Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Grudniowy trening - film


spi630

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam film z treningu w Moso w Alta Pusteria. Trafiliśmy idealnie, 6 dni słońca bez chmurki, lekki mrozik, zero ludzi, bomba!

[video=youtube;ysrMBiT8X-M]

jako ciekawostka, log gps z pulsem z jednego przejazdu po gigancie:

http://www.movescount.com/moves/move22524893

IMG_4770_cr.jpg

IMG_4791_cr.jpg

IMG_4801_cr.jpg

Edytowane przez spi630
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do spi630-jak można zorganizować taki wyjazd z treningiem,czy trzeba wynająć stok i czy trzeba coś płacić.A jeszcze jakie organizacyjnie trzeba spełnić warunki-pozdrowienia

ja idę na łatwiznę i korzystam z ofert zorganizowanych treningów. Warunek trzeba spełnić w zasadzie tylko jeden - trzeba zapłacić:laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja idę na łatwiznę i korzystam z ofert zorganizowanych treningów. Warunek trzeba spełnić w zasadzie tylko jeden - trzeba zapłacić:laughing:

Ale,Ale-nie tak łatwo się wykpisz:shocked:ok,z polską ekipą jeżdzisz,czy na miejscu coś sobie organizujesz.Jak z polską to musicie mieć tyki i czy to prywatna grupa czy firma:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jak zawsze miło się patrzy na dobre narciarstwo - choć przecież amatorskie.

Czy mógłby wykorzystać Twój w paru postach/tematach, niekoniecznie na skionline aby służył jako przykład ludziom co to jest amatorska jazda sportowa?

Pozdrowienia serdeczne

pewnie że tak.

a jeszcze za dzień/dwa złoże film z moją córką o której wcześniej rozmawialiśmy, powiem tylko że szelki poszły w kąt, a młoda w wieku 3 lat i miesiąca, po pięciu dniach nowego sezonu jeździ sama, hamuje pługiem i skręca po dziecięcym slalomie!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale,Ale-nie tak łatwo się wykpisz:shocked:ok,z polską ekipą jeżdzisz,czy na miejscu coś sobie organizujesz.Jak z polską to musicie mieć tyki i czy to prywatna grupa czy firma:angry:

tym razem byłem z Pawłem Polakiem ze skiracingdays.pl który wszystko organizuje. Jeździłem też min. z Michałem Kałwą moresport.pl i też było fajnie.

Edytowane przez spi630
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie niewiele, ale diabeł tkwi w szczegółach, generalnie chodzi o to bym jeździł troszkę szybciej :biggrin:

a o biodrze, wyjściu w góre za tyką i uciekającej do tyłu ręki nic nie wspominał....?:rolleyes::

nie to żebym się czepiał ale jeżeli trener mówi że nie wiele jest do poprawy to co to za trener....:confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o biodrze, wyjściu w góre za tyką i uciekającej do tyłu ręki nic nie wspominał....?:rolleyes::

nie to żebym się czepiał ale jeżeli trener mówi że nie wiele jest do poprawy to co to za trener....:confused::

a rozwiń co wg ciebie jest nie tak z biodrem, wyjściem w górę i uciekającą ręką? czy wiesz jakie czasy robiłem w różnych przejazdach w zależności od modyfikacji sylwetki? czy zauważasz różnice w tych przejazdach w ogóle czy tak tylko sobie mędrkujesz? :rolleyes::

Edytowane przez spi630
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rozwiń co wg ciebie jest nie tak z biodrem, wyjściem w górę i uciekającą ręką? czy wiesz jakie czasy robiłem w różnych przejazdach w zależności od modyfikacji sylwetki? czy zauważasz różnice w tych przejazdach w ogóle czy tak tylko sobie mędrkujesz? :rolleyes::

Bardzo prosze, nie mędrkuje tylko piszę to co zauważyłem na filmiku:

1. wywalasz biodro w stronę tyki

2. Po wyjściu z tyki prostujesz tyłów (powinienieś mieć koci grzbiet a pracują tylko nogi) robiąc w ten sposób co Ty nie masz dużego przyspieszenia za tyką

3. Co do rąk to chyba widac na filmiku jak ucieka Ci do tyłu aż poza tułów (powoduje to obrócenie sylwetki np. 1.06 filmiku)

Nie zrozum mnie zle, nie chodzi mi o wytykanie błędów, ale każdy ma coś do poprawy (bez wyjątku) :rolleyes::

Edytowane przez kajeran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze, nie mędrkuje tylko piszę to co zauważyłem na filmiku:

1. wywalasz biodro w stronę tyki

2. Po wyjściu z tyki prostujesz tyłów (powinienieś mieć koci grzbiet a pracują tylko nogi) robiąc w ten sposób co Ty nie masz dużego przyspieszenia za tyką

3. Co do rąk to chyba widac na filmiku jak ucieka Ci do tyłu aż poza tułów (powoduje to obrócenie sylwetki np. 1.06 filmiku)

Nie zrozum mnie zle, nie chodzi mi o wytykanie błędów, ale każdy ma coś do poprawy (bez wyjątku) :rolleyes::

masz rację co do tych obserwacji, ale dlaczego uważasz w pkt 1 że to źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację co do tych obserwacji, ale dlaczego uważasz w pkt 1 że to źle?
wywalając biodro bokiem do tyki zle obciążasz nartę zewnętrzną ale u Ciebie widzę to tylko w skręcie w prawo patrząc z Twojej perspektywy (w sensie osoby jadącej)biodro nie powinno wystawać poza linię nart (zaznaczyłem niżej na zielono)

Ted-Ligety-GS-Final.jpg

IMG_4801_cr.jpg

Ted-Ligety-GS-Final.jpg.1147b0d2a574e4a4335a136018359569.jpg

IMG_4801_cr.jpg.ec93eca4dd339a4f6a1e3fd0337c45bf.jpg

Edytowane przez kajeran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalając biodro bokiem do tyki zle obciążasz nartę zewnętrzną ale u Ciebie widzę to tylko w skręcie w prawo patrząc z Twojej perspektywy (w sensie osoby jadącej)

biodro nie powinno wystawać poza linię nart (zaznaczyłem niżej na zielono)

a to nie kwestia perspektywy? pewnie masz rację, tylko wytłumacz jeszcze na jakich zasadach poprowadziłeś tą zieloną prostą na zdjęciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...