Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Serwis narciarski w Trójmieście


Aressi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie może serwis narciarski w Trójmieście i okolicach, o którym wiadomo, że jest godny polecenia? Oczywiście są te "sklepowe" np w Intersporcie ale opinie o nich są różne. Od 16 listopada startuje w Gdańsku sklep Skiteam i pewnie tam też będą mieli serwis (ale jaki?):confused:: A co poza tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja przez jakiś czas dawałem narty do Localesa (Rewa)....w sumie to byłem zadowolony...a słyszałem o tym serwisie opinie zarówno pochlebne, jak i niepochlebne (tych było sporo mniej).

Ale później nauczyłem się serwisować sprzęt samemu (niestety bez podstaw teoretycznych - od ludzi na wyjazdach treningowych), więc oddaje tam tylko raz w roku , żeby ładnie mi zrobili ślizgi itp.

No i odchodząc trochę od tematu- szkoda, że u nas nie ma żadnego szkolenia serwisowego (nie dziwię się w sumie :)) ... z chęcią bym skorzystał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory też korzystałem z serwisu Locales. I znów się do nich wybieram. Zobaczymy jak się sprawią tym razem choć do tej pory byłem zadowolony. Podobno dobrą opinią cieszy się Sopot Ski Surf Centrum ale osobiście jeszcze nie korzystałem z ich usług. Może czas spróbować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem u nich wiązania w twintipach (tzn. kołkowali mi stare dziury, wiercili nowe) i złego słowa nie mogę powiedzieć :) miła obsługa i jeśli chodzi o tą usługę - zrobili wszystko jak trzeba.

Ale co do ostrzenia to wydaje mi się, że locales jest bardziej 'nastawiony' na narty, w Sopot Ski Surf gościu który mnie obsługiwał był akurat deskarzem :P no ale mimo to, wydaje mi się, że wiedział co robi. No i w serwisie jest nie tylko on.

A z innych serwisów w trójmieście - powiem tak: wszystkich nie odwiedziłem, ale dwa w których byłem zawożą sprzęt do localesa na serwis , a jeden do wrzeszcza. Czyli w takim miejscu płacisz tyle co w localesie + za usługę dowiezienia i coś, aby ta firma mogła zarobić ;P

Więc chyba lepiej się przejechać trochę km i załatwić to samemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sprzęt wrócił z serwisu! :smile: Skorzystałem z usług Locales w Gdyni. Ostrzenie krawędzi, wyrównywanie ślizgów, smarowanie, elektroniczne ustawienie siły wypięcia wiązań (tzw diagnostyka). Na pierwszy rzut oka narty wyglądają bardzo dobrze. No ale 110 zeta od pary poszłooo! :eek: (80 za narty + 30 za wiązania) Przepłaciłem czy cena do przyjęcia? Zobaczymy jak się sprawią na stoku i czy serwis wart jest swojej ceny. :confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Sopot

z przyzwoitości napisze chociaż nie lubie udzielać się na forum ( raczej czytam) ze Sopot od lat cieszy sie u mnie i znajomych b,dobra opinia, wcześniej korzystaliśmy z innych serwisow i krotko pisząc jakość - praktycznie żadnych uwag, zawsze porządnie i solidnie a cena z tego co wiem to taniej niz Lokales i Sportland, a do tego ja mam blizej, wiec nie mam dylematu. Potwierdzam obsługa bardzo mila i kompetentna, znają się na sprzęcie i na robocie, no i załatwili mi w gratisie !!! nosek do moich nart.

aha, jeszcze jedno - odradzam stanowczo dekatlon na przymorzu - znajomy odebrał narty z jeżącym się ślizgiem, nawet nie wiem co złego zrobili ale smarowanie też zeszło już po kilku zjazdach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Usługi, o których wspominasz na 100% możesz zrobić w Locales. Korzystałem już kilka razy z ich serwisu narciarskiego i do tej pory zawsze byłem zadowolony. Buty też kiedyś u nich wygrzewałem. Z wkładek jeszcze nie korzystałem ale szczerze mówiąc chodzi mi to po głowie. Wkładki Sidas w Trójmieście można znaleźć w sklepach Intersport (Madison, Galeria Bałtycka, CH Wzgórze), w Sportlandzie, no i w Locales. W Localesach kiedyś mi się chwalili, że wkładki Sidas robił u nich pewien znany sportowiec (w tej chwili nie pamiętam już o kogo chodziło - o Matkowskiego?). Może więc można im zaufać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

dokladnie jak pisze Aresi, wygrzewanie buta to w Localesie

wsrod moich znajomych zdaniasa podzielone co do serwisu, ale wyglada to mniej wiecej tak: Buty to czesc jezdzi do Loclaesa, czesc do Sportlandu, narty to Sopot lub Sportland, lub tam gdzie blizej bo te 3 serwisy maja bardzo dobre opinie. Generalnie najgorsze opinie ma serwis w markecie sportowym na Przymorzu, ale za to kupilem tam tanio skarpety narciarskie -19,90 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Już kilka osób napisało, a ja się pod tym podpisuje - jeśli buty to w Localesie.. wybór chyba największy, więc łatwiej coś znaleźć, no i świetnie potrafią dopasować.

Jeśli chodzi o serwis to chyba Sopot i Locales są aktualnie najlepsi, więc tam gdzie kto ma bliżej tam jeździ :P ja w Sopocie nie byłem, bo mam znacznie dalej, więc cieżko mi się wypowiedzieć - wzoruje się opiniami. Sam serwisuje w Localesie - jak dla mnie bez zastrzeżeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...