Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaka kurta .Co sądzicie o Campusie ?


dadol

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić spodnie i kurte z parametrami od 5000 do 10000 , cieżko wybrać bo za 400 - 600 pln troche tego sporo , myślałem o Campusie z membramą Vaportex activ lub pro , lub Bergsonie( trochę różne opinie ) , przeglądałem tez oferty firm "snowboardowych" też mają ciekawe ciuszki , ale głównie zależy mi na sprawdzonych rzeczach które nie rozczarują po kilku godzinach akywnej jazdy w różnych warunkach.

pOzdrO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka kurta .Co sądzicie o Campusie ?

Nie kupuj HiM. Za tą kase będziesz miał słabą membranę. W tym roku dynamicznie wchodzi na rynek Bergson, parametry S to 5000/5000 a technicznie wcale niezła ( Recco , wiatrołap, wewnętrzna kieszeń, wentylacja itp. ) Przejżyj poprzednie posty też było kilka informacji o kurtałkach ( też się trochę nagadałem chi chi chi ). Zastanów sie nad dołożeniem 130 zł do Iguany, membrana niby ta sama, ale dodatkowo masz odpinany polar. Prawdopodobnie będzie dłużej służył, materiał zewnętrzny ciut lepszy, a po niewielkich modyfikaciach będzie prawie idealna.

Dzisiaj trafiłem na oferte Małachowskiego kurtka ski aktiw. Niestety nie mam możliuwosci w najblizszym czasie obejrzeć jej w sklepie, a mam kilka pytan. Cena 639.

Przejzyj JMP, może pomimo wcześniejszych uwag zdecydujesz się na to.

Daj znać co kupiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka kurta .Co sądzicie o Campusie ?

Też miałem kurtkę MILO i była b. dobra. Spodni używałem 4 lata i się zużyły, więc kupiłem nowe i... po miesiącu są jak tamte po paru latach. Mam nazdieję że to tylko kiepski model, a nie tendencja całej firmy.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka kurta .Co sądzicie o Campusie ?

Odosnie Milo, podejrzewam, że trafiłes na felerny model. Generalnie nie wkładał bym kasy w odzież narciarską tej firmy. Zajmuje się ona przeważnie outorem , a nie narciarstwem - nie ma dobrej firmy do wszystkiego. Nie dotyczy to bielizny oddychającej czy plecaków, to idealnie się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...