Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

buty do fischer progressor 8+


SnowThunder

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, jakie buty polecalibyście do tych nart?

Ostatnio przymierzałem sklepową linię salomona impact 9 o twardzości 100, leżały mi na prawdę dobrze.

Chciałbym wiedzieć czy będą to odpowiednie buty do tych nart i co moglibyście mi polecić innego?

W tym sezonie chce popracować nad techniką, ale lubię też ostrzejszą jazdę, dlatego chciałbym coś z flexem powyżej 90.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, jakie buty polecalibyście do tych nart?

Ostatnio przymierzałem sklepową linię salomona impact 9 o twardzości 100, leżały mi na prawdę dobrze.

Chciałbym wiedzieć czy będą to odpowiednie buty do tych nart i co moglibyście mi polecić innego?

W tym sezonie chce popracować nad techniką, ale lubię też ostrzejszą jazdę, dlatego chciałbym coś z flexem powyżej 90.

Pozdrawiam!

Butów nie dobiera się do nart! Dobiera się do człowieka, jego nóg, masy, umiejętności ...i budżetu.

Z innych postów wiem, że masz 186/84 i coś umiesz jeździć - celuj w wysokie modele amatorskie (allround) ze wskazaniem flexa 100 lub więcej, jeśli będą pasować i będzie cię na nie stać :)

Pierwsze buty na ogół są dobrane źle, za duże zbyt "miękkie" itp. - ty masz już jakieś doświadczenie - szukaj już butów docelowych, wg mnie najsztywniejszych przy założeniach jak wyżej i w tym tekście - akurat wczoraj pisałem:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/14302-V%C3%B6lkl-Racetiger-SC-Titanium-163cm-czy-168cm?p=142772#post142772

tu masz też video - raczej jasne nawet bez znajomości języka:

[video=youtube;c1FYQFz1-CQ]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki gajowy.

Bardzo pomocny filmik.

Jakiś tydzień temu byłem w małym sklepie sportowym i dokładnie w ten sam sposób sprzedawca pomagał dobrać mi buta z całym mierzeniem zapinaniem itd.

jeden model leżał mi idealnie były to salomon impact gt pro flex 100, tylko czytałem, że są trochę zimne.

Pytanie jakie buty dobrać do progressorów 8+ chodziło mi bardziej o twardość :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...