać o butach, o które było zapytanie, ale myślę, że warto je przymierzyć, pochodzić po sklepie i jeśli rzeczywiście nie masz teraz możliwości zakupu niczego lepszej marki, to pewnie są warte rozważenia.

No i to też polecam pytającemu.Ale ambro tez ma troche racji.teraz wybór nalezy do Ciebie.

Ps.Pewnie wcale ci nie pomogliśmy ale już masz jakiś kierunek-wszystko zależy od ceny-od budżetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...