Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polonisze szpanerness


YOskiMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Jam tu nowy ale zdążyłem przeczytać conieco i wizu szto tu sama śmietanka narciarstwa się kręci + maniacy Atomików. Dobrze liczę na ciekawe dyskusje. Z tym Atomikiem jednak to tak jak z Deutcheautomobilami chyba jest. Wypada miec te narty co? A przynajmniej tak fachowo sie na nich czujemy. Jak to którys ujął Atomiki to Ubernarty czy jakoś. Ja wiem że to dobre narty ale bez jaj!! Jak każdy ubiera się na zielono to nawet dendrofile się nawracają. Pozdrawiam ciocię Krysie, Anke, Józka , Grubego...i wszystkie narty Atomic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonisze szpanerness

Cze!Ja tez nowy.Choc troche przegladalem wczesniej forum jako guest. Kamyczek do ogrodka ktory uprawiasz nt. Atomic. Obecnie tez na nich jezdze. Sa OK.Ale wczesniej mialem juz historyczne Kastle i tez byly OK. Po prostu grunt to wybrac odpowiednie narty, wiązania itd. pasujace do stylu jazdy i umiejetnosci. A firmy, w zwiazku z duza konkurencja , robia tak dobry sprzet, ze naprawde trudno znalezc bubla- oczywiscie chodzi o firmy markowe a nie wyroby spod palmy na Tajwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonisze szpanerness

Cze! Ja tez. Czytalem, patrzylem i ujawniam sie. Jak aniuczek tak odwaznie to ja tez. Ja tez chce cos wreszcie napisac. Ja kocham Atomika. Ale boli mnie troche bo cos wyczuwam, ze aniuczek to tak teraz mniej. A jak mniej to moze on tak heada xp100 zakosztowal. A te Kastle to pewnie takie biale mial i tak od gwiazdek jakos sie nazywaly. Ale podoba mi sie, ze napisal: "...grunt to wybrac odpowiednie narty, wiazania itd. ...." To tak jest. Ale boli mnie, ze moj ukochany Tajwan tak palmiarsko potraktowal. A niby "walky-talky" to z Tajwaniku slabe. Ciekawe jak gadacie na stoczku. Tajwanskie cze, tajwatomik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Polonisze szpanerness

cze Tajwatomik :-)

mozesz i pomoc w dobranieu jakich fajnych walky-talky. bo potzrzebne mi jakie fajnes przeta a w ogole nie mam o tym pojecia.nie wiem co i za ile najlepiej - tez potrzebuje tego na nartki w obrebie jednej gorki.:-) z gory dziekuje za pomocna porade:-)

pozdro

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonisze szpanerness

Hej. Mimo iż jestem świeżo upieczonym posiadaczem Atomików to zgadzam się z sz.p. YO po części. Firma ta to dla wielu (tzn tych których ja znam albo których opinie słyszałem) takie narciarskie Audi albo inny Volkswagen. Są lepsze samochody (chocby japońskie) ale to niemieckie auto jest symbolem (żeby nie przesadzić) wolności i dobrobytu jaki skapywały na wybrańców sprowadzających sobie za PRL kilkuletnie Jetty i Golfy podczas gdy gawiedź jeździła maluchami. Coś w tym chyba jest że narty Atomica, ich `image` stanowi dla dużej częśći konsumentów jedyny niemal argument do zakupu, przysłaniajacy to co jest w nartach najważniejsze - bo nie sądzę żeby narty np. przywoływanego Rossignola jakos odstępowały od Atomików zresztą testy opublikowane choćby w NTNie wskazują jednoznacznie (juz chyba było o tym na forum) że poziom `technologiczno-dupa sraka` produktów poszczególnych firm praktycznie jest na tym samym wysokim poziomie.pozdrav

ps. Gdybym mógł tobym też kupił np. nowe Vipery Rossa ale jakoś żabojady sie za bardzo cenią ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Polonisze szpanerness

ja tam je wybralem bo mi sie na nich dobrze jezdilo - a na ten sezon niestety jako druga pare wciagne tanie japonczyki - znaczy sie SLX elan w makro +uzywane wiazania i plyta:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorola

W Europie tez niby wspolna homologacja na 446 MHz, ale np we Francji jest zakaz uzywania dwoch pierwszych kanalow :/

A sa u nas dostepne rozne z homologacja

http://www.fun-sport.pl/krotkofal.htm to sa te o ktorych byla mowa w KpM

http://www.azymut.waw.pl/sklep/grupy.php?idg=32 tu jest oferta ze sklepow Azymutu sa tez tam Motorole. Dwa pierwsze modele Notela sa teraz w ofercie MediaMarktu za odpowiednio model WT007- 299 PLN i WT117- 429 PLN

Nie robie dla zadnej z firm, ale sam szukam i tyle znalazlem, to sie dziele ;)))

Poz m-j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...