Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co robić aby piąć się w górę.


lakub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się spytać co mogę zrobić aby iść w stronę kursu na instruktora narciarstwa zjazdowego ???

Mam 15 lat (w kwietniu 16) i chciałbym zdobywać jakieś stopnie, które kończą się stopniem instruktora narciarstwa. Wiem, że z narciarstwem jest podobnie jak z chodzeniem po górach, zdobywamy odznaki GOT PTTK po czym jest możliwość zdobycia przodownika, a po przodowniku jest możliwość ukończenia kursu na przewodnika górskiego. Jeśli chcę iść w stronę instruktora narciarstwa to co mam robić i gdzie się zgłosić ??? Proszę o porady (miłe) i jestem otwarty na krytykę ;)

Pozdrawiam

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zorientuj się gdzie najbliżej w Twojej okolicy jest jakaś szkoła narciarska.

Poczytaj sobie informacje dotyczące szkolenia na stronie Sitn: http://sitn.pl/szkolenie/

Spróbuj zaznajomić się z jakimś instruktorem i z nim pojeździć. Niech oceni Twoja jazdę i poprawi blądy. Pojedź na obóz na demonstratora. Spróbuj wystartować w zawodach regionalnych albo udać się na kurs KK. Jest wiel dróg.

Przede wszystkim jeździj jak najwięcej zwracająć uwagę na taktyke i technike jazdy.

Jakby co pytaj, możę byc na priv

POzdro serdeczne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zapisać się na szkolenie KK ??? Czy istnieją obozy ziomowe połączone ze szkoleniem na instruktora lub pomocnika instruktora ???

Może zamiast pisać pytania, warto byłoby nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

Cześć

Zorientuj się gdzie najbliżej w Twojej okolicy jest jakaś szkoła narciarska.

Poczytaj sobie informacje dotyczące szkolenia na stronie Sitn: http://sitn.pl/szkolenie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Gdzie mogę zapisać się na szkolenie KK ??? Czy istnieją obozy ziomowe połączone ze szkoleniem na instruktora lub pomocnika instruktora ???

najpierw obiektywnie zorientuj sie jakie sa twoje umiejetności. Może weź udział w jakichs zawodach. Pisałem juz o kontakcie ze szkoła narciarską. Warto aby później nie przezyć przykrego rozczarowania.

ursy kadrowe są dla ludzi, ktorzy juz umieją - umieją czyli umieją a nie wydaje im sie że umieją - jeździć na nartach. Tam z założenia na nartach nie powinno sie nikogo uczyc jeździć tylko uczy se jak uczyc innych.

Pozdrawiam serdezcnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...