Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaki kask do gogli oakley stockholm


MAKEY007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Bardzo prosze o pomoc w doborze kasku do gogli OAKLEY STOCKHOLM

http://skateshop.pl/product-pol-1152893078-Gogle-OAKLEY-Stockholm-breast-cancer-signature-vr50-pink-iridium-bialo-rozowe.html

chodzi mi o to by kask fajnie sie prezentowal z tymi goglami bo dla żonki to bardzo wazne jak na razie tak na sucho bez przymiezania wybór padł na kask UVEX Comanche 2

http://www.skiteam.pl/kaski/Uvex/805-Comanche-2/

ale nie wiem jak bedzie sie ten zestaw prezentował ( chodzi o to by nie było zbyt duzej szpary pomiedzy i zeby gogle nie odstawały zbyt mocno:confused::) wiec prosze was o opinie a moze cos innego zaproponujecie dodam ze zona ma kurtke w kolorach bialo -różowych a narty i buty w odcieniach błekitno niebieskiego

z gory dziekuje MĄŻ swojej Żony heheeh :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę w Oakley elevate i kasku Uvexa ( z tym, że jest to model "zabudowany" sprzed kilku sezonów ) i gogle trochę odstają u góry. niedawno mierzyłam kilka kasków ze Shreda specjalnie "pod gogle" - pasują świetnie i są zdecydowanie wygodniejsze w połączeniu z oakleyami :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAKEY007, czy Ty jaja sobie robisz? Ożenić się umiałeś a gogli nie umiesz dobrać? Kto ma ci doradzić? Zastanów się, jakie jest prawdopodobienstwo, że ktoś czyta Twoje pytanie, ale też posiada właśnie taki kask i gogle, oraz ma tak samo zbudowaną głowę, jak osoba dla której ten zestaw jest kompletowany? Jak nie założysz na głowę, nie będziesz wiedział. I jeszcze jedno, moze tak być, że w przymierzalni wszystko pasuje, ale jak się ruszasz, np. kask przesuwa gogle w dół, na nos i go zatyka. Że nie wspomnę o parowaniu, o szparze pomiędzy goglami a rantem kasku, o zatykaniu otworów wentylacyjnych, o długości gumowej opaski przy goglach, o klamrach na tej gumowej opasce mogących praktycznie uniemozliwić trwałe założenie gogli na kask.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAKEY007, czy Ty jaja sobie robisz? Ożenić się umiałeś a gogli nie umiesz dobrać? Kto ma ci doradzić? Zastanów się, jakie jest prawdopodobienstwo, że ktoś czyta Twoje pytanie, ale też posiada właśnie taki kask i gogle, oraz ma tak samo zbudowaną głowę, jak osoba dla której ten zestaw jest kompletowany? Jak nie założysz na głowę, nie będziesz wiedział. I jeszcze jedno, moze tak być, że w przymierzalni wszystko pasuje, ale jak się ruszasz, np. kask przesuwa gogle w dół, na nos i go zatyka. Że nie wspomnę o parowaniu, o szparze pomiędzy goglami a rantem kasku, o zatykaniu otworów wentylacyjnych, o długości gumowej opaski przy goglach, o klamrach na tej gumowej opasce mogących praktycznie uniemozliwić trwałe założenie gogli na kask.

Czesc Bumer. dzieki za ten jak za orzezwiający kubeł zimnej wody....... niech se zonka sama szuka co mi do tego...............a jak na byłego pantoflarza przystało musze troszke sprostowac a wiec mieszkamy w UK a tu sniegu i dobrych sklepów w okolicy ze sprzeten narciarskim jak na lekarstwo ale nie był bym soba zebym nie odwiedził kilku sklepow z takowym sprzetem i nie musze ale dodam ze do jednego mam skromne 130 km , obsługa nie stoi na wysokim poziomie a wybor pozostawia wiele do zyczenia wiec pozostaja mi sklepy internetowe i ebay oraz

rozpaczliwa prozba do naszych wyjadaczy z forum w nadziei ze którys pracuje w sklepie i znajdzie troszku czasu by luknac jak by mi tu pomóc i przetestuje kilka rozwiazan zanim odwiedze nasz piekny kraj sniegiem i sklepami płynący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...