Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy to brak konkursu, czy jakieś inne względy ważą na tym iż forum milczy na temat PŚ. Mam nadzieję, że jednak choć część forumowiczów ogląda zawody. Dzisiejszy slalom we mgle pomimo łatwego stoku przez minimalne różnice oraz dobry stan trasy przez cały czas trwania zawodów był bardzo interesujący. Po raz pierwszy w życiu widziałem slalom, gdzie pierwszym zawodnikiem, który nie dojechał do mety był zawodnik z numerem 41. Czołówka w zasadzie spodziewana,nie ukrywam że ucieszyło mnie kolejne zwycięstwo Myhrera, ale na dalszych pozycjach kilka nowych,ciekawych postaci. Świetne zawody skandynawskich juniorów Kristoffersena i Paloniemiego, a także bardzo udany powrót po kontuzji Chodounskiego (może oprócz tego, że dojechał:)). Z bardziej doświadczonych, ale mniej znanych zawodników wrażenie zrobił Horoszyłow(nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem numer 45 na 5 miejscu po pierwszym przejeździe), trochę się tego przestraszył i drugi miał nerwowy, ale widać że forma jest. Mniejsze przekonanie mam do Niemca SChmida, który wydaje się idealnym zawodnikiem na trasę w Levi, mocno odchylona pozycja i intensywna praca kolanami, ale mogę się mylić.

I z ciekawostek, ale też zawodników,którzy w kolejnych zawodach mogą być wysoko, to w pierwszym przejeździe na półmetku Myhrer miał 3 czas, na drugim miejscu znalazł się jadący z 69 numerem! 21letni Fin Malmstroem, który potem wypadł z trasy, a najlepszy czas miał Norweg Johansen, którego popisy na dolnej części trasy można było w TV podziwiać.

Pozdrawiam i mam nadzieję, na ciekawy sezon PŚ 2012/13 oraz udane MŚ.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wynikać z tego że jeszcze wiele osób nie zaskoczyło w rytm PS, tym bardziej że ten początek jest taki poszarpany nie ma tak że są konkurencje co tydzień, a i częściej, bo w pełni sezonu zdarzają się i w tygodniu(Schladming, Flachau, Kitz...). Ja oglądałem, choć przyznam że nie lubię tych zawodów które odbywają się poza Alpami, a najbardziej nie lubię tych za wielką wodą:rolleyes::.

Z większym zaciekawieniem jednak oglądałem wczoraj panie:redface:, tam było trochę inaczej bo na dzień dobry z trasy wypadła Marlies Schild, czego się nikt nie spodziewał, raczej wszyscy widzieli ją na podium, a nie poza trasą. Ja natomiast na podium widziałem Tinę Maze, no ale nie udało się, a ubzdurałem sobie że w tym roku zdobędzie dużą kulkę:smile: i tak będzie!:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczylem w googlach na mapie gdzie oni jezdzili to sie usmialem, gorka o wysokosci 400 m i to jwdyna w okolicy haha :laughing:

No ale co w związku z tym?

Jest stok, jest trasa spełniająca wymogi FIS, jest śnieg, więc dlaczego nie:rolleyes::

W Białce gór nie ma a mają najnowocześniejszy ośrodek narciarski w PL:cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu jest to dla mnie zabawne ze nie ma tam gor, a odbywaja sie tak wazne zawody.

Nie chodzi o to ze nie ma porofesjonalizmu w zorganizowaniu tych zawodow.

A tak poza tym, to nic w zwiazku z tym....

A co do Bialki to zawsze myslalem ze lezy polskich gorach, no coz :sad:

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...