Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co to znaczy nowa kurtka Spayder za 450pln:)?


kpt

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkalem sie sie już kilka razy z możliwością kupna (gielga narciarska w gdańsku , allegro) kurtki Spayder za 450-600pln przyglądalem sie uważnie i niezauwazylem śladu podróbki , fakt że made in China ale orginal ma to samo. CZy to jest możliwe ,że Spayder którey w sklepie kosztuje 3000pln , można kupić za tak niska cene? Wykluczam ,że krteczki sa kradzione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy nowa kurtka Spayder za 450pln:)?

Cześć; sam osobiście mierzyłem oryginał,jak za tą cenę to wygląd mógłby być lepszy-sprzedawca zachwalał walory tej kurteczki ,jedynie co można jej przypisać to mały ciężar,i parę bajerów.Jeśli chodzi o oryginalność,myślę że płacimy za hologram,który każdy może sobie przykleić.Dobrze by było przymierzyć "podróbę",i wtedy porównać!

Z Poważaniem Maciej.nar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy nowa kurtka Spayder za 450pln:)?

Spyder w sklepie nowy model St.Anton kosztuje 3500PLN. Po sezonie na wyprzedaży kupisz za 1800PLN a sklep i tak zarobi na tym 300%.

Kurtki za 400-500PLN czasami to towar który nie przeszedł kontroli jakości (niedoszyta nitka, krzywo przyszyty zamek itp.) Ktoś ma układ, ściaga to do Polski i sprzedaje. Kurtka za którą zapłacisz w sklepie grubą kasę na 99% jest też uszyta w Chinach albo Malezji bo tak już jest (koszta produkcji takiej kurtki w tych krajach to max 25 USD). To samo jest z Killy!!!

Niektórzy z allegro zaopatrują sklepy!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy nowa kurtka Spayder za 450pln:)?

kilka lat temu duuużo kurtek Spydera było szyte u nas w kraju (nie jestem na bieżąco ale wydaje mi się, że nadal produkcja idzie pełną parą). w takim niewielkim miasteczku pod Poznaniem ... Nowy Tomyśl ... w takiej nikomu nic nie mówiącej firmie co ubrała rzeszę instruktorów w bordowe wdzianka :)

oglądałem nawet linię produkcyjną - całkiem całkiem ... i żeby nie było - pełen legal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy nowa kurtka Spayder za 450pln:)?

Tia, ale wykończenie daje duuuużo do myślenia.

No, ale czego więcej wymagać od Zakładu Pracy Chronionej.

Niewidomi nie powinni szyć kurtek !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy nowa kurtka Spayder za 450pln:)?

Jano - jakbyś miał rację to ja bym już był na hawajach :))

To początkowa marża wyjdzie jakieś 1000 %....

Ech,...pomarzyć fajna rzecz...

Czy to przypadkiem nie ty pisałeś baśnie za braci Grimm?? :))

Co do Allegro masz rację - ale te ciuchy to pomyłka.

Obecnie można kupić praktycznie dowolną markę - w niektórych rejonach polski - patrz odpowiedź Leski - już od 250 PLN.

Rok temu dostałem "coś takiego" w przezencie - po jednym sezonie mało intensywnego używania przypomina bardziej ścierkę do podłogi niż kurtkę narciarską.

Nie kupujcie tandety!!

Nie wiem jak was ale mnie na to nie stać!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...