Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Val di Sole - freeski


giventofly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Planuję wyjazd do Włoch w terminie 17.03 lub 24.03.2012. Chciałabym sie załapać na freeski. Naczesciej jeżdziliśmy do Val Gardena ( jednak tam niestety nie oferują skipasów w cenie noclegu;(). Moje pytanie, czy warto tam sie wybrac w tym terminie? Jak z warunkami i zatłoczeniem stoków? Moze mógłby ktoś polecić jakieś kwatery sprawdzone? A moze zamiast Val di Sole polecacie coś innego na free ski?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Planuję wyjazd do Włoch w terminie 17.03 lub 24.03.2012. Chciałabym sie załapać na freeski. Naczesciej jeżdziliśmy do Val Gardena ( jednak tam niestety nie oferują skipasów w cenie noclegu;(). Moje pytanie, czy warto tam sie wybrac w tym terminie? Jak z warunkami i zatłoczeniem stoków? Moze mógłby ktoś polecić jakieś kwatery sprawdzone? A moze zamiast Val di Sole polecacie coś innego na free ski?

Pozdrawiam

r

Witam ,,freeski w val di sole zaczyna sie od 24.03.2012r ,ja byłem w zeszłym roku w tym samym czasie w topowym Livigno i pomimo sporej liczby ludzi dało sie ponartować ,natomiast słabo było w dolnych partiach tras ze śniegiem był mokry ,

W tym roku jade do wspomnianego Val di sole na freeski wydaje mi sie że mam fajną zaklepaną oferte z dojazdem (autokar) ,wyżywieniem i skipasem 1600zł na osobe za 10 dni noclegi mamy w Pejo i codzieny dowóz na stoki zapewniony w cenie ,jęsli jesteś zainteresowany moge polecić i dać namiary na firme organizującą z Katowic

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r

Witam ,,freeski w val di sole zaczyna sie od 24.03.2012r ,ja byłem w zeszłym roku w tym samym czasie w topowym Livigno i pomimo sporej liczby ludzi dało sie ponartować ,natomiast słabo było w dolnych partiach tras ze śniegiem był mokry ,

W tym roku jade do wspomnianego Val di sole na freeski wydaje mi sie że mam fajną zaklepaną oferte z dojazdem (autokar) ,wyżywieniem i skipasem 1600zł na osobe za 10 dni noclegi mamy w Pejo i codzieny dowóz na stoki zapewniony w cenie ,jęsli jesteś zainteresowany moge polecić i dać namiary na firme organizującą z Katowic

pozdrawiam

Dzieki za informacje. Wyjda mi sie ze cena calkiem korzytna z dojazdem i wyzywieniem tylko ze my z pomorza jestesmy i dojazd wlasny wchodzi w gre bo trzy dni w przod do pragi jechac musimy i wlasnie z czech chcemy sie do wloch dostac:)

Nie upieram sie przy Val die Sole, Val di Fassa równiez wchodzi w gre. Jezeli ktos ma jeszcze jakies sugestie badz namiary to prosze o linki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę tutaj: http://www.lamoretina.it/Ing/prezzi_inverno.shtml, blisko do wyciągu, z którego jest połączenie z trasami do Madonny, Pinzolo, Marillevy i Folgaridy (3 dni), a pozostałe dni (dojazd samochodem od 20 do 45 minut) w Pejo, Tonale-Ponte di Legno i Paganelli. Tu :http://www.valdisole.net/EN/Free-Ski-Weeks/ masz więcej ofert, przez parę lat spałem tu: http://www.valdisole.net/EN/campsite-CAMPING-VAL-DI-SOLE/?tb=316, zalety - cena, cisza, spokój, żadnych dyskotek, "głośnego" towarzystwa (dla niektórych to wada), wady - codziennie trzeba "ruszać" auto, no i kto słyszał o Pejo :biggrin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...