Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty Head i Supershape 2013/2014


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na sprzedaż mam jedną parę nowych - zafoliowanych nart do wyboru:

head i. supershape: Speed, titan, magnum,rally,

długość również do wyboru

Narty Nowe! Cena do uzgodnienia.

Opis nart:

http://www.head.com/ski/products/skis/performance/?region=pl

Cena do uzgodnienia na prv.

Interesuje mnie cena speedow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno Speedów

Po wstępnych ustaleniach cena staneła na 1550zł z wystawieniem na allegro (dla bezpieczeństwa kupującego).

Jestem na 100% zainteresowany kupnem Speedów, w dniach 17-21.01.2014 jestem Zakopcu i po południu mogę podjechać i je odebrać , zapłacić bez allegro. Daj znać na priva czy jest taka możliwość.

Pozdrawiam Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wstępnych ustaleniach cena staneła na 1550zł z wystawieniem na allegro (dla bezpieczeństwa kupującego).

Jestem na 100% zainteresowany kupnem Speedów, w dniach 17-21.01.2014 jestem Zakopcu i po południu mogę podjechać i je odebrać , zapłacić bez allegro. Daj znać na priva czy jest taka możliwość.

Pozdrawiam Pawel

Biorąc pod uwagę nick chcącego kupić - to chyba bezpieczeństwo sprzedającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1850zł to jest super cena, niestety dla Nas użytkowników Head się ceni, ja swoje nowe I.Supershape z sezonu 2011/2012 pod koniec lutego 2013 - czyli można powiedzieć nowe dwusezonowe narty z foli - zapłaciłem 1550zł z przesyłką przez allegro i to jeszcze przy targowaniu się i kupieniu za 1750zł jeszcze jednej pary I. Supershape z sezonu 2012/2013 (dla kolegi).

I to wszystko na koniec sezonu!

Nart z tego sezonu 2013/2014 bym nie sprzedawał ale mam już swoją nartę i tą wole komuś sprzedać.

Tak że okazja dla tych, którzy odwiedzają to forum i są na kupnie nart w tym sezonie.

Ceny na alle*** grubo powyżej 2000zł, więc nawet kupując za 1850zł to bardzo dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowalem Magnumy w Chamonix i powiem ze to mega narta.

Artix mógłyś rozwinąć trochę temat ? tzn w jakich warunkach tesotwałes itp.

Masz może porównanie jak ma się Magnum do Speed ? lub jak ma się ta nowa narta do starego Supershape z rocznika 2012/2013 lub 2011/2012 (w sumie te dwie rocznikowo tylko kolorami się różnią) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narte mialem kupic w grudniu, ale wiedzialem o wyjezdzie do francji duzo wczesniej, wiec postanowilem wytestowac zanim zadecyduje.Zima w tym roku najwyrazniej nie dopisze i zakup wisi w powietrzu.Testowalem tylko Magnum z tego roku i Rossi EXPERIENCE 83 (TPX), a w tamtym Titana.Nie jestem zbyt dobry w opisywaniu/nazewnictwie jezeli chodzi o recenzje narty. Latwiej jest mi ocenic podczas jazdy, ktora narta zrobila na mnie wrazenie i bardziej ja czuje.Rossi w tym zestawieniu to jakby jakies sztachety zalozyc na nogi w porownaniu z Magnum. Head duzo latwiej wchodzi w skret carvingowy i ta wlasnie narte czulem. Czulem ze ja ja prowadze a ona wykonuje moje polecenia. Warunki w jakich testowalem to stoki przewaznie czarne, wieczorami oblodzone czy wytarte i twarde jak lod. Pol dnia na czerwonych stokach, wyratrakowanych. Tam wlasnie byla najwieksza frajda. Narta jest szybka i trzyma pieknie w kazdej sytuacji. Bardzo stabilne narty.W porownaniu z Titanem z zeszlego roku, ciezko mi przytoczyc wady starej , czy progres w obecnej narcie. Jedyne co pamietam, to ze Titan wydawal sie ciezka narta, czego nie polubilem.( moze przesiadka z moich Icon TT 80 tego samego dnia dala taki efekt ? ) Trzymanie na kance bylo rowniez mega. Choc jeszcze raz co do wagi. Bylem ostatnio w Inter Sport i wzialem do renki Magnum i stojacego z boku chyba Fischera . Head wydawal sie duzo lzejszy. :shocked: (czy mozna gdzies dostac dane z wagami nart ?)Narte polecam, choc moze opis malo profi. Narty z seri SUPERSHAPE napewno zagoszcza u mnie wkrotce :wink:A cha, Speeda nie testowalem, ale chcialbym to zrobic, bo jest najwezsza narta i czuje ze wlasnie ta by mi podeszla.

DSC_0666.jpg

DSC_0666.jpg.e340ad2308c8943eb319e3003bd1c7c9.jpg

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę ogolądnąłem narty Head z obecnego sezonu, miałem możliwość porównać je również do nart z tamtego sezonu, wniosek: Tych nart nie sprzedam obecnie za mniej niż 1800zł.

Wolę pojeździć na tej narcie 2 sezony i sprzedać za 1200zł. Dla siebie zostawie chyba Speed 184cm. Wie ktoś może gdzie znajdę opis-testy Magnum z tego sezonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę ogolądnąłem narty Head z obecnego sezonu, miałem możliwość porównać je również do nart z tamtego sezonu, wniosek: Tych nart nie sprzedam obecnie za mniej niż 1800zł.

Wolę pojeździć na tej narcie 2 sezony i sprzedać za 1200zł. Dla siebie zostawie chyba Speed 184cm. Wie ktoś może gdzie znajdę opis-testy Magnum z tego sezonu ?

Trochę zachowanie nie fair, bo podałeś cenę znalazł się chętny za takę cenę kupić a teraz nagle Ci się odwidziało i chcesz więcej wyrwać - ŻENADA :mad::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę ogolądnąłem narty Head z obecnego sezonu, miałem możliwość porównać je również do nart z tamtego sezonu, wniosek: Tych nart nie sprzedam obecnie za mniej niż 1800zł.

Wolę pojeździć na tej narcie 2 sezony i sprzedać za 1200zł. Dla siebie zostawie chyba Speed 184cm. Wie ktoś może gdzie znajdę opis-testy Magnum z tego sezonu ?

O 250 zl wiesz kogo z siebie robisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet pojawił się w styczniu, założył jeden temat, napisał 6 postów po to aby sprzedać narty, po czym zrobił w konia kilka osób i ma wszystko w głębokiej rzyci.

SB Killerze, gdzie jesteś teraz jak tak Ciebie potrzeba aby w końcu zrobić to co trza - "posprzątać śmieci". Ten IP nie powinien mieć tutaj więcej wstępu. Howgh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mixtura

Witam

Mam do sprzedania narty HEAD iSupershape Speed + wiązania Free Flex pro 11. Zestaw jest z zeszłego sezonu 2012/13. Narty Maja długość 170cm. Na tych nartach jeździłem na 3 wyjazdach. Serwisowane były ręcznie i 1 raz na maszynie przed grudniowym wyjazdem. Teraz przygotowane są ręcznie przez fachowca, gotowe do jazdy, więc są w idealnym stanie – zobacz zdjęcia. Uważam, że jest to najbardziej wszechstronna typowo instruktorska narta. Dokładnie takie taljowanie miały kiedyś topowe narty Head’a XRC 1100, na których też jeździłem 2 sezony i również byłem zachwycony. Teraz dodano do niej jeszcze system KERS co powoduje, że jest jeszcze bardziej wszechstronna i zarówno świetna w krótkim skręcie to w długim przy prędkościach 80-90 km/h jest sztywna, bez żadnych drgań pozwala wycinać łuki jak po szynach cały czas przyklejona do śniegu. Nawet dzięki temu, że jadąc wolno jest dość miękka to w kopnym śniegu i na muldach też radziła sobie nieźle. To jest już moja druga para speedów a jako, że jestem czynnym instruktorem narciarskim PZN, mam możliwość kupowania nart po preferencyjnych cenach i na ten sezon już kupiłem nowe dokładnie takie same, tej samej długości. Ważę ok. 100kg i dla mnie ta długość jest super choć 177cm byłyby jeszcze lepsze ale do nauki początkujących i średnio zaawansowanych miałbym ciężko. Nowe kosztują 2799zł http://www.head.com/ski/products/skis/performance/isupershape-speed/5990/?region=pl

Nie różnią się niczym prócz szaty graficznej, która moim zdaniem była lepsza w sezonie 12/13, więc proponuję uczciwą cenę 1800zł do lekkiej negocjacji. Dzwoń pod nr 665 888 848.

http://allegro.pl/head-isupershape-speed-wiazania-free-flex-pro-1-i3886522016.html

Drugą parą, która mam do sprzedania są topowe narty slalomowe HEAD Worldcup i.SL RD + wiązania Free Flex pro 11. Zestaw o dł. 160cm posiada homologacje FIS. Narty pochodzą z sezonu 2011/12. Jeździłem na nich na jednym wyjeździe w Alpy, na 7 treningach i na 3 amatorskich zawodach w slalomie. Sprawowały się idealnie, bez porównania do zwykłych worldcupów iSL. Przy ostrej i szybkiej jeździe zachowują się jak komórki a płyta pod wiązaniem pozwala na maksymalne wyłożenie się w skręcie. Super narta dla narciarzy, którzy chcą wycinać łuki na dużych prędkościach i stromych stokach i nie boją się również wystartować w zawodach. Serwisowana tylko ręcznie, nie była jeszcze na maszynie więc jak się stępi to powinna trafić na serwis maszynowy. Przygotowana do sezonu. Jako, że moja szkoła narciarska od tego sezonu może korzystać z komórek po zawodnikach już jej nie potrzebuje. Nowa kosztuje 2999 bez wiązań. Nowe z wiązaniami widziałem za 3199zł. http://www.head.com/ski/products/skis/racing/worldcup-rebels-isl-rd/5939/?region=pl

Proponuję połowę ceny nowych czyli 1600zł.

http://allegro.pl/head-worldcup-i-sl-rd-wiazania-free-flex-pro-11-i3886574164.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...