Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mancuso dla Japonii


Rekomendowane odpowiedzi

Triumfatorka zjazdu alpejskiego Pucharu Świata w Lenzerheide Amerykanka Julia Mancuso ofiarowała połowę zdobytej w środę premii, tj. 16,5 tys. franków szwajcarskich, stowarzyszeniom niosącym pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Japonii

- Każdy mały gest się liczy - podkreśliła dwukrotna srebrna medalistka olimpijska z Vancouver. Zachęcała też innych narciarzy, by poszli jej śladem, albo by przekazali swoje numery startowe na aukcję, z której dochód trafiłby do Japonii.

W ubiegłym roku podobną aukcję alpejczycy zorganizowali na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Haiti. Zebrano wówczas 120 tys. euro.

Źródło: PAP

---------------------------------------------------------------------------------

Nie wiem czemu, ale nie słyszałem o zbyt wielu podobnych Gestach :confused:

Cieszy mnie zatem, gest od strony "Topowych" Narciarzy :)

Pochwalić.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gest godny Prawdziwej Principess'y - BRAWO!

A sam przejazd Julki był niesamowity, widać że zaryzykowała i postawiła wszystko na jedną kartę.

Jeśli ktoś nie widział to zapraszam.

http://video.eurosport.pl/narciarstwo-alpejskie/mancuso_vid171187/

Tak na marginesie, nie wiem, czy ona ma standardowo wiązanie Markera w swoich "Wilkach"? Bo albo ma super technikę albo krzepę nie z tej ziemi, gdyż łatwość z jaką wypina dechy (1:51s) sugeruje tak na moje oko, że ma wiązania ustawione na 5din:eek:;).

Nie wiem czemu, ale nie słyszałem o zbyt wielu podobnych Gestach :confused:

Jak mnie pamięć nie myli, to w roku ubiegłym alpejczycy pośpieszyli z pomocą finansową ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti.

Edytowane przez ravick97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, nie wiem, czy ona ma standardowo wiązanie Markera w swoich "Wilkach"? Bo albo ma super technikę albo krzepę nie z tej ziemi, gdyż łatwość z jaką wypina dechy (1:51s) sugeruje tak na moje oko, że ma wiązania ustawione na 5din:eek:;).

... "Jules" to jest P O W E R w czystej postaci :D jak nie widziales Truth In Motion to polecam (ja wracam do tego filmu co kilka tygodni :D), tam jest troche Julki i miekkiej i twardej jak stal :D i tam jest pokazana jej wywrotka na treningu, jak wiazania nie wypna od razu to juz raczej wcale nie wypna, ta scena jest dosyc mocno narysowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, widziałem THX Gajowy SF. Niestety wkurza mnie niemożność zgrania na DVD, tak aby móc z rana/wieczora zapuścić, bez odpalania laptyka. No, ale to może moja nieporadność:(.

jak wiazania nie wypna od razu to juz raczej wcale nie wypna

czyli jak chce ściągnąć narty to musi wyciągnąć nogę z buta;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, widziałem THX Gajowy SF. Niestety wkurza mnie niemożność zgrania na DVD, tak aby móc z rana/wieczora zapuścić, bez odpalania laptyka. No, ale to może moja nieporadność:(.

... szukalem na to sposobow na necie i moim zdaniem nie ma mozliwosci innych niz zgranie ekranu ale przyznam ze i takie cos mi sie nie powiodlo, nie rozumie dla czego film ktory jest darmowy (i de facto jest to reklamowka sponsorowana przez Audi) jest tak zabezpieczony :confused:

czyli jak chce ściągnąć narty to musi wyciągnąć nogę z buta;):D.

... mysle ze to rowniez nie jest takie proste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...