Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

narty z wiązaniami


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Witam Serdecznie mam do sprzedania narty używane 1 sezon w stanie idealnym ,były raz ostrzone przygotowywane do jazdy zaraz po kupnie.Są to Voelkl Racetiger sc Titanium model 2008/2009 o dł. 153 cm.Jak jesteś zainteresowana to kwota jaką chcę uzyskać to 800 zł.kpl. z wiązaniami Marker Mottion 11 TC .Narty bardzo uniwersalne i rozwojowe ,na pewno nie trzeba będzie ich zmieniać przez kilka lat.Pozdrawiam Jorguś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnej mnogości modeli na rynku, to masz do wyboru co najmniej kilkanaście damskich nart "lekkich, łatwych i przyjemnych". Ja bym Ci radziła nie kupować narty dla totalnych początkujących, tylko coś w kierunku narty dla średniozaawansowanych, żebyś miała nartę rozwojową na kilka lat. Rzucając na rybkę modele to mogłby być: Rossignol Attraxion I, Atomic Cloud 7, Voelkl Attiva Estrella (mam i kocham miłością wielką, choć jestem wyższa i zapewne sporo cięższa od ciebie więc możemy mieć zupełnie inne odczucie jazdy), K2 i Head mają od tego sezonu nowe oznaczenia nart kobiecych więc nie jestem w stanie podać nazwy, ale np.zeszłoroczne K2 True Luv mogłby Ci się spodobać. Myślę, że przy Twoim niewielkim wzroście i zapewne małej wadze musisz szukać narty, z którą nie będziesz walczyć, dość lekkiej i łatwej w prowadzeniu. Widzę też, że jesteś z Warszawy. Polecam sklep "Strefa Sniegu" vis a vis Toru Łyżwiarskiego Stegny. Mają tam duży wybór nart i sensownych doradców. Według mnie długość nart dla Ciebie to ok.150cm.

A jeszcze inną opcją, jeśli boisz się nieco trudniejszej narty, jest przejeżdżenie tego sezonu na nartach wypożyczonych i kupienie nart za rok. Ja się uparłam na kupienie łatwej narty na drugi sezon i "wyrosłam" z niej w dosłownie kilka dni, czułam, że mnie hamują, kompletnie nie radziły sobie na rozjeżdżonym stoku. Były za to bardzo miłym prezentem dla mojej uczącej się jeździć siostry.

Edytowane przez idealist
rozszerzenie postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...