Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kask QUECHUA ???


kony

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś zna tą firmę i jej wyroby ? Konkretnie chodzi mi o kask MRZ 400CA

bo jest do kupienia w dobrej cenie, ale nie znalazłem nic w necie i nie wiem co to za licho. nie mam ochoty kupować badziewia. jak ktoś coś wie na ten temat to będę wdzięczny za info. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask QUECHUA ???

Kurcze-zobacz cene!!

Znasz francuski?? Bo ja niestety nie i ine wiem co tam o inm pisza....

http://www.quechua.com/quechua/produit.asp?int_PfId=321728&int_DeptId=8129&int_DeptPereId=7999&int_moduleId=1&lg=GB

Nie wiem czy nie wyjdzie taniej samemu sprowadzic. Na pewno by tak bylo gdyby znalazlo sie pare osob.

mysiauek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask QUECHUA ???

Jak chcecie zobaczyć live sprzęt Quechua to idźcie do DECATTHLONU, w Warszawie jest kilka sklepów m.in. w Markach koło IKEA. Tam jest bardzo dużo rzeczy robionych przez tą firmę, nie wiem nawet może to ich marka. Nie miałem nigdy do czynienia ze sprzętem tej firmy innym niż odzież. Ja i moja żona mieliśmy kurtki tej firmy (narciarskie) i całkiem dobrze się spisywały (zapłaciliśmy 150 - 200 zł za sztukę) i jak na tą cenę to naprawdę godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...