Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Spodnie narciarskie zielone lub limonkowe


Lezz

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Ostatnio zrobiłem większe zakupy sprzętu narciarskiego, lecz pozostały mi spodnie.

Chciałbym kupić jakieś lepsze spodnie narciarskie męskie koloru zielonego lub limonkowego.

Na oku miałem spodnie Rossignol Hornet ale podobno mają w kroku 84 cm, a ja mam gdzieś w przybliżeniu 76 cm, przy wzroście 170 cm więc będą chyba za długie.

Znalazłem spodnie DC Banshee Lime, lecz nie znam firmy i nie wiem czy produkują dobrej jakości odzież narciarską.

Na kupno spodni przeznaczyć chcę gdzieś do ok 600 PLN.

Jeśli ktoś widział coś czego szukam to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Phenix Sogne po obniżce wciąż kosztują 1000 PLN.

Co myślicie o Phenix Eagle?

http://www.snowshop.pl/produkt/20567-SPODNIE-PHENIX-11-12-ES172OB35-EAGLE-PANTS-50-M-YG.html

gregor_g4 jak będziesz coś miał to daj znać.

napisze Ci tyle, co zaobserwowalem sprzedajac ciuchy :)

ludzie mniej patrza na parametry, a wiecej na kolory itp priorytet to dobry wyglad. pozniej komfortowe doznania z noszenia odziezy.

Membrana jest wg mnie przyzwoita 10/10k w normalnym uzytkowaniu zdecydowanie wystarczy.

gorzej jesli bedziesz jezdzil w cieple dni, badz dni gdy bedzie padac mokry snieg, ktory topnieje badz deszcz. wtedy kurtka zacznie puszczac. W normalnych sniegowych warunkach, nie pusci, no chyba ze spedzasz godziny na offpiste, w puchu po pas, badz chodzisz na turach - wtedy gore jest niezastapiane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to prześlij zdjęcie lub link do spodni.

Mam jasną kurtkę i chcę coś kontrastowego.

Większość ma czarne spodnie, więc wybrałem zielone bardziej rzucające się w oczy i przez to łatwiej znaleźć się na stoku :happy:

nie jestem w stanie zrobic fotki dobrze oddajacej kolor :D

http://www.the-house.com/bt4gtg02gy12zz-burton-snowboard-pants.html

to sa te spodnie, z ta mala roznica ze suwak jest turkusowy a nie szary.

No i nie sa luzne tak jak na zdjeciu, ale dosc dopasowane (no chyba ze jestes mega szczuply)

z Myslowic do Sosnowca nie masz daleko, wiec zawsze mozesz podjechac obejrzec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...