Narty - skionline.pl
Jump to content

gregor_g4

Members
 • Content Count

  1,446
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

gregor_g4 last won the day on March 5

gregor_g4 had the most liked content!

Community Reputation

2,107 Excellent

About gregor_g4

 • Rank
  Stara gwardia
 • Birthday 08/19/1986

Personal Information

 • Imię
  Grzegorz
 • Miejscowość
  Sosnowiec

Ski equipment

 • Narty marka
  K2 obSEHTed, 4frnt VCT, Salomon AK Rocket Lab
 • Buty marka
  Rossignol Radical R14
 • Gogle
  Anon

Skills

 • Styl jazdy
  off piste, poczatki freestyle
 • Poziom umiejętności
  7
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nic nie słychać, ale to nie znaczy, że nic się nie dzieje... Myśle, że za pare dni coś może być wiadomo.
 2. Kamera akurat jest na trase numer 5 poniżej wyciągu na Pilsku.
 3. może to nie koniec nowości na ten sezon :)? a kamerka nowa fajnie ustawiona
 4. jutro ? to chyba na spacerek w deszczu ja jestem na miejscu, ale na narty chyba jeszcze za wcześnie : )
 5. @darekas Ty serio myślisz, że Fischer rozwiąze problem? jeśli tak to do kompletu proponuje kupić kurtkę i spodnie tej samej firmy...
 6. marvel007, chcesz po prostu mieć kurtkę za 1500 zł, czy chcesz mieć dobrą kurtkę? Możesz kupić Spydera, Descente czu innego Phenixa, ale poza logo i nazwą, nie będzie się to różnić od kurtek Marmota które wrzucił Wujot i są w świetnej cenie. W tym temacie napisane zostało wszystko. Tym bardziej, że kurtka to mocno indywidualna sprawa... Ja praktycznie całą zimę jeżdżę w bieliznie termo, na to najzwyklejszy tshirt i kurtka bez ocieplenia z membraną 10/10. Gdy jest większy mróz (poniżej -20) to wkładam puchówkę.
 7. Może szykują się do sprzedaży?
 8. Argumentacja Słowaków jest taka, że oni są w pracy. tegoroczne WZF dość kameralne, co potwierdza teorię, że na Pilsku coraz mniej ludzi dzięki wszystkim za spotkanie.
 9. Prawda jest taka, że z roku na rok w Korbielowie jest coraz mniej ludzi. wystarczy porozmawiać z właścicielami wyciągów, pensjonatów czy karczm. Tak słabej pod względem ilości ludzi zimy nie pamiętam (z wyjątkiem 2010/11 jeśli się nie myle, gdy nie było ani śniegu, ani mrozu przez większość sezonu). Tak jak napisał @Greg latem, parking pod Smrekiem jest pełny, ale to jednodniowi wycieczkowicze. Oczywiście trafiają się goście, którzy przyjeżdżają latem na cały tydzień lub dwa, ale jest ich na tyle mało, że w większości pensjonatów są wolne miejsca. zresztą, ten temat poruszony był w kwietniu rok temu na spotkaniu z CTE, gdy jeden z właścicieli powiedział, że obecnie ciężko jest złapać klienta zimą na cały tydzień. Jeśli ktoś oblicza ruch w Korbielowie na podstawie ilości aut na parkingu, do tego w weekend to chyba nie był w Korbielowie 10-15 lat temu. Cała ulica Szczyrbok była parkingiem, a wyjazd z niej o 16 koszmarem. W tym roku był jeden weekend w styczniu - konkretnie sobota, który przypominał stare czasy. Rozmawiając z turystami, główny wymieniany atut Korbielowa to brak ludzi, kolejek i korków.
 10. informacje już wypływają. Tak jak mówisz, ten sam scenariusz co roku. Jedyna możliwość jest taka, że ktoś w CTE zrozumiał, że jeśli na Pilsku nic się nie zmieni, to za rok będzie jeszcze mniej ludzi niż w tym sezonie, więc ośrodek zarobi mniej. Jeśli do tego dojdzie zima bez śniegu, wzrosną koszty za prąd (naśnieżanie) to może się okazać nie opłacalne trzymanie tego w stanie takim jaki jest.
 11. hm? @Sariensis jak jechałeś przez Korbielów, to wiele widzieć nie mogłeś, bo do Buczynki/Szczawin padał deszcz, śnieg wyżej. Na dole jest wiosna, u góry zima w pełni.
 12. Jakby ktoś się zastawiał czy jutro warto... Trwa dostawa białego
 13. 660696266 bez zmian
 14. Jutro ma sypać, także w sobote rano tylko do lasu ustalmy spotkanie o 10 na Szczawinach, kto bedzie wczesniej - dawac znac i lapiemy sie na trasie.
 15. Jaki plan na sobote? 7:00 kwalifikacje do GP Kanady, ok 8:15 ruszam i 8:30 melduje się na Strugach
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...