Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Tour de Pologne Amatorów 2011 - Bukowina


smiths23

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś się wybiera na impreze w temacie?:)

56km po okolicach Zakopanego, 3 ostre podjazdy na Ząb, Sierockie i Gliczarów Górny na którym momentami jest podobno 23% nachylenia, ja sie wybieram na moim hardtail mtb bo szosy nie mam a nie inwestuje póki co w taki rower, myślę że dam rade.. jakby coś to do zobaczenia w piątek pod Termami. A na stronie organizatora info że zostało jeszcze ponad 300 miejsc, łącznie ma byćmax 1500 także spora grupa. Szczegóły:

www.tourdepologneamatorow.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę :)

Jeszcze nie jestem zapisany ale mam zamiar uczynić to jutro. Z tego co patrzyłem dojazd jest fatalny trzeba jechać od Długiej polany :(

Do zobaczenia!

nie odczytałem już tego posta bo wieczorem nie byłem w domu:) jak poszło? ja startowałem z 2 sektora z tyłu, nr 724.

Krótka relacja i podsumowanie Tour de Pologne Amatorów:

Pogoda dopisała, start godz. 10:30, na starcie około 1000 zawodników od zawodowców po czystych amatorów, przed nami 56,6km walki ze słabościami i bólem nóg. Zaczęło się podjazdem z term do głównej drogi, i później start ostry - zjazd do Poronina, przejazd przez główna drogę i podjazd pod Ząb, 5km ostrego nachylnia bez płaskich odcinkó, pokonane, tworzą się pierwsze grupy, znów zjazd na Leszczyny i kolejny podjazd na górską pręmie, Bustryk, spokojniejszy ale wyczęrpujący, cały czas góra dół - pokonane:) i został nam tylko najcięższy podjazd w całym Tdp - Gliczarów, który wyglądał mnie więcej tak.. 200m nachylewnie 24%, 80m lekkie zmniaijszenie nachylenia o połowe i ponownie 500m 24%.. poszło! bez zejścia z roweru, przy wspaniałym dopingu kibiców:) teraz mieliśmy już tylko karkołomny zjazd z Rusińkiego Wierchu, wąskie drogi ponad 60km/h! podjazd do Bukowiny, 3km, i meta przy dopingu godnym etapu zawodowców:) czas 2:25, średnia 24km/h, miejsce 466 na 1000 open, 113 na 180 w kategorii M-2. Zadowolony, plan zrealizowany czyli połowa stawki i gliczarów bez prowadzenia roweru. Polecam za rok, atmosfera na trasie nie zapomniana:)

.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche poczytalem dzis o TdP amatorów i... zaluje ze nie zaintersowalem sie wzięciem udzialu w tym wyścigu. Ale juz w nastepnym roku (jak dożyję ;) ) jadę na 100% . Red Bull Zjazd na Kreche zaliczony, teraz czas na TdP Amatorów! Moze ktoś wstawi jakies fotki z wyscigu...? Z góry dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać z tego, że fajny wyścig, duża ilość chętnych, kibice, atmosfera. Myślę że w następnych latach bedzie podobnie i mam nadzieję że może i ja też wystartuję :)Byłem na IV etapie TdP na Kubalonce, ludzi w porównaniu z zeszłym rokiem mniej, ale pewnie dlatego, że tym razem tylko dwa podjazdy były od strony Zameczku. PozdrawiamWięcej zdjęć na:http://www.skionline.pl/forum/album.php?albumid=259

DSC00804a.jpg

DSC00815a.jpg

DSC00826a.jpg

DSC00829a.jpg

DSC00836a.jpg

DSC00804a.jpg.7cd6bfdf743af81acc0658e911f770b2.jpg

DSC00815a.jpg.af557fe4f2a9ebdc8048da68110908a8.jpg

DSC00826a.jpg.df9d67ea031d2580f139605661268558.jpg

DSC00829a.jpg.643a8fa7c4312c6be323abd6f03c8446.jpg

DSC00836a.jpg.d3cfd41e46908aa9661196c212d60683.jpg

Edytowane przez Mati1981
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza super :) świetnie zorganizowana, trasa idealnie zabezpieczona i ten niesamowity doping kibiców!

Start pod termami jechałem z 3 grupy potem zjazd do Poronina z prędkością 50- 60 km/h tu troszkę ludzi mnie wyprzedziło ale odrobiłem z nawiązką na podjeździe pod Ząb na szczycie średnia prędkość 31 km/h potem fantastyczny zjazd z prędkością 70 km/h i znów podjazd dalej odrabiam przed podjazdem na Gliczarów średnia 27 km/h. Zaczyna się podjazd, a u mnie zaczyna się kryzys zjadłem na śniadanie 3 kanapki podczas jazdy samochodem i to mnie zgubiło :( pierwsze 24% na rowerze prawie wszyscy ludzie prowadzą drugie 24% próbuję podjeżdżać tętno 199 uderzeń w połowie nie daję rady. Podchodzę największe nachylenie i dalej jazda. Na szczycie czeka Czesław Lang z gratulacjami :) Potem dość niebezpieczny zjazd którego odpuściłem. I podjazd do mety jestem całkowicie wycięty ledwo kręcę tak słaby pod górkę to chyba nigdy nie byłem.

W końcu meta czas 2:26:46 średnia 23,15 km/h, średnie tętno 179 uderzeń!

Wspomnienia do końca życia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No impreza zajebista(podobno). Chodziło mi po głowie czy czasem się nie wybrać,ale w sobotę miałem jechać do produkcji(ostatecznie poleciałem w niedzielę).Po pierwsze primo- nie mam roweru szosowego, jedynie cross country(był ktoś na takich?) Po drugie primo -szczerze mówiąc wątpię czy dałbym radę podjechać pod Gliczarów.I po trzecie primo trochę głupio dzień przed wyjazdem(ostatecznie dwa) było mi jechać samemu do Białki( nie było w domu innych chętnych).

Macie rację,że na pewno warto,bo to co przeżyliście to Wasze.

A TDP obejrzałem w telewizji.Jedyny akcent to taki,że w niedzielę leciałem z Krakowa do Wa-wy z Jarkiem Maryczem z Saxo Banku.

Cóż może za rok spróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze było dobrze:) co widać po opiniach tych co byli, hucu ja pojechałem na swoim MTB tylko zmieniłem oponki z 2.1 na 1.5, i Gliczarów podjechałem bez zejścia z roweru (choć miałem takie myśli gdy zobaczyłem podjazd a tam 90% osób prowadzących rower) na najlżejszym przełożeniu. w ostateczności byś kilka kroków podszedł:) ja tez byłem sam, za rok napewno się wybiorę jak tylko będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...