Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SKIFREE chca mnie oszukac czy nie??? POMOCY


pawel_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem dzisi dziwny telefon z osrodka do ktorego jade.

Wlascicielka powiedziala mi ze jesli chce skipassy to musze doplacic bo skifree nie dotyczy wszystkich hoteli tylko nie ktorych.

Na stronie nie ma zadnej informacji dotyczacej ze skifree jednych obowiazuje a innych nie.

Nie wiem czy postanowila mnie rabnac na pare euro czy tam jakis dziwny zwyczaj jest.

Nigdy nie bylem na skifree ale wydaje mi sie ze jak sama nazwa wskazuje jest jezdzenie za FREE!!??

Mieszkam w marilleva 900 jesli to cos zmienia.

Prosze o informacje kogos kto tam byl na SKIFREE.

Wlascicielka mi powiedziala ze musi mi dac voucher na skipassy ale musze za niego zaplacic za 2 doroslych i 2 dzieci 500 Euro!!!!!!!

czy w kasie trzeba przedstawiac jakies dokumenty czy wystarczy pokazac ze sie mieszka w marillevie dluzej niz 6 dni ???

Dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem dzisi dziwny telefon z osrodka do ktorego jade.

Wlascicielka powiedziala mi ze jesli chce skipassy to musze doplacic bo skifree nie dotyczy wszystkich hoteli tylko nie ktorych.

Na stronie nie ma zadnej informacji dotyczacej ze skifree jednych obowiazuje a innych nie.

Nie wiem czy postanowila mnie rabnac na pare euro czy tam jakis dziwny zwyczaj jest.

Nigdy nie bylem na skifree ale wydaje mi sie ze jak sama nazwa wskazuje jest jezdzenie za FREE!!??

Mieszkam w marilleva 900 jesli to cos zmienia.

Prosze o informacje kogos kto tam byl na SKIFREE.

Wlascicielka mi powiedziala ze musi mi dac voucher na skipassy ale musze za niego zaplacic za 2 doroslych i 2 dzieci 500 Euro!!!!!!!

czy w kasie trzeba przedstawiac jakies dokumenty czy wystarczy pokazac ze sie mieszka w marillevie dluzej niz 6 dni ???

Dziekuje za odpowiedzi

A ile płaciłeś za apt?? Może po prostu miałeś niską opłatę za noclegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Marilewy może nie mieć moja teoria zastosowania. Na podstawie doświadczeń z Livigno mogę Ci powiedzieć, że nie wszystkie hotele i pensjonaty biorą udział w takim Freeski. Dyskusji o tym było tu już co niemiara. Czy to faktycznie jest takie Free..... Na stronie ośrodka - tak przynajmniej jest w Livigno jest lista hoteli i pensjonatów, które oferują 6 dni skipas w cenie 7 dniowego pobytu. Taką listę masz tu:

http://gestione.skipasslivigno.com/files/banner/Appartamenti_Skipass_Free_Ita_2011-12.pdf

http://gestione.skipasslivigno.com/files/banner/2011-12_Ita_%20Hotel_Skipass_Free.pdf

I powiem Ci, że dwa lata temu te dwie listy były tak ze dwa razy dłuższe.

Być może w Marilewie jest podobnie.

Powiedz mi ile płacisz za kwaterę, to może będzie jaśniejszy obraz sytuacji.

Pozdrawiam.

PS Szukałem info na stronie Marillevy i poza lakoniczną informacją o Freeski, żadnych konkretów. Poza tym w większości odnośników strona przestawia się na letnią. Dziadostwo.

Edytowane przez lokiec3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...