Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie kupic buty na pomorzu? Może trójmiasto?


xwiewiurx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowilem rozpoczac nowy temat w sprawie poszukiwaniu mojego sprzetu narciarskiego. Zaczne od butow bo to podstawa. Czy jest jakis dobry sklep w okolicach trojmiasta gdzie byl by spory wybor sprzetu narciarskiego z fachowa porada? Moglibyscie cos polecic? Znalazlem na forum ze ktos pisal o skiteam w gdansku, ale bez opinii. Prosze o pomoc gdyz na wybor butow bede mial zaledwie 6 dni (w tym wybor i rozchodzenie butow po domu) a potem na stok. Narty planuje kupic uzywane z alledrogo, chyba ze jest w 3miescie komis z nartami. A moze ktos z trojmiasta ma do sprzedania narty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego. jesli chodzi o te salomony to cena jak najbardziej ok, flex tez a i komentarze ma dobre. zajrze tam tam napewno, do intersportu tez sie przejde bo sa 2 w gdansku.miales okazje tam kupowac buty czy narty? tylko wlasnie w jaki segment celuje? sam nie wiem, moze glupie pytanie ale w jakie segmenty mozna celowac?? powracajac do salomonow to na wskazniku dla kogo sa te buty to pokazuje ze bardziej dla ekspertow niz dla poczatkujacego, a ja jeszcze nim jestem. to raz a dwa sa z roku 2006/2007 nie za stare? tyle lat na magazynie?

to sa sklepy ogolnie sportowe a czy sa takie typowo narciarskie w 3miescie?? no ludziki z pomorza odzywac sie ;)

Edytowane przez xwiewiurx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa sklepy ogolnie sportowe a czy sa takie typowo narciarskie w 3miescie?? no ludziki z pomorza odzywac sie ;)

Zostałem wywołany do tablicy więc bardzo proszę! :biggrin: Mam tylko nadzieję, że nie dostane za to jakiegoś bana:cheerful:

Sklepy Intersportu w Trójmieście są trzy. Jeden w Gdańsku w CH Madison na Rajskiej, jeden w Galerii Bałtyckiej i jeden (duuuuży) w Gdyni na ulicy Kazimierza Górskiego w CH Wzgórze.

Sklepy Ski Team są już dwa! Oba w CH Matarnia przy obwodnicy. Z Gdańska dojedziesz do Matarni ulicą Słowackiego. Ten drugi dopiero co otwarty sklep sprzedaje tylko towary przecenione ze starszych kolekcji.

W CH Klif w Gdyni jest sklep firmowy Rossignola. W Gdyni Pogórzu na ulicy Wiejskiej jest typowy sklep narciarski Locales. Wybór duży, towary z najwyższych półek, ceny raczej wysokie ale można się potargować. W Gdyni na ulicy Powstania Styczniowego jest sklep narciarsko-rowerowy Sportland. Również w Gdyni na ulicy Przebendowskich, obok CH Klif jest sklep narciarsko-snowboardowy Sportmania. W Gdańsku Wrzeszczu na Wysepce, obok Galerii Bałtyckiej jest sklep Everest-Sport. No to tak na szybko. Jak mi się jeszcze coś przypomni to napiszę.

Edytowane przez Aressi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no!!! na Ciebie czekalem ;) Bana? No co ty... raczej podziekowania. widze ze jest troszke tych sklepow, nie wiem czy zdarze je wszystkie odwiedzic. kupowales w ktorym z nich? jak porady sprzedawcow. domyslam sie ze intersporcie to po za powiedzeniem flexu nic wiecej sie nie dowiem. everest widzialem na allegro wiec zajrze.w go sport kolega kmarcin podsunal mi ciekawa pozycje butow w dobrej cenie wiec napewno tam zajrze. tak na marginesie co myslisz o tych butach dla mnie? jak beda pasowac brac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych kupowałem, w niektórych tylko bywałem. Porady sprzedawców? Cóż ..... trudno uogólniać. Wśród nich też możesz znaleźć pasjonatów. Jest taki koleś w sklepie Rossignola w Gdyni. Czasem ich porady mogą być przydatne, a czasem nie. Żeby to móc samemu zweryfikować musiałbyś mieć odpowiednią wiedzę. Z kolei gdybyś miał odpowiednią wiedzę to rady sprzedawców mógłbyś sobie darować. :rolleyes:: Trzeba pamiętać, że jednak nadrzędnym celem sprzedawcy jest ... sprzedaż towaru! Np byłem w Ski Teamie w Gdańsku zaraz po otwarciu i stwierdziłem, że pracujący tam ludzie (przynajmniej ten koleżka co mi udzielał "porad") nie mieli bladego pojęcia co sprzedają! :eek: Generalnie lepiej choć w zarysie wiedzieć czego się chce.

W Sportmanii w Gdyni odniosłem wrażenie, że chłopaki kumają bazę. W Evereście dość interesujące ceny. Na ich stronie spory wybór towaru. Są np Salomony X-Wave 9 za 699 PLN. W Locales duży wybór najlepszego sprzętu. Ale cenowo gorzej to wygląda. Atmosfera kumplowska. Już w wejściu robią Ci kawkę! Przejmują pełną kontrolę nad klientem! I sprzedadzą Ci wszystko, nawet to czego nie miałeś zamiaru kupić! W sieciówkach - wiadomo.

A te buty? Cóż .... Bardzo dobre! A czy dla Ciebie? Sądząc po Twoim profilu (raczej skąpym :wink:) dopiero zaczynasz przygodę z narciarstwem. Nie wiemy jakie masz warunki fizyczne (waga? wzrost?). Ale jeśli będą dobre .... Z pewnością jest to produkt pierwsza klasa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porady sprzedawców? Cóż ..... trudno uogólniać. Wśród nich też możesz znaleźć pasjonatów. Jest taki koleś w sklepie Rossignola w Gdyni. Czasem ich porady mogą być przydatne, a czasem nie. Żeby to móc samemu zweryfikować musiałbyś mieć odpowiednią wiedzę. Z kolei gdybyś miał odpowiednią wiedzę to rady sprzedawców mógłbyś sobie darować. :rolleyes::
dobrze powiedziane...

do locales wtedy wejde tylko popatrzec bo nie chce wyjsc z czyms czego nie potrzebuje ;)

zgadza sie zaczynam przygode z narciarstwem i sam nie wiem czego chce i w co mam celowa (wygoda i flex to juz wiem) nie chce tu offtopowac wiec nie bede sie rozpisywal o moich umiejetnosciach itp wszystko podalem w tym temacie (wejdz i pomoz pleeeeeeas :D ) http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/16515-Pomoc-w-doborze-nart-dla-poczatkujacego

tak po krotce to jestem poczatkujacy waze 68kg i mierze 175. w sumie niedlugo zedytuje tamten temat bo czytam ogladam i powoli wiem jak chce jezdzic wiec w nartach bedzie mi latwiej pomoc ale z butami bedzie gorzej :/

Edytowane przez xwiewiurx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...