Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkolenie odnośnie serwisiowania


wojmu

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o poradę czy jest sens wydania 180 zł na szkolenie odnośnie serwisu nart poniżej program.

RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA:

08.30 – 09.00 – recepcja uczestników

09.00 – 10.30 – szkolenie teoretyczne: teoria obróbki nart, narzędzia i materiały do obróbki ręcznej

10.30 – 13.30 – szkolenie praktyczne: obróbka nart

13.30 – 14.30 – przerwa obiadowa

14.30 – 15.30 – szkolenie teoretyczne: dobór smarów

15.30 – 17.30 – szkolenie praktyczne: smarowanie nart

17.30 – 18.00 – prezentacja działania maszyn i zastosowania ich w obróbce nart sportowych (TUNEJET, TRIMJET oraz BASEJET)

18.00 – zakończenie szkolenia – wydanie certyfikatów

Cena brutto za szkolenie: 180 zł

PROWADZĄCY: KRZYSZTOF JANIK – były trener kadr alpejskich PZN, serwismen kadry A skoczków.

ANDRZEJ MICHAŁEK – serwismen kadry A-mix PZN

dodam, że sam obecnie tylko smarowałem.:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że to szkolenie Ikaturu.

Jeśli tak, to byłem na takim dwa lata temu i w sumie nie mało na nim skorzystałem szczególnie jeśli chodzi o park maszynowy Wintersteiger'a :smile:. Szkolenie pomimo, że w nazwie miało jak dobrze pamiętam "obróbka ręczna", to w dużej mierze dotyczyło obróbki maszynowej, bez której notabene ciężko w pełni przygotować nartę. Tym nie mniej w cenie szkolenia można było sobie przejechać parę razy pilnikiem po krawędzi.

A czy warto ? - zależy jakie dla Ciebie ma znaczenie wartość 180 zł oraz czas i czy masz potrzebę napychania sobie głowy różnymi informacjami z zakresu serwisowania nart, czy tylko chcesz nauczyć się ostrzyć krawędzie. Jeśli to ostatnie, to znajdź kogoś kto to robi i w niespełna 15 minut wszystko opanujesz. Później wyciągnij lub kup jakieś stare dechy za złocisza i poćwicz. Jeśli jeszcze właściwie skorzystasz z wiedzy zawartej forum, to gwarantuję, że już z pierwszego ostrzenia właściwych nart będziesz zadowolony.

ps. ja z powyższego szkolenia jestem zadowolony.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że to szkolenie Ikaturu.

A czy warto ? - zależy jakie dla Ciebie ma znaczenie wartość 180 zł oraz czas i czy masz potrzebę napychania sobie głowy różnymi informacjami z zakresu serwisowania nart, czy tylko chcesz nauczyć się ostrzyć krawędzie. Jeśli to ostatnie, to znajdź kogoś kto to robi i w niespełna 15 minut wszystko opanujesz. Później wyciągnij lub kup jakieś stare dechy za złocisza i poćwicz. Jeśli jeszcze właściwie skorzystasz z wiedzy zawartej forum, to gwarantuję, że już z pierwszego ostrzenia właściwych nart będziesz zadowolony.

ps. ja z powyższego szkolenia jestem zadowolony.

Zgadza się chodzi o Ikatur i generalnie chodzi mi tylko o krawędzie, problem nie z kasą a z czasem i terminem.

Zastanawiałem się właśnie czy forum i filmy instruktażowe i metoda prób na zdezelowanej desce wystarczą.

Dzięki za poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...