Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Obstawiamy 09/02/2011 Supergigant Men


Rekomendowane odpowiedzi

ahh jak Bode szedł!!! niestety w końcówce zachaczył o płachtę, wypadł mu kijek i.. jechał na -93 przewagi! ale na kilka skrętów przed metą zjechał z linii, zarzuciło go i wytracił wszusyko:( żal mi go.. jechał fenomenalnie!

transmisja:

http://www.fromsport.com/v-0/18/36/v-183686.html

Edytowane przez smiths23
link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszyłem się jak małe dziecko , gdy Bode z jednym kijkiem powiększał tą przewagę :D to jest idol! Wielka szkoda , że nie dokończył.

ja mam kask Bodego, ten zielono-biały Superfund, myslałem w tym roku o jakiejs zmianie ale stwierdzam że to był głupi pomysł:P pomimo tego że Bode przeszedł do POC to go zostawiam, na pamiątke:P

Ivica ładnie pojechał, jest 3, Svindal poza trasą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bode jechał niesamowicie szkoda że na koniec brakło trochę siły i odpuścił bo podium pewne... Innerhofer pojechał świetnie tylko gdzie on na tej górze taką przewagę zbudował.. A komentatorzy chwilę wcześniej że na górze nie ma gdzie zyskać/stracic:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bode jechał niesamowicie szkoda że na koniec brakło trochę siły i odpuścił bo podium pewne... Innerhofer pojechał świetnie tylko gdzie on na tej górze taką przewagę zbudował.. A komentatorzy chwilę wcześniej że na górze nie ma gdzie zyskać/stracic:p

Bo komentatorzy z nich żadni. Już po pierwszych pięciu bramkach było widać że jedzie idealnie . W połowie byłem pewien że wygra . Na dole uznałem ten przejazd za najlepszy w tym sezonie . Zbudował jadąc najnowszą techniką bez żadnych wykładek i przekładek . Ale i tak Booooody był gwiazdą:D . Szkoda że nie wystarczyło siły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj co to będzie kiedyś, jak Bode zakończy karierę:(?.

Nie było i długo pewnie nie będzie kogoś takiego jak on - rewelacyjnego zawodnika i do tego niezwykle widowiskowego zawodnika.

Przejazd pół trasy na jednej narcie w Bormio, innym razem jazda z nieomal jedną nartą ocierającą się po siatce z osłoną (chyba w Wengen) i wiele innych spektakularnych epizodów.

A teraz bez kija przez bardzo długi odcinek z realnymi szansami na pudło.

Strasznie mi żal, że nie dowiózł rewelacyjnego wyniku do końca - byłby medal>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo komentatorzy z nich żadni. Już po pierwszych pięciu bramkach było widać że jedzie idealnie . W połowie byłem pewien że wygra . Na dole uznałem ten przejazd za najlepszy w tym sezonie . Zbudował jadąc najnowszą techniką bez żadnych wykładek i przekładek . Ale i tak Booooody był gwiazdą:D . Szkoda że nie wystarczyło siły .

mowisz o tych z eurosportu?

bo jak tak to lepiej milczeć bo Ci co dziś komentowali na eurosporcie swoją wiedzą mogli by Cie zjeść na przystawkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szczególnie jak czytali książki albo gazety na głos ewentualnie opowiadania o miasteczkach:) mistrzostwo świata:D

dziś włączyłem sobie tvp sport na chwilę tak zeby zobaczyc jak tam komentują, ja to skomentuje tak ..... juz nigdy tam narciarstwa alpejskiego nie będe oglądał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz o tych z eurosportu?

bo jak tak to lepiej milczeć bo Ci co dziś komentowali na eurosporcie swoją wiedzą mogli by Cie zjeść na przystawkę :)

Ja w robocie oglądałem chwilę przez sieć na ang Eurosporcie - tamci goście to daja radę, nie dość, że kumają bazę to jeszcze z takimi emocjami i krzykiem potrafią podkęcić atmosferę

a co do naszych to zawsze puchar świata komentują i bardzo, bardzo żadko przytrafia im się wtopa... czasem sie powtarzają

na tvp sport natomiast pamietam, że zawsze jest jakaś babeczka , która wie o co kaman a atmosfera bardzo spokojna i opanowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szczególnie jak czytali książki albo gazety na głos ewentualnie opowiadania o miasteczkach:) mistrzostwo świata:D

dziś włączyłem sobie tvp sport na chwilę tak zeby zobaczyc jak tam komentują, ja to skomentuje tak ..... juz nigdy tam narciarstwa alpejskiego nie będe oglądał :P

myślę, że to kwestia przyzwyczajenia, czasem eurosport nie puszcza nar alp tylko na tvp sport leci no i trzeba się przestawić

np ostatnio był australian open i niestety nie wszystko z Kitz bylo na Eurosporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...