Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czechy- Jańskie Łaźnie sobota 01 luty


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

Warunki śniegowe na CG były db +. Dość twardo, śniegu wystarczająco na C i D. Także B wyglądała na niezłe przygotowaną, ale jeździłem tylko na dolnej części od talerzyka, bo....pizgało jak jasna cholera. Wiało tak, że chciało łeb urwać, drzewa targało, że się zastanawiałem czy coś nie poleci na wyciąg. Co chwilę zatrzymywanka, wyjazd trwał od 15 do 20 minut. Kurs góra-dól od 20 do 28 min. Stanie w kolejce pojedyncze minuty, może 1-3. Śnieg do końca się w miarę trzymał, choć było wprost widać jak siada i klapnie od wiatru. Także jeżdżenie całkiem dobre, wyjeżdżanie potworne. Jak teraz nie wiem.

Zieleniec jeszcze nie byłem tej zimy i jakby nie tyki to by mnie nadal tam nie było, bo 6 nieczynna, a bez tego stoku jazda tam w dzień nie ma dla mnie sensu mając Czechy. A jak jest będę wiedział jutro :smile:

Dopisek - tzn., że KL była zamknięta

Edytowane przez juice
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W łaźniach "mokry" śnieg. Ludzi standardowo, po godz. 13 luz tylko wagonik zatkany na jakieś 7 min. Tegoroczny deficyt śniegu można było zauważyć już około 12 gdy z pod nocnego naśnieżania zaczęły ukazywać się spore ilości przetarć lodowych. Najgorzej na całej 3 aż do skrętu pod wagonik. Przed wyjazdem naostrzyć narty:) Przynajmniej moje nowe nie miały żadnego problemu na tym "lodowisku", cały czas pod kontrolą czego nie było na Zenitah :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Dla mnie więc nadal bezsens jechać do Janskich jak Szpindler na ":wyciągnięcie ręki" :smile:

Skoro slizgawka tu i tu to po cholerę jechać dalej od domu:)

PS

Takich akwenów lodowych to nigdzie wcześniej nie widziałem ale jak nigdy wcześniej nie zwracało to mojej nadmiernej uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu jest w tych Jańskich bo mam ochotę jutro wyskoczyć.Nie boję się o siebie ale o syna który jest jeszcze mały i nie mam ochoty się z nim męczyć po lodowiskach.

Jak pojedziesz z samego rana to pojeździcie. Zwłaszcza że w tygodniu to mniej ludzi powinno być. Zobacz najpierw na 1 ( o ile dobrze pamiętam) Trasa 2 była chyba w najlepszym stanie pod koniec dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]13698[/ATTACH]

Jestem załamany ilością ludzi i warukami.Od dzisiaj będę zniechęcał wszystkich do narciarstwa to może będą mniejsze kolejki a jak narazie to pozostanę tylko przy alpach

Zapewne wszyscy przeczytali mój post iż w tygodniu mniej bedzie ludzi i...i masz :biggrin::biggrin::biggrin:

PS

Na drugi raz napiszę Ci na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...