Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sillian Obertilach


magelan

Rekomendowane odpowiedzi

DSC04662.jpg

DSC04771.jpg

DSC04712.jpg

Koniec Stycznia no to jedziemy rano mijam B_B stacja na Auchan jeszcze zamknięta zonk będzie drożej, zakup winiety czeskiej przed granicą (nie chce mi się szukać za) Czechy no fajnie trochę nawianego śniegu i dziury w drogach Mikulov i "wschodni kraj" tankuje za granicą na automacie najtaniej droga ble ble ble bez ciekawostek Sillian no bajer zima w pełni Thurntaler 0,8 doliny 1,3 szczyt ubitego obłożenie na co piątej kanapie narciarz :biggrin: tylko trochę zimno śnieg mgła ale sztruks. Jazda po 80 -90 km dziennie, 3 -ci dzień moja pani próbuje jak Vonn i bach szpital w Lienz naciągnięte poboczne - ma po jeździe a ja po spokojnym wypoczynku :frown::Następny dzień (środa) było super bez hamulca boje się chwalić ile kilometrów :wink: . W czwartek jedziemy do Obertilliach na dole jakieś wielkie zawody w biatlonie a my na górę : krzesło jak na Skrzyczne ale bez przesiadki na dole dają pledy aby nie zmarznąć :eek: -tak dziwnie pusto na parkingu- jedziemy do góry wolno po to są pledy:wink:, jadąc nie widać trasy :confused:: wreszcie po długiej jeździe jest ( dziwne sztruks bez skazy a to 10-ta) trasa porównywalna z Kaskadą tylko szersza i na ściankach gigantowe zakręty druga trasa jak Szczyrkowski fis ale bez muld,lodu,przetarć i kamieni z ilością armat że:angel:........ . Ogólnie ośrodek mały rodzinny 1 krzesło 4 orczyki wszystko na ruchu dla nas 10 -ki narciarzy korzystającej z niego w tym dniu(ja i latorośl) 8 autochtonów :biggrin::biggrin:(nie wliczam dolnego orczyka bo tam jeździło przedszkole z panią nauczycielką) O 15-tej jechałem na nie używanej trasie po sztruksie :applause: bo nikt tam nie zawitał.I jeszcze ciekawostka z góry na dół jest trasa saneczkowa 6,5 km- 5 euro za sanki -saneczkarzy więcej niż narciarzy:eek: http://www.obertilliacher-bergbahnen.com/Ostatni dzień bez udziwnień Obetilliach może z 40 osób -piątek a w sobotę powrót po pysznym śniadaniu od pani gospodyni- za rok znowu tam wrócę bo traktowany jestem jak rodzina u gospodarzy, a np pan z obsługi kanapy widząc nas wybiega i wita się z nami.Goprowiec zwozi za darmo a szpital nie chce kasy mimo ubezpieczenia inny świat.Na zdjęciach 1.Obertilliach 2. Ratraki na Thurntaler,3i4. Kartitsch

DSC06449.jpg

DSC04662.jpg.f5f943054bb3473abff4868522ee84ab.jpg

DSC04771.jpg.b568bd6041e9ddc0b4a2eca7de8dd8ed.jpg

DSC04712.jpg.c5a6894aba0f1b03a19b4d93c441843d.jpg

DSC06449.jpg.197aa838b9c0095e7a4cc2a61803024c.jpg

Edytowane przez magelan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...