Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty Atomic AFT kupione na Allegro,warunki Pilsko.


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

sprawa jest ciekawa co do butow.

kupilem bucicki te na Allegro za 550pln. Wtrysk za 120pln w Katowicach na pl.Wolnsoci. Wszysyc straszyli, ze buty op wtrysku sa twarde w sordku i po kazdym zjezdzie trzeba odpinac klamry. Ludzie, ja nie wiem, moze ja slabo odczuwam bol. Ale ani razu nie odpinalem klamr , a wkladka jest idealnie dopasowana i ani troche twarda. Za to trzymanie- kosmos ideal !!

Jedynym bolem jest moment wypelniania pianka i dopinania butow....przyznam ze ciazko to wytrzymyac ale warto sie pomeczyc :)

Co do warunkow. Wszedzie opisy , ze conajwyzej warunki dobre. Gdzie tam. poza dolem gdzie nie ma sniegu - to na gorze: wyratrakowane, nie ma kamieni co czesto sie zdarza na trasach z miziowej i powyzej. Malo ludzi, pusty parking. Jezdzi sie wkolko - nie ma kolejek. Jeden problem - na dole nie ma sniegu i trzeba schodzic, chociaz paru zapalencow na "zuzlowach" zjezdzalo do konca :) W koncu na dole zrobili normalny i (przynajmniej wczoraj) bezplatny parking -z wymalowanymi miejscami do parkowania i nowiutkim asfaltem.

Takze, pierwszy raz od dawna bylem tak zadowolony z wyjazdu do Korbielowa :)

mysiauek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Atomic AFT kupione na Allegro,warunki Pilsko.

Witam!

Sam zastanawiam się nad zakupem tych butów, tak wiec jeżeli możesz coś wiecej o nich powiedzieć to bardzo proszę. Jak do tej pory nie mialem nart na nogach wiec czy przypadkiem nie napalam się na te buty jak "szczerbaty na suchary"?? Czy cena tych butów na Allegro to nie jakaś ściema?

http://allegro.pl/show_item.php?item=35573735&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...