Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Opinie o Val di sole na pocz kwietnia ???


wojciu

Rekomendowane odpowiedzi

Opinie o Val di sole na pocz kwietnia ???

Poruszyłem ten temat w dziale wyjazdy, ośrodki. Też jadę w pierwszym tygodniu kwietnia: Marilleva 1400, pok. 2 os., 170 euro za osobę (w tym skipas full).

Przy okazji mam pytanie:

Dzieci do 8 lat dostają skipas gratis jeśli dorosła osoba kupi skipas dla siebie. Czy dzieciak dostanie także skipas przy darmowych skipasach dla dorosłych? Na stronach internetowych i w folderach jest to przedstawione bardzo mętnie. Co prawda raczej pojadę bez dziecka, ale chciałbym wiedzieć, czy ewentualnie nie spotka mnie niemiła niespodzianka za 140 euro (czy coś koło tego).

Pozdrawiam i do zobaczenia na stoku. (Poznamy się po naszywkach skionline:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie o Val di sole na pocz kwietnia ???

Zarejestrowany jestem. Hotel + skipas to transakcja wiązana. Ale co z dzieckiem nie wiem. Faktem jest, że np. na studio 5 osobowe dają tylko 4 skipasy. Ale skoro ja mam skipas wykupiony z pobytem (ale zapłacony - sam pobyt za 170 euro byłby dość drogi - można raczej powiedzieć, że płacę za skipas te 170 e, a pobyt mam gratis) a dzieci jeżdżą gratis to powinienem dostać karnet dla dzieciaka. Ale czort wie tych cwaniaczków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie o Val di sole na pocz kwietnia ???

Val di Sole piękne miejsce bardzo dobry wybór, większość tras osłonieta wśród pięknyck lasów (ważne na wietrzne dni), kompleks Marilewa połączony z Madonną di Campiglo w kwietniu będzie bardzo mało ludzi bywało tak, że na trasie byliśmy sami a załoga kolejki czekała na nas, trasy dobrze oznaczone, czarna trasa FIS Tri prawie zawsze zamkinięta, Troszkę gorzej z kompleksem Tonale który jest troche mniej malowniczo położony, a brzydkie apartamentowce nie dodają uroku. Jedynie wyjazd na Presene z Tonale robi wrażenie, a póżniej zjazd czarą trasą „Paradiso” - polecam jest piękna i bardzo trudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie o Val di sole na pocz kwietnia ???

Val di Sole piękne miejsce bardzo dobry wybór, większość tras osłonieta wśród pięknyck lasów (ważne na wietrzne dni), kompleks Marilewa połączony z Madonną di Campiglo w kwietniu będzie bardzo mało ludzi bywało tak, że na trasie byliśmy sami a załoga kolejki czekała na nas, trasy dobrze oznaczone, czarna trasa FIS Tri prawie zawsze zamkinięta, Troszkę gorzej z kompleksem Tonale który jest troche mniej malowniczo położony, a brzydkie apartamentowce nie dodają uroku. Jedynie wyjazd na Presene z Tonale robi wrażenie, a póżniej zjazd czarą trasą „Paradiso” - polecam jest piękna i bardzo trudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...