Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kto był z biurem i wrócił zadowolony?


Kotello

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tej zimy byłem 2 razy w Alpach na zorganizowanym wyjeździe - z biura. W obu przypadkach byłem b. zadowolony.

Pierwszy wyzjazd ze szkoleniem, z małego ale bardzo solidnego i dbającego o klienta biura Akademii Carvingu, do San Martino di Castrozza.

Drugi raz większe biuro (Olimp), samolotem do Vialattea. Wszystko zapięte na ostatni guzik, a dodatkowy + to dostałem lepszy hotel (bo do tego co zapłaciłem nie udało im się zebrać ludzi) -- bez dopłaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demoteam Jest Extra

Ja byłem na tygodniowym szkoleniu na Stubai-u (było tak miło że traktuje to jak urlop mimo niemałych zakwasów)z rewelacyjna szkola DEMOTEAM jestem mega zadowolony ,moi kompani podobnie czego dowodem jest nasza rezerwacja na wyjazd w kwietniu.

Edytowane przez jaca72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biuro HOLIDAY HOME 24 http://holiday-home24.com/. Brawo.

Fantastyczne warunki, ceny bardzo dostępne. Kontakt rzeczowy, konkretny. Chodzi o Alpe di Siusi gospodarstwo Siusi 01. Mają jeszcze inne gospodarstwa w cudownym miejscu, widoki takie, że żal schodzić z tarasu. Za tydzień łącznie ze skipasem 1350 zł w ostatni tydzień lutego. Do kolejki na największą łąkę narciarską świata około 3 km. Do Val Gardeny około 15km. Samo przebywanie po nartach w St. Viglio to rozkosz. Jeszcze jedno zdanie a JC usunie mój post za kryptoreklamę, ale byłem w wielu miejscach i mam porównanie. Oczywiście jestem fanem Zillertal, lecz panie mają prawo głosu, niekiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INTERHOME-zawsze zadowlony:)

Interhome to raczej agencja pośrednicząca w wynajmie. Nie jest to typowy touroperator.

Ja korzystałem z usług biur wiele razy: Espace Trans, Active Travel (Kiedyś Espace Pologne), Ikatur. Rezerwowałem również za pośrednictwem agencji zlokalizowanych bezpośrednio w stacjach narciarskich. Oraz oczywiście Interhome (francuski) i Snow Trex (niemiecki). Jeśli dokonuje się rezerwacji z głową zawsze jest się zadowolonym. Nie wolno szukać wyjazdu w których biuro obiecuje pałac w cenie namiotu. Zdrowy rozsądek i niewielka kalkulacja to podstawa udanego urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INTERHOME-zawsze zadowlony:)

Byłem ostatnio- bezproblemowo, oferta zgodna z umową, dobra obsługa. Czyli to co ma być - jest. Duzy plus.

Minusy: 1. dziwaczne, w dodatku drogie ubezpieczenie - bez OC! - można sie nieładnie naciąć....

2. Cena oczywiście wyzsza niż przy samodzielnym dotarciu do wynajmującego. Ale to koszty rozpoznania rejonu....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolomity Tour i GSTeam

1. Dolomity Tour - wyjazd do Andalo w połowie stycznia. Wszystko dokładnie tak jak w opisie: hotel ok, rzut pustym beretem od godoli, organizacja również w parzadku + szkolenie dla dzieci z polskimi instruktorami dokładnie tak jak to było podawane w informacji przed wyjazdem. W zasadzie do nieczego nie można sie przyczepić.

http://www.dolomity.com.pl/

2. GSTeam - wyjazd do Alpbach druga połowa lutego. Świetna oraganizacja wyjazdu (mimo jakiś zmian których chciał nam juz na miejscu zafudnować właściciel pensjonatu). Bardzo duże zaangazowanie w szkolenia narciarskie i w sprawienie żeby czas wyjazdu rzeczywiście był dla uczestników dobrze zorganizowanym wypoczynkiem. duzy plus to elastyczność, czyli cos czego w dużym biurze nie uświadczysz. Ogólnie mają w ofercie kilka wyjazdów w sezonie ale w razie czego nie ma problemów z organizacja wyjazdu pod jakąś określona grupe chcącą sie idać w konkretne miejsce. Polecam!

http://gsteam.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio- bezproblemowo, oferta zgodna z umową, dobra obsługa. Czyli to co ma być - jest. Duzy plus.

Minusy: 1. dziwaczne, w dodatku drogie ubezpieczenie - bez OC! - można sie nieładnie naciąć....

2. Cena oczywiście wyzsza niż przy samodzielnym dotarciu do wynajmującego. Ale to koszty rozpoznania rejonu....

Pozdrawiam

Ja podobnie jak dareklewandowski uważam że INTERHOME = zawsze zadowolony, a byłem już z nimi ładnych kilka razy. Co do ubezpieczenia - trzeba jak zawsze dokładnie czytać przed wyjazdem. Czy drogie, nie wiem, myślę że porównywalne z innymi, ale z praktyki (niestety) wiem że ubezpieczenie KL skuteczne w działaniu. Jeżeli chodzi o OC to po prostu wykupuję dodatkowe, na sensowną kwotę , bo te pakietowe to zwykle żart, jeśli idzie o sumę. A z kolei cena wynajmu - z tym też nie można generalizować - niektóre oferty INTERHOME wcale nie są wyższe niż przy bezpośrednim wynajmowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jafi Sport -polecam jako profesjonalną firmę (już 3 lata wyjeżdżam z nimi) z kilku powodów :

-wyselekcjonowana oferta jakościowo-cenowa (Włochy, Austria, Szwjacaria)

- dobór pensjonatów i hoteli pod portfel klienta (część bardzo dobrych obiektów mają na wyłączność)

- wyselekcjonowana kadra instruktorska w bardzo dobrej cenie dla dzieci i dorosłych (również GOPR-owcy). Zajmują się dziećmi również w hotelu organizując im zabawę

- doświadczenie (wysyłają w regiony, które wymieniłem wcześniej nawet ponad tysiąc narciarzy)

- przyjazna atmosfera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...