Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Salomon X-Wave


KTomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Muszę szybko zdecydować się czy kupić te buty i dlatego nie przeszukałem forum czy temat tych butów był już poruszony. Jeśli tak to przepraszam za zaśmiecanie.

Buty: http://allegro.pl/salomon-x-wave-x-2012-rozm-28-5-super-cena-i2970962114.html.

But wydaje mi się być ok. Wygodny, nie uciska, ogólnie ok.

Tylko co to za sprzęt. Nie ma go w katalogu na 2012 r. Czy to nie jakiś marketowy badziew.

Proszę dajcie znać wszystko co wiecie na temat tego buta, czy warto go kupować. Parametry tzn.. flex 80 mnie odpowiada, każdy inny but kupowałbym o tym flexie.

Piszcie szybko bo do wieczora muszę dać odpowiedź.

Wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Muszę szybko zdecydować się czy kupić te buty i dlatego nie przeszukałem forum czy temat tych butów był już poruszony. Jeśli tak to przepraszam za zaśmiecanie.

Buty: http://allegro.pl/salomon-x-wave-x-2012-rozm-28-5-super-cena-i2970962114.html.

But wydaje mi się być ok. Wygodny, nie uciska, ogólnie ok.

Tylko co to za sprzęt. Nie ma go w katalogu na 2012 r. Czy to nie jakiś marketowy badziew.

Proszę dajcie znać wszystko co wiecie na temat tego buta, czy warto go kupować. Parametry tzn.. flex 80 mnie odpowiada, każdy inny but kupowałbym o tym flexie.

Piszcie szybko bo do wieczora muszę dać odpowiedź.

Wielkie dzięki.

A wystarczy zapytaćWujka Googla...

Legendarny but z kolekcji X Wave. But dla wytrawnych narciarzy poszukujących wysokiej precyzji ale zarazem ceniących sobie komfort użytkowania.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Flex : 80

Klamry : 4 aluminiowe ( 2 z mikro regulacją )

But wewnętrzny : MY ComortFIT

But zewnętrzny : Spaceframe i Advance shell

Grupa docelowa : dla średnio zawansowanych

//Spaceframe Technology - but zewnętrzny wykonany z zastosowaniem struktury plastra miodu oraz materiałów o zróżnicowanej twardości, co pozwoliło na zredukowanie wagi buta przy jednoczesnym zachowaniu sztywności skorupy

//My Custom Fit Comfort - pianka formowalna termicznie, stosowana w okolicach kostki i języku; zapewnia indywidualne dopasowanie i komfort użytkowania //4 micro alu buckles - Aluminiowe klamry: wytrzymałe, precyzyjnie wykończone i bezpieczne; stosowane w modelach zawodniczych, z regulacją umożliwiającą zmianę ich długości, tak by precyzyjnie dopasować but do kształtu stopy i łydki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

But faktycznie dość wygodny. Mam Flexa100. Ale musisz dobrze to przemyśleć. Moje idą na reklamację i mam nadzieję że dostanę zwrot kasy. Mianowicie skorupa przy pierwszej klamrze z przodu jest odkształcona woda się leje do nich strumieniami. Do tego stopnia że po 3 godzinach jazdy potrafiło mi chlupać w butach. Na pierwszym zdjęciu z twojego linka widzę tak samo odkształconą do góry skorupę. Po prostu po zaciągnięciu klamry przednia część i tak nie jest dociskana odpowiednio do uszczelnienia. Moim zdaniem dolożyć 100 lub 200 i kupić katalogowego salomona np impacta 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam buty z serii X-Wave Salomona dokładnie to te: http://www.tendo.nq.pl/Allegro/Tom/Salomon/s1.jpg Są bardzo dobrze wykonane i wcale nie lekkie jak to ten plasterek miodu miał gwarantować za to dają poczucie dobrej kontroli narty dzięki naprawdę dobrej sztywności. Dużo miejsca w środku akurat w moim modelu co niektórym może przeszkadzać, ja należę do grubostopych :) Na minus bardzo twardy "język" (może trochę źle ukształtowany) bywa, że boli mnie piszczel już po 2-3 godzinach jazdy - coś słabo działa ich ten rewolucyjny My Custom Fit...

Edytowane przez Slash0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...