Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

narty Fischer RX Fire


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 months later...

Z Soczkiem ostatnio dyskutowaliśmy na ten temat. Bo on ma tą której szukasz. Doszliśmy do wniosku, że różnice są niewielkie. Taliowanie to samo, tylko promienie ta moja ma o metr mniejsze. Wiązanie i płyta takie same.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Korzystając z okazji że mam w rękach RX FIRE(podrzucił mi ktoś do naostrzenia i nasmarowania), za przyzwoleniem właściciela postanowiłem się na nich przejechać dzisiaj w Istebnej.

Narta nie jest mi obca, bo miałem kiedyś taką, ale z racji że była za krótka(160) sprzedałem ją Soczkowi(Juice), chyba ją ma do dzisiaj.

Ta którą miałem dzisiaj przyjemność ujeżdżać to 165 cm.

Nie będę się dużo rozpisywał, nie ma co, to po prostu genialna narta, lekka, skrętna, a przy tym bardzo dobrze trzyma na lodzie, szerokie dzioby pozwalają kręcić bączki na stoku:applause:, tylko trzeba by na normalny stok, a nie taki:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już nie, odstawiłem ją w lutym zeszłego roku, a pogoniłem w marcu albo kwietniu.

Teraz moja krótka to elan slx z sezonu 03/04 lub 04/05 (nie pamiętam dokładnie), 63 pod butem, 170 cm, r12,9 m.

Odnośnie rx fire z jednym sie nie zgodze - nie jest lekka :)

Z czym się zgodzę jak najbardziej - genialna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka długość Cię interesuje? Mam 165. Kupiłem jako nowe. Może i bym sprzedał. Szata trochę porysowana, ale krawędzie i ślizg spoko (przez 4 lata 2x na maszynie - reszta ostrzenie ręczne). Mam do niej sentyment - to świetna narta, ale nie dla początkującego. Trzeba w nią włożyć trochę pary, ale odda z nawiązką. Pomyślę. :)

Edytowane przez KP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka długość Cię interesuje? Mam 165. Kupiłem jako nowe. Może i bym sprzedał. Szata trochę porysowana, ale krawędzie i ślizg spoko (przez 4 lata 2x na maszynie - reszta ostrzenie ręczne). Mam do niej sentyment - to świetna narta, ale nie dla początkującego. Trzeba w nią włożyć trochę pary, ale odda z nawiązką. Pomyślę. :)

cześć,

- jeżeli chcesz sprzedać te narty, proszę o kontakt : p.duda@neonet.pl - umówimy sie na telefon i pogadamy :)

pozdrawiam,

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie rx fire z jednym sie nie zgodze - nie jest lekka :)

To jest akurat subiektywne odczucie jeżdżącego narciarza na danej narcie, a i też fakt z czym się porównuje, ja się "wypiąłem" z RC4 SL(komórka) i "wpiąłem" na RX FIRE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...