Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty dla średniozaawansowanej narciarki


anik

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwane narty, szczegóły jak poniżej

Z góry dziękuje za odpowiedź

1. Płeć - Kobieta

2. Wiek - 28

3. Waga - 53

4. Wzrost - 172

5. Na nartach jeżdżę od 6 sezonów, ( 5 do 10 dni w sezonie)

6. Moje umiejętności określam na ok 5,6 (niestety posaidane narty polcarvingowe ni pozwalaja mi na dalsze doszkalanie - stąd chce dobrać dobre nartyna kolejne sezony)

7. Moje buty to - SLOMONY

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - DYNASTARY AGYL jak w załączniku (http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=302&id_modelu=523)

9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) - rekreacyjna, przygotowane stoki

10. Upatrzyłem sobie narty - brak, niestety nie wiem czym kierować się przy wyborze, dlatego będę wdzięczna za kilka opcji

11. Mój budżet na narty to około - 800 do 1000zl, no chyba, że warto dołożyc?? rozwazam tez opcje kupna nart potestopwych, wtedy można wybrać droższys model tanszy o 30% do 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to teraz mam punkt wyjścia. Szukam, czytam i probuje znalezc cos dla siebie

Na chwile obecna rozważam:

3 podane poniżej + Rossignol Attraction + Atomic Cloud

oczywiście budżet moge zwiększyc jednak zastanawiam sie czy jest to konieczne w związku z moimi umiejetnościami i potrzebami.

Więc może je trochę sprecyzuje: jak pisalam poniżej jezdząc na polcarvingowych nartach mam wrażenie, że nie mogłam iśc dalej, teraz chce to nadrobić i przejść w coraz lepsza jazdę na krawędziach. Chcialabym aby te narty pozwolily mi dlaej sie rozwijac przez kilka kolejnych sezonów, a nie wymagaly zmiany po 2-3.

Na stoku czuje sie raczej pewnie (mimo kontuzji 2 lata temu na stoku w Wierchomli - naderwane wiązanie - teraz jezdze w stabilizatorze), jednak ta pewność znika gdy pojawia się wiekszy lód. Dlatego potrzebuje raczej nart, ktore dobrze trzymają krawedzie, ale i łatwo wchodzą w zakręt.

Jeżdze glownie w Polsce i slowacji więc potrzebuje nart dostosowanych do tych warunków - czyli czasem dobrze przygotowany stok, a czasami muldy i wspominany lód.

mihumor, polecasz Fischer Progresor 7, a co z 8 wydaje mi się ze znalazlam w dośc dobrej cenie 1250

czekam na jeszcze jakieś porady ;)

DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ósemka przy twojej wadze i umiejętnościach bedzie nartą trudniejszą i twardą w odbiorze, zwłaszcza jeśli miałaś kontuzję i jeździsz w stabilizatorze to wydaje mi sie, że zbyt twarde narty nie są wskazane. Na 8+ jeździłem (86kg) i nie odbierałem tej narty jako bardzo miękiej, fajnie mi się jeździło wiec przypuszczam, że z twoją waga i przebiegiem ok 50 dni jazdy może łatwo nie być - ale to już nieco dedukcji:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihumor dzieki.

u mnie problem jest taki lubie jeżdzić, ale jeśli chodzi o parametry to niestety nie za bardzo sie orientuje. Dlatego dzieki za Twoje wskazowki

jesli chodiz o narty Head ICON TT 60.0 PR wydaja mi się zbyt zaawansowane, czyz nie?

na chwile obecna najbardziej sklaniam sie do fischera Progressor 7, postaram sie jechac w sobote na stok i na poczatek przetestowac ja wypozyczajac. Wiecie moze gdzie sa dostepne?

jednak caly czas mysle jeszcze nad Fisher Viron 4.4 oraz Rossignol Attraxion III, jaka jest różnica między nimi?

i ewentualnei atomic cloud.

pokierujcie mnie proszę gdzie szukać róznic w jezdzie na powyzszych 4 modelach, biorac pod uwage komfort jazdy oraz możliwośc doskonalenia

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...