Narty - skionline.pl
Jump to content

lokiec3

Members
 • Posts

  2,606
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

lokiec3 last won the day on November 26 2015

lokiec3 had the most liked content!

1 Follower

About lokiec3

 • Birthday 08/21/1972

Personal Information

 • Imię
  Jacek
 • Miejscowość
  Brodnica
 • About me
  Inż mechanik o specjalności samochody.
  Żałuję, że nie mieszkam w górach.

Ski equipment

 • Narty marka
  Fischer RX Hot Fire, Volkl Racetiger GS
 • Buty marka
  Fischer RC 4
 • Gogle
  Uvex

Skills

 • Styl jazdy
  w zależności od warunków
 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

lokiec3's Achievements

Weteran

Weteran (6/6)

1k

Reputation

 1. W mojej opinii - podkreślam mojej, wyjazd do tak wielkiego ośrodka jak Saalbach z dziećmi, które jeżdżą dopiero od dwóch lat jest trochę jak strzelanie do komara z armaty. Ośrodek jest topowy, co za tym idzie w cholerę drogi. Jego potencjału nie wykorzystasz ani ty ani tym bardziej dzieci. Za kwatery trzeba tam płacić kosmiczne pieniądze, w knajpach też ceny ciut wyższe. Ceny karnetów niby te same, ale w SkiAmade widzę jakieś ceny elastyczne przy zakupie online. Także biorąc pod uwagę moje doświadczenia wyjazdów z dziećmi pojechałbym do jakiegoś mniejszego ośrodka. Ma to same plusy. Taniej i mniej ludzi, co za tym idzie bezpieczniej dla dzieci. Najeździcie się i tak po kokardę. No cóż, ale każdy wydaje tak jak lubi i nic nikomu do tego. Pozdrawiam i miłej zabawy na białym.
 2. A ja byłem w ostatnim sezonie przed pandemią w okresie promocyjnym. Jakieś 70 procent ośrodka chodziło. Całe Nordseite, całe Fis oprócz Diretisimy, połączenie do Serfaus gdzie wyłączone były tylko Lazidy. Masner, Pezid otwarte. Ale się wtedy wyjeździłem. Pozdrawiam.
 3. Ani tu ani tu. Schladming mało łagodnych tras. Flachau ludzi od zatrzęsienia nawet poza okresem feryjnym, zwłaszcza na tej wielkiej polanie, gdzie wyciąg na wyciągu i wyciągiem popycha. W Ski Amade Hochkoenig byłby bardziej odpowiedni. Mieszkając w Maria Alm masz dostęp do pięknego niewymagającego terenu, z niewielkim obłożeniem tras. Pozdrawiam.
 4. Serfaus Fiss Ladis od 07-12-2022 do 23-12-2022 promocyjne ceny skipasów jak co roku. W tym roku sześciodniowy skipas w tym okresie z kartą gościa kosztował będzie 180 Eu. Pozdrawiam.
 5. Jak w temacie link do ogłoszenia olx, dla użytkowników forum wysyłka darmowa: https://www.olx.pl/d/oferta/narty-volkl-speedwal-uvo-voelkl-CID767-IDMN3LJ.html#0426dde8de Pozdrawiam.
 6. Trochę spóźniona, ale relacja konieczna. Stok działa nieprzerwanie od 15 grudnia pomimo wysokich temperatur na przełomie roku. W niedzielę byłem czwarty raz. Obecnie po kilku dniach ujemnych temperatur śniegu na wszystkich trasach po kokardę. Zbiornik wody pełen. Swoją drogą co oni mają za pompy, że przy kilkudniowej pracy naprawdę potężnej instalacji na pełnej wydajności, zbiornik dają radę uzupełniać na bieżąco. Wielki plus za naprawdę konkretne naśnieżenie całego ośrodka. Tu nikt nie dziaduje. Czytając wasze relacje ze S cyrku, to TMR powinien się uczyć od Grupy Pingwina. Do tego dalej prowadzone są duże inwestycje. Powstają nowe budynki - nie wiem z jakim przeznaczeniem. Wieża widokowa robi wrażenie. Niedługo to jeszcze pewnie dosypią ziemii i będzie wielka góra 😁. Pozdrawiam.
 7. Zdaje się, że ta całą pisanina na poprzedniej stronie odnośnie zaostrzenia warunków pobytu w Austrii nie miała podstaw. Taką otrzymałem odpowiedź od właścicielki Apartamentu w Nassfeld: Sehr geehrter Herr Jacek! Es freut uns sehr das es in diesen Jahr Ihren Winterurlaub bei uns verbringen können Es es ist überall ein 2 G Nachweis vorzuweisen Wir freuen uns auf Ihr Kommen Mit freundlichen Grüßen Uschi Arbeiter
 8. Jak opisałbyś ten ośrodek. Porównanie do innych alpejskich - jeżeli bywałeś. THX. Pozdrawiam.
 9. Startują w środę 15 grudnia 2021. Prawdopodobnie w czwartek będę tam jeździł. Pisz, że wszystkie trzy trasy będą otwarte od razu. Pozdrawiam.
 10. Nowa cena. Kasa potrzebna na wyjazdy 300 złotych plus przesyłka. Pozdrawiam.
 11. Jak w tytule sprzedam narty Volkl Code Speedwall 180 cm, r18,1, 74 pod butem, krawędź ok 1,6 mm. Narta naostrzona, nasmarowana, nie wymaga serwisu. Na jednej narcie na ślizgu jest rysa, ale niezbyt głęboka ok 40 cm długości. W jeździe w niczym nie przeszkadza. Ja kupiłem ją od znajomka co niewiele na niej jeździł, a sam miałem ją na stoku trzy dni. Sprzedaję bo za krótka dla mnie. A cena 380 zł plus koszty wysyłki. Można się targować. Pisać na PW. Pozdrawiam.
 12. Podawanie pensji brutto jest jak podawanie długości członka wraz z kręgosłupem. Pozdrawiam.
 13. A masz jakiś polski dobry samochód, którym można jeździć? Pozdrawiam.
 14. lokiec3

  MRDP 2021

  https://sjp.pl/fizol Pozdrawiam.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...