Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty Narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupie nowe buty narciarskie.

Długośc wkładki 295 mm i twardość od 110 flex. I muszą mieć max dł skorupy 336 mm.

Z innej półki co powiecie o tych butach, godne uwagi ?

http://allegro.pl/buty-narciarskie-lange-rs-110-wide-speed-2013-300-i3709689740.html

Pozdrwiam

Edytowane przez andrz18ej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do butów Lange są to buty dość twarde, kiedyś jeździłem na flexie 110, wydawać by się mogło że w rzeczywistości były jeszcze twardsze, chyba że to tylko moje odczucie...

no i fakt, jeśli buty, jeśli mają posłużyć na dłużej to tylko nowe, dobrze dopasowane itd. duuużo tego ostatnio na forum było :proud: powodzenia w szukaniu , przyda Ci się !! :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do butów Lange są to buty dość twarde, kiedyś jeździłem na flexie 110, wydawać by się mogło że w rzeczywistości były jeszcze twardsze, chyba że to tylko moje odczucie...

no i fakt, jeśli buty, jeśli mają posłużyć na dłużej to tylko nowe, dobrze dopasowane itd. duuużo tego ostatnio na forum było :proud: powodzenia w szukaniu , przyda Ci się !! :crazy:

Dzięki, już szukam z miesiąc, mam czas do 20 grudnia ;) Mam fajne buty wygodne i w miare twarde bo 120 ale nie mogę nart dokupić :( wszystkie mają do 336 mm dł skorupy a ja mam 360 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do za buty? czyli teoretycznie z kupna butów schodzimy powoli na kupno nart :applause: ale powoli, może w trakcie wyjdą jeszcze jakieś inne propozycje.

a co do nart pomocnym może być dla wszystkich , jeśli coś o sobie napiszesz. To powinno pomóc:

1. Płeć -

2. Wiek -

3. Waga -

4. Wzrost -

5. Na nartach jeżdżę od .... sezonów, ( ..... dni w sezonie)

6. Moje umiejętności określam na ....

(wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)

7. Moje buty to -

8. Teraz jeżdżę na nartach/model -

9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) -

10. Upatrzyłem sobie narty -

11. Mój budżet na narty to około -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Płeć - M

2. Wiek - 22

3. Waga - 90

4. Wzrost - 190

5. Na nartach jeżdżę od 15 sezonów, ( 45 dni w sezonie)

6. Moje umiejętności określam na .... powiem tak mam pomocnika inst. gs 10 pkt sl 10 ptk technika 28 ptk w tym roku idę robić instruktora

7. Moje buty to - http://www.skionline.pl/sprzet/buty-narciarskie,09-10,rossignol,radical-sensor3-120,2540.html

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - mam fischera RC 180cm oraz stockli world cup gs laser 190cm

9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami ) - wszystkie lubię, zależy od warunków oraz wyciągu :)

10. Upatrzyłem sobie narty - Komórki 165 : Fischer, Dynastar, Atomic, Head któraś z tych.

11. Mój budżet na narty to około -max 2000 z wiązaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne. Jestem z nich zadowolony, ale... Wkładka zrobiona jest z lichego materiału, przeciera się. Szczególnie w okolicy góry cholewki i języka. Dość niewygodne przy zakładaniu, przez co "katuje" się stopę i język, bo ten wcina się pomiędzy "poły" cholewki. No i nie są za bardzo ciepłe. A zalety, dobrze trzyma stopę, w miarę twardy, precyzyjny but. Za te pieniądze- to chyba dobra oferta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...