Narty - skionline.pl
Jump to content

Bumer

Members
 • Content Count

  3,697
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  44

Bumer last won the day on September 25 2020

Bumer had the most liked content!

Community Reputation

3,427 Excellent

About Bumer

 • Rank
  Weteran
 • Birthday 04/27/1955

Personal Information

 • Imię
  Jędrek
 • Miejscowość
  H

Ski equipment

 • Narty marka
  6 par
 • Buty marka
  Ino 2 pary
 • Gogle
  Kilka sztuk

Skills

 • Styl jazdy
  F
 • Poziom umiejętności
  1
 • Dni na nartach
  1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skoro nie rozumiesz tak prostego przekazu, trudno. Myślisz że ta polityka to jest taka wazna aby tak serio ja traktować? Ona dzis jest taka, jutro inna. Za rok, piec lat nikt nie będzie pamiętał o czynach dzisiejszych rozdających karty czy utrudniających im mieszanie tych kart. Trochę luzu, trochę dystansu potrzebne. Może warto otworzyć oczy i otrzeźwieć?
 2. Co Ty ameba jesteś żeby się dzielić? Masz chyba rozum aby logicznie myśleć i wyciągać wnioski.
 3. Na basie grał Michał Muzolf, później gościnnie Józef Skrzek. Oczywiście ma na myśli okres zaraz po zmianie nazwy z Blackout. Wtedy gdy znanibyli z "Na drugi brzegu tęczy" Czy "Gdybyś kochał hej". Byłem na kilku koncertach w tamtych czasach i widziałem a scenie jednego i drugiego oraz W. Nahornego. Ale był szał! Tadek Nalepa był wujkiem Lenki, mojej koleżanki z liceum. Często do niej przyjeżdżał, miała plakaty, a to było coś!
 4. Toto co masz to nie jest tym o co chodziło. Winyl panie, winyl powinien być. A on kosztował 12 do25 dolców, co przekładało się na 1500 zł do 3000 zl za płytę. Dla przypomnienia średnia krajowa na początku lat 70 to coś koło 2200-2400 zł Średnia krajowa!
 5. Chcesz powiedzieć że gdyby rządziła dama spod Szydłowca, czy ten co to chciał przy kotlecie opierd.... co trzeci szpital, to zapomnielibyśmy już o pandemii, tak? A gdyby szefem byl ten co to radził mieszkańcom sandomierszczyzny kogo wybierać na wójta, to mimo niemożliwości nareperowania wałów przeciwpowodziowych tamże, uporałby sie z kryzysem gospodarczym - pandemicznym w mig. Może wzialby do pomocy byłego swojego wroga, no ale teraz z jednej michy żrą, to nakazem zmusiliby do ubezpieczenia się i po sprawie. Mariusz, przetrzyj oczy boś jakos jadem zaślepiony. Spójrz bardziej obiektywnie na p
 6. Miałem chyba 2 czy 3 płyty. Przegrywałem na kasety i sprzedawałem na giełdzie, w komisach i wszędzie gdzie ktoś chciał kupić. Prawdę powiedziawszy inne kapele, np. Queen czy Rolling Stones szły lepiej.
 7. Nie odbieraj tego jak krytyki. Właśnie takie mieszanie systemów jest dla mnie działaniem dziwnym kiedy chodzi o dyskusje czy załatwianie ważnych spraw. Nie jest to uwaga do Twoich komentarzy a uwaga w sprawie.
 8. Czyli mieszany kapitał ruski i pies wie jaki jeszcze, uznał za stosowne pozbywanie się napompowanego balona w obecnym czasie.
 9. Czepiasz się nazewnictwa, nie istoty sprawy. Czy ślimak jest rybą? Zgodnie z oficjalna definicja unijna w sprawie jakiegoś tam handlu, tak jest. Czy dwa chłopy to małżeństwo? Kiedyś w oficjalnym dokumencie rządowym zastosowano koniunkcje "i" przy określaniu dodatkowej pomocy finansowej. Było tam, cytuje z glowy" pomoc należy się tym którzy byli więźniami obozów niemieckich w czasie IIWS i którzy są studentami i nie ukończyli 26 roku życia. Z uwagi na czas spełnienie obu przypadków było niemożliwe, przepis ktoś zaskarżył. Sąd stwierdził że zachodzi tu nie matematyczna (ścisła) koniunkcja a lu
 10. Przenosić lubisz? Albo jak nóżka kieliszka osunie się do szczeliny lub filiżanka zjedzie po ściętym brzegu, prawda?
 11. Następny Świętokrzyski stok startuje z lekcjami nauki jazdy na nartach. Od soboty startuje Sabat Krajno. Ciekawe czy także Baba Jaga Bodzentyn ruszy?
 12. Jeszcze dopisze. Nie było pandemii, a i rządy były inne i Telegraf właściciel opylil, prawda? Inne stacje także zmieniały właścicieli, że wspomnę Azoty w Krynicy, które teraz są Slotwinami Arena. W biznesie to normalne że zmienia się właściciel, no chyba że chodzi o to aby kogoś wyruchac.
 13. Dobrze ze "pandemie" postawiłeś na pierwszym miejscu i napisałeś ja z wielkiej litery, co nie pozostawia złudzeń że stawiasz ją jako główna przyczynę chęci pozbycia się. Co prawda wspominasz coś o rządzie ale chciałem przypomnieć, że może okres trwałości inwestycji już upłynął, może warunki pogodowe i preferencje klientów także mają wpływ na decyzję właściciela? Na podstawie jednej informacji na fejsie trudno wyrokować. No chyba że ma się jakieś specjalne rozeznanie z odpowiednich źródeł internetowych, no ale wówczas jako jedna z przyczyn należałoby dodać "Rydzyka"!
 14. Dodam do tematu, w Szwajcarii Baltowskiej pracują obie kasy. Tak więc nie trzeba się tłoczyć przy kasie głównej, tej przy orczyku. No i przy krześle jakby sporo luźniej na parkingu.
 15. Dziś sporo ludzi szkoliło się na stokach Szwajcarii Baltowskiej w Bałtowie. Pogoda raczej nie sprzyjała uczniom, szczególnie na krześle. Wystarczyły dwa przejazdy aby cały tylek przemoczyć zalegającym na krześle śniegiem. Dziwna to ta "nauka" taka bez restauracji. Co prawda działa bar, można coś na gorąco kupić, no ale dziwnie wygląda to siedzenie w odstępach na krzesłach przy ścianie, nie przy stolach. Cały dzień produkowano zapasy śniegu przy krześle, do tego natura też dziś swoje dołożyła.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...