Narty - skionline.pl
Jump to content

Bumer

Members
 • Posts

  4,296
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

Bumer last won the day on March 16

Bumer had the most liked content!

About Bumer

 • Birthday 04/27/1955

Personal Information

 • Imię
  Jędrek
 • Miejscowość
  H

Ski equipment

 • Narty marka
  6 par
 • Buty marka
  Ino 2 pary
 • Gogle
  Kilka sztuk

Skills

 • Styl jazdy
  F
 • Poziom umiejętności
  1
 • Dni na nartach
  21

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bumer's Achievements

Weteran

Weteran (6/6)

4.2k

Reputation

 1. A idźta wy wszyscy z tą inwigilacją i śledzeniem! Świat zwariował, durnie za mędrców uchodzą, kłamstwo za cnotę, złem próbuje się "naprawiać" innych. A najgorsze jest to, że ogromna większość akceptuje taki stan rzeczy jako normalny, ba, nawet tego nie dostrzega!
 2. Bumer

  Kasprowy Wierch

  Na ich terenie nie są potrzebne niedźwiedzie. Oni mają tak dobre stosunki z Rosją, że te ruskie niedźwiedzie mogą traktować jak swoje. 🙂
 3. Podstawa to dobry prawnik. Pięć lat sądziłem się, co prawda w zupełnie innej sprawie, mam więc doświadczenie. W sądzie trzeba się liczyć z terminami, odpowiednimi zapisami zeznań, precyzowaniem odpowiednich i ścisłych roszczeń, takich z powołaniem na konkretne przepisy prawa, na orzecznictwo w sprawach podobnych itp. Nawet najbardziej elokwentny człowiek, logicznie myślący, nie da sobie rady w tej machinie. W tym przypadku dochodzi jeszcze sprawa obcego państwa i jego prawodawstwa. Współczuję ojcu. Mam nadzieję że szybko wróci do pełnej sprawności, czego mu serdecznie życzę. Pomyśl o pomocy sprawnego prawnika. Inaczej druga strona "wciągnie was nosem" tak jak będzie chciała.
 4. Ja też ogrodzilem siatka aby nikt nie łaził. Potem wybudował się sąsiad. Kiedyś mnie zagadnął, to ogrodzenie to takie zostanie? Odpowiedziałem mu, możemy razem coś nowego zrobić. On na to, - myślałem że pan postawi coś lepsze pomiędzy nami. Rozbroił mnie, za żadne skarby tej siatki nie ruszę, nawet jak zgnije, jak się obali!
 5. Kalkulacja rodem z "czyszczenia magazynów" czy "mega promocji". Zatrudnili fachowca z Lidla, Biedry, Media..?
 6. Powodzenia Zbychu!
 7. Moja informacja już się nie przyda, Szwajcaria Bałtowska zakończyła dziś sezon 2021-2022. Czynny był tylko wyciag krzesełkowy. Trasa mocno wytopiona, szczególnie w górnej części. Załączam kilka fotek z dzisiejszego nartowania na nartach szutrowkach. Wczoraj je podostrzylem, nasmarowałem zakupiona w Krynicy Zdroju parafiną do okładów chorego ciala. W tej kaszy poślizg miały, a jakże!
 8. Jak myślicie, jest po co jechać od poniedziałku do środy do Białki? Czy będzie po czym jeździć?
 9. Toś mnie zaskoczył pytaniem. Nie pojechałem i naocznie nie sprawdziłem. Natomiast naocznie widziałem zamknięta 5 i 4.
 10. Dziś, 16.03.2022 Slotwiny Arena. W Krynicy śnieg zaczął padać koło godz. 6 rano. O godz 8 startuje ośrodek. Na trasie jest już ok 5 cm świeżego śniegu. Śniegu mokrego i ciężkiego. Temperatura ok 2 stopnie na plusie. Jazde utrudnia padający oblepiający śnieg. Dobrze że wyciąg ma bubliny i przynaniej przy wciąganiu nie jesteśmy narażeni na mokniecie. Z czasem śnieg pada coraz mocniej. Tak około godz 12 na stoku jest ok 15 cm świeżego śniegu. Narciarzy mało, ale wystarczy aby zryc stok. Do tego brak kontrastu i oblepiający gogle śnieg utrudnia jazde. Gdzies koło godz 13 śnieg przestaje padać i zanosi się na przejaśnienia. Jazda wieczorna po ratrakowaniu bedzie wyśmienita, ale ja będę już w domu. A, dodam że nie widziałem aby wyciąg u Tabaszewski ego chodził. Czyżby brak narciarza do jazdy? Załączam fotki z dzisiejszego. nartowanie.
 11. Wtorek, 15.03.2022 Jaworzyna Krynicka. Warunki z rana idealne. Słońce, słońce, słońce. Szkoda tylko że chodzi jedynie główna trasa. Co prawda 6 można zjechać, wolny orczyk na 3 pracuje, alw wiemy że to tak po prawdzie trasa główna, czyli 1. Gdzies od godz 11 warunki się pogorszyły, stało się miękko, szczególnie na mocno wyeksponowanych na słońce odcinkach trasy. No i na końcówce. Ludzi stosunkowo mało. Załączam parę zdjęć.
 12. Dziś Tylicz ski. Słońce, słońce, słońce. Idealna pogoda na narty. Od poniedziałku 14.03.2022 jeździmy tam tylko do 16. W Krynicy na Henryku też chyba tylko do 16, Slotwiny Tabaszewski do 17, Master ski też do 15 czy 16. Czyli wieczorem już nie pojeździmy. A szkoda.
 13. A mnie szkoda tego Kubańczyka który wygrał z Amerykaninem, ale sędziowie uznali ze było inaczej. Sąd stanowy nakazał sędziom jeszcze raz przeanalizować walkę i wydać nowy werdykt. Sędziowie powiedzieli a tyle? W związku z taką postawa sędziów, sąd stanowy ich zawiesił i nie mogą sedziowac przez jakiś tam czas. A kurcze, taki nokaut załatwiłby sprawę. No ale go nie było, byli natomiast jakoś tak inaczej widzący sędziowie. Ale żeby było na temat, zanosi się świetny tydzień narciarski. W dzień słoneczko, w nocy mróz!
 14. Wczoraj oglądałem galę boksu! Oczywiście poza meczem Real-ParisSG. A diesel, dziś kupowałem po 7,79, ten gorszy. Kurcze, pierwszego ropniaka miałem kiedy diesel kosztował 2,2zl a benzyna 78 oktan 5 zł, 94 oktan 6,5 zł. Oczywiście chodzi i te tzw stare złote. To była jazda. No ale pani w kasie powiedziala ze dziś będą śnieżyć. Tak więc na weekend szykuje się jazda w dobrych warunkach, tak śnieżnych jak pogodowych.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...