Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpejski Puchar Świata 2012/13


Rekomendowane odpowiedzi

Fajny filmik. Z tą data 1989 trochę wprowadzili bład. chyba chcieli powiedzieć, że wtedy sie urodził ;-). Moim zdaniem to jest sezon 2005/2006. Slalom w środkowej cześci z numerem 26 jedzie na slalomkach z 2005/2006 http://www.skionline.pl/sprzet/narty,05-06,atomic,sl-11m,1395.html oczywiscie nie sklepowych :-) ale malowanie zawsze jest circa takie same. Dodatkowo ze sprawdzeniem poszedłem dalej i jak przesledzic numer startowy 26 w SL w sezonie 2005/2006 to wyglada na te zawody FIS http://www.fis-ski.com/uk/604/610.html?sector=AL&competitorid=106332&raceid=42509

Zajał dopiero 17 miejsce pokonany przez wielu, co prawda głównie starszych, kolegów którzy ani w reprezentacji AUT ani w pucharze świata jakoś mocno nie zaistnieli...

Ależ kombinujesz:wink: wystarczy wejść w ten filmik na YT a tam w podpisie: Marcel Hirscher racing at the Austrian J1 champs in 2006

A 1989 jest OK bo to jego rok urodzenia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wracamy do Pucharu Świata:

22.02. piątek

10:30 Meribel, Francja - Zjazd kobiet, trening (90min) E2

23.02. sobota

10:30 Meribel, Francja - Zjazd kobiet (75min) E1

11:45 Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Zjazd mężczyzn (60min) E1

24.02.niedziela

10:00 Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Gigant mężczyzn, 1. przejazd (60min) E2

11:00 Meribel, Francja - Zjazd kobiet do kombinacji (60min) E1

13:00 Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Gigant mężczyzn, 2. przejazd (60min) E1

14:00 Meribel, Francja - Superkombinacja kobiet, slalom (60min) E1

1.03. piątek

11:15 Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Supergigant kobiet (75min) E2

2.03. sobota

10:30 Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Zjazd kobiet (60min) E1

11:45 Kvitfjell, Norwegia - Zjazd mężczyzn (60min) E2

3.03. niedziela

13:15 Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Supergigant kobiet (15min) E1

11:00 Kvitfjell, Norwegia - Supergigant mężczyzn (90min) E2

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytasz, to trochę zmiękczasz swoją ocenę :laughing:

To chyba nazywa się: zachowawczość :wink:?

A mistrz musi być wariatem. :biggrin:

To było przed MŚ. Mistrzostwa zburzyły moje nadzieje związane z polskim narciarstwem alpejskim.

A przy okazji to prawda - na forum powstrzymuję się :) resztką sił niekiedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tina ma już Puchar Świata 2012-13 :smile: do końca sezonu zostało 9 zawodów a przewaga nad MHR wynosi 958 pkt. Dziś zdobyła też drugą po GS Małą Kulkę za SuperCombi. Są jeszcze duże szanse na zwycięstwo w klasyfikacji GS i DH, oraz trochę mniejsze w SL. Po prostu Dominatorka :smile:

Alexis wreszcie wygrał GS pokonując cierpiącego Marcela i trochę zmęczonego Teda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tina ma już Puchar Świata 2012-13 :smile: do końca sezonu zostało 9 zawodów a przewaga nad MHR wynosi 958 pkt. Dziś zdobyła też drugą po GS Małą Kulkę za SuperCombi. Są jeszcze duże szanse na zwycięstwo w klasyfikacji GS i DH, oraz trochę mniejsze w SL. Po prostu Dominatorka :smile:

Alexis wreszcie wygrał GS pokonując cierpiącego Marcela i trochę zmęczonego Teda.

Kibicuję aby zrobiła ładny wynik na 2000 + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję aby zrobiła ładny wynik na 2000 + :)

To też już przesądzone, no chyba żeby nagle przestała startować. BTW dzisiaj robiąc "zwycięską gwiazdę" doznała urazu prawej ręki-mam nadzieję że to nic poważnego, ale na podium narty dźwigała w lewej.

Edit,

Tutaj http://uk.eurosport.yahoo.com/news/alpine-skiing-maze-claims-overall-title-m%C3%A9ribel-sc-142013007.html znalazłem info że Tina zmagała się dziś nie tylko ze stokiem ale też z grypą żołądkową-ma dziewczyna powera:eek:

Edytowane przez Rush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem się drobnej analizie niuansów technicznych.

Na podstawie obserwacji wyciągnąłem wnioski,

przedmiotem analizy był zjazd do kombinacji w Meribel.

Oczywiście kobiet.

Temat:

Pozycja dojazdowa do pierwszej bramki. Na podstawie wybicia i ułożenia ciała.

WNIOSKI:

najlepszą pozycję dojazdową posiadają w kolejności:

1. E. Curtoni

2. E. Curtoni

3. E. Curtoni

na dalszych pozycjach (równorzędna lokata):

J. Mancuso, T. Maze, T. Weirather, A. Fenniger, 2 Argentynki i jedna Wenezuelka.

Reszta musi poćwiczyć :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś zapomniał to dziś zaległy SG dziewczyn.

1.03. piątek

11:15 Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Supergigant kobiet (75min) E2

2.03. sobota

10:30 Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Zjazd kobiet (60min) E1

11:45 Kvitfjell, Norwegia - Zjazd mężczyzn (60min) E2

3.03. niedziela

13:15 Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Supergigant kobiet (15min) E1

11:00 Kvitfjell, Norwegia - Supergigant mężczyzn (90min) E2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że nie został zauważony fakt pobicia rekordu wszech czasów w ilości punktów w klasyfikacji generalniej:rolleyes::, mnie nie było byłem na Słowacji(praca) no ale chyba nie wszyscy w sobotę harują:tongue:

W każdym razie należący do Hermanna Maiera rekord zdobycia w generalce równo 2 tyś punktów z 2000 roku(taki paradoks 2000 punktów na 2000 lat) pobiła już Tina Maze, po dzisiejszym zjeździe w GaPa gdzie zajęła 1 miejsce ma dokładne 2024 punkty. Jak wiadomo do końca sezonu jeszcze parę zawodów jest, tak że to na pewno nie ostatnie słowo. Szacuję że to będzie poprzeczka nie do przeskoczenia:applause:, pod warunkiem że nie zacznie coś Hujara kombinować w punktacjach:rolleyes::.

Edytowane przez SB
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że nie został zauważony fakt pobicia rekordu wszech czasów w ilości punktów w klasyfikacji generalniej:rolleyes::, mnie nie było byłem na Słowacji(praca) no ale chyba nie wszyscy w sobotę harują:tongue:

W każdym razie należący do Hermanna Mayera rekord zdobycia w generalce równo 2 tyś punktów z 2000 roku(taki paradoks 2000 punktów na 2000 lat) pobiła już Tina Maze, po dzisiejszym zjeździe w GaPa gdzie zajęła 1 miejsce ma dokładne 2024 punkty. Jak wiadomo do końca sezonu jeszcze parę zawodów jest, tak że to na pewno nie ostatnie słowo. Szacuję że to będzie poprzeczka nie do przeskoczenia:applause:, pod warunkiem że nie zacznie coś Hujara kombinować w punktacjach:rolleyes::.

Może dlatego,tak na szybko, że pamiętam że były lepsze wyniki i nie Maiera :)

Edytowane przez juice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że nie został zauważony fakt pobicia rekordu wszech czasów w ilości punktów w klasyfikacji generalniej

Gdyby to było jakieś niespodziewane osiągnięcie-pisałem już tutaj #237. To "tylko" :wink: kolejny krok Tiny w jej Zwycięskim Marszu po WSZYSTKO w WC 2012-2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Eurosport2 0 10:00 miał być zjazd kobiet a puścili jakiś kolaży :-(

Tak stoi w programie na platformie(N), ale już w programie na stronie są Ci kolarze właśnie, pełnej relacji z Super Giganta pań dzisiaj nie ma na ES:mad::, jest tylko skrót 1315 w ES1, kto ma Rai Sport 2 to 1210 jest relacja z GaPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...