Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Z biurem czy bez?


MironWu

Rekomendowane odpowiedzi

Małe podsumowanie tygodniowego wyjazdu do Austrii - Wschodni Tyrol 2 osoby dorosłe + 2-ka juniorek

1. ubezpieczenia : moto-assistance-45zł ,narciarskie-265 zł

2. karnet SkiHit 6 dni (2+2) 581E

3.nocleg z śniadaniem (pysznym,w apartamencie z wszystkimi udogodnieniami "dwa pokoje kuchnia z zmywarką, łazienka z pralką, garaż" ok 10km od stacji narciarskiej i 2 od najbliższego wyciągu) dorosły 17E junior 13E za noc -bliżej dużo drożej

3. średnie spalanie 7,6 litra benzyny cena przejazdu tam i z powrotem + dojazdy na miejscu ok< 800 zł + winietki 110 zł

minusy

Rodzinka nie chce już jechać w polskie góry:eek::D:eek:

*cena zakupu E-3,86zł

Też sobie i rodzince kiedyś taką krzywdę zrobiłem.:P

Nie mogę wyjść z podziwu dla tych co wybierają np.ten "luksusowy hotel" na Pilsku.:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie tygodniowego wyjazdu do Austrii - Wschodni Tyrol 2 osoby dorosłe + 2-ka juniorek

1. ubezpieczenia : moto-assistance-45zł ,narciarskie-265 zł

2. karnet SkiHit 6 dni (2+2) 581E

3.nocleg z śniadaniem (pysznym,w apartamencie z wszystkimi udogodnieniami "dwa pokoje kuchnia z zmywarką, łazienka z pralką, garaż" ok 10km od stacji narciarskiej i 2 od najbliższego wyciągu) dorosły 17E junior 13E za noc -bliżej dużo drożej

3. średnie spalanie 7,6 litra benzyny cena przejazdu tam i z powrotem + dojazdy na miejscu ok< 800 zł + winietki 110 zł

minusy

Rodzinka nie chce już jechać w polskie góry:eek::D:eek:

*cena zakupu E-3,86zł

A może jakiś namiarek na ten apartamencik?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, co za offtopic się porobił i jakie rewelacje na temat Polaków (lub raczej Polaczków) za granicą! :D

Wszystkim dziękuję, szczególnie tym, którzy tak konkretnie odpowiadali. -Magelan- przydadzą się takie informacje na przyszłość.

Ja sprawdziłem Snowtrex, które polecił Przemo_Ski i SkiPlanet od Tomka i muszę powiedzieć, że nęcące są oferty tego drugiego. Rozważam pojechać z nimi, bo wszystko jest mega prostsze, nie muszę nic specjalnie wyszukiwać i bać się, że trafię nie na takie warunki, jakie bym chciał. skipass w cenie, hotel z śniadaniem i obiadokolacją- bardzo duży wybór miejscówek i zróżnicowane pod względem cenowym, mają też instruktorów swoich, co mi odpowiada, bo zabieram żonę, którą będę mógł do szkółki oddać, a sam jeździć, jak chcę ;) Dolomity!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1001 E wyciągi + noclegi + dojazd jw itp+ wydatki na miejscu:D np nowe gogle scott dla żony 20 E- 30 %rabatu frytki na stoku 2,7 E wino w markecie 2E-5E:D itp

Wybór w dużej mierze podyktowany ceną "Kinder-Skipass bis 18 Jahre!" :)

http://www.hochpustertal-ski.at/de/aktuelles/

http://www.hochpustertal.info/index.php?id=199&L=1

Dziękuję serdecznie za odpowiedź . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...