Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zillertal 25.02 - 03.03


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie że w koncu jesteś na forum :)

Piżamkę dali Ci na własność czy musiałes tam zostawić?:biggrin:

Hahaha:D zapomniałem się zapytać o tą Maierowską piżamkę i została w szpitalu:wink::)

Chodzi tu o to, że w szpitalu miałem pizamkę jak Hermann Maier na tym filmiku:biggrin::stupid:

[video=youtube;eUUxhZCSeGw]

Edytowane przez szparaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpara, również pozdrawiam i się chopie trzym! :smile:

P.S. A w ramach niepocieszania :sorrow:, moja młodsza córka też miała taki wypadek z takim złamaniem, i niestety walczyła z tym długo, ale żadnych operacji i śrub, czy też blach nie miała i to chyba było powodem 1/2 rocznego siedzenia z szłapą w gipsie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpara, również pozdrawiam i się chopie trzym! :smile:

P.S. A w ramach niepocieszania :sorrow:, moja młodsza córka też miała taki wypadek z takim złamaniem, i niestety walczyła z tym długo, ale żadnych operacji i śrub, czy też blach nie miała i to chyba było powodem 1/2 rocznego siedzenia z szłapą w gipsie.

Dzięki!:)

No to napewno było powodem bo ja sobie nie wyobrażam inaczej takiego złamania leczyć niż operacyjnie, zresztą lekarz który mnie operował, powiedział że operacja jest konieczna i nie ma żadnej innej opcji.. No i gipsu nie mam tylko bandaż elastyczny od kostki do połowy uda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja, że jedziemy na czarną 17stkę póki jest płaska jak stół bo potem bedą muldy do pasa:)
jednak Devil's Run, cos pechowa ta traska z drugiej strony zawsze moglo to sie gorzej skonczyc bo biale szalenstwo to jednak urazowy sport, moja lepsza polowka tez niedawno mogla sie o tym przekonac, chwila nieuwag i zerwane przednie wiazadlo krzyzowe :frown:: teraz czeka ja prawdopodobnie operacja ja niestety od tego czasu musze samotnie bujac sie po tyrolskich osrodkach :frown:: budujace ze akcja ratunkowa i sama operacja przebiegly u Ciebie tak sprawnie, oby samo leczenie tez tak wygladalo pozdrowienia i do zobaczenia na stoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:Szparaa-przy złamaniu skrętnym bardzo częstym u narciarzy w takich warunkach (mokry,ciężki śnieg) nie ma innego leczenia ,jak operacyjne.Bardzo dobrze,że nie zwlekano z wykonaniem zabiegu,nie jestem ortopedą,ale myśle,że w Polsce również czekałaby Cię operacja.

Dobrze,że pomimo tego całego stresu trzymasz się w "kupie",sam /nie tylko z tytułu wykonywanego zawodu/ na własnej skórze przekonałem się jak kruche jest nasze zdrowie i życie,i jak szybko można się załamać.

Dlatego musimy o nie dbać,ale nie zapominając z korzystania z tego życia,po przeprowadzonej i zakończonej rehabilitacji za rok pokonasz tą trasę w lepszych warunkach,bo chyba do samego miejsca się nie zniechęciłeś.

Życzę z całego serca szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności!

A tak Sławek zdawał mi Twoje relacje z pobytu i tak z oczekiwaniem czekaliśmy na dalsze z testowania jego nart,Mam nadzieję,że ten wypadek to nie Nasze ........:confused::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę z całego serca szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności!

A tak Sławek zdawał mi Twoje relacje z pobytu i tak z oczekiwaniem czekaliśmy na dalsze z testowania jego nart,Mam nadzieję,że ten wypadek to nie Nasze ........:confused::

Dzięki Darek!:) A wypadek to po prostu pech i tyle, niczyja wina, ani nic..!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...