Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Odradzam korzystanie z oferty WYGODA TRAVEL


Jerzy53

Rekomendowane odpowiedzi

W zimie pojechałem na narty z firmą WYGODA TRAVEL. Był to pierwszy i ostatni raz..... Autokar bardzo ciasny (jazda non-stop przez całą noc i dzień do Włoch), niedostępna toaleta, nieczynny reklamowany w folderze barek..... Zostaliśmy wysadzeni przed hotelem w FOLGARIDA..... W recepcji NIC O NAS NIE WIEDZIANO ...

Na szczęście w tym dniu zwolnił się 1 pokój i załatwiliśmy sobie w nim zakwaterowanie.......

Oczywiście zgłosiłem reklamację. Firma 'nomen-omen' WYGODA TRAVEL zwaliła winę na hotel we Włoszech (!!!) , oni byli "w porządku" (!!!).....

Uwag co do stanu autokaru także nie przyjeli bo "turyści zostali poinformowani o niesprawności toalety"....

Odpowiedzi firmy na moją reklamację były SKANDALICZNE i KURIOZALNE .....

Odradzam wszystkim korzystanie z ich oferty...... Jerzy53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję korzystać z usług tego biura kilkanaście razy i tylko raz mieli wpadkę w Val di Sole. Było to kilka lat temu, sam hotel nadawał się tylko na "męski" wyjazd a nie dla rodzin z dziećmi i z tego co wiem biuro zrezygnowało z usług tego hotelu w następnym sezonie.

Podróż autokarem w moim przypadku też była porażką i dlatego ja jeżdżę własnym samochodem, pamiętam, że trwała 22 godz., ale nie non-stop, były przerwy przecież kierowcy muszą zgodnie z przepisami robić przerwy co 4 godziny.

Rozmiary autokarów z tego co wiem są standardowe i nie ma znaczenia czy jedziesz Mercedesem czy Setrą, warunki są bardzo zbliżone.

Pocieszę Cię, przerabiałem wariant samolotowy i też nie rzucił mnie na ziemię...

Poleciałem, sprawdziłem, w drodze powrotnej w Bergamo zapłaciłem za nadbagaż 100 Euro..., plus te transfery z i do lotniska oraz dojazd i powrót w Polsce... W następnym sezonie wróciłem do opcji samochodowej, choć często zdarzało mi się jechać solo to i tak wolę własne auto.

Nie chcę ich bronić, pewnie ktoś zawalił co do hotelu, w każdej firmie pracują mniej lub bardziej doświadczeni ludzie..., ale moje doświadczenia są jednak bardzo pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...