Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Poszukuje wyjazdu dla 2 osób od 8.03 gdziekolwiek w Alpy


Rekomendowane odpowiedzi

Termin urlopu nam sie przesunął wiec może ktoś z Was ma jakies propozycje? Jesteśmy parą z Warszawy (28lat). Poszukujemy wyjazdu z transportem. W razie potrreby możemy dojechać na miejsce "zbiórki"

Ktoś coś? :-)

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin urlopu nam sie przesunął wiec może ktoś z Was ma jakies propozycje? Jesteśmy parą z Warszawy (28lat). Poszukujemy wyjazdu z transportem. W razie potrreby możemy dojechać na miejsce "zbiórki"

Ktoś coś? :-)

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

Cześć, mamy ten sam problem, bo jedno biuro potraktowało nas niesmacznie i też jestem w fazie poszukiwania czegoś fajnego... niestety póki co ceny nas trzymają.

Zakwaterowanie apartament 6 osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mamy ten sam problem, bo jedno biuro potraktowało nas niesmacznie i też jestem w fazie poszukiwania czegoś fajnego... niestety póki co ceny nas trzymają.

Zakwaterowanie apartament 6 osób...

coś za coś , gdyby nie wyjazd do Solden pewnie bym na to pojechał też w 2 osoby - cena jest na tyle atrakcyjna, że mi osobiście nie przeszkadza apart 6 osobowy - 1600 zł za karnet , przejazd , nocleg , ubezpieczenie .... to dobra cena w tym terminie :tongue:

Austria nawet w kosztach minimalnych na tydzień wyjdzie drożej bez ubezpieczenia w pokoju 2 osobowym w tym terminie:

nocleg 7*25e + 100e przejazd + 200 euro karnet = 475e *4,2 coś około 2000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś za coś , gdyby nie wyjazd do Solden pewnie bym na to pojechał też w 2 osoby - cena jest na tyle atrakcyjna, że mi osobiście nie przeszkadza apart 6 osobowy - 1600 zł za karnet , przejazd , nocleg , ubezpieczenie .... to dobra cena w tym terminie :tongue:

Jeśli pasuje ci spanie z nieznajomymi to spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymi

Cześć,

Planuję wyjazd ze znajomym do Vars (Francja) w terminie 08.03 - 15.03 i mam dwa wolne miejsca w samochodzie. Bardzo atrakcyjna cena (900zł nocleg wraz ze skipassem). Do tego tylko paliwo + jedzenie. Apartament w pełni wyposażony, kuchnia itp, dwie oddzielne sypialnie. Planujemy wystartować w piątek 07.03 wieczorem z Katowic (konkretne miejsce jeszcze do ustalenia)

Szczegółowe info: 693 476 337

Dla chętnych dodatkowo istnieje możliwość szkolenia snowboardowego - technika jazdy i freestyle (jestem instruktorem SITS).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mamy zarezerwowany apartament dla 4 osób w Livingio ( 29.03 do 05.04.2014) Apartament w domu bardzo blisko wyciągu (200 Euro od osoby) Jesteśmy małżeństwem z Krakowa 50+; W samochodzie mamy dwa miejsca. Zainteresowanych prosimy o kontakt.Pozdrawiamy Zdzisia z Jackiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zarezerwowany apartament dla 4 osób w Livingio ( 29.03 do 05.04.2014) Apartament w domu bardzo blisko wyciągu (200 Euro od osoby) Jesteśmy małżeństwem z Krakowa 50+; W samochodzie mamy dwa miejsca. Zainteresowanych prosimy o kontakt.Pozdrawiamy Zdzisia z Jackiem.

Witam, mam pytanie 200E razem ze skipassem czy bez?.

Więcej na PW,ewentualnie na tel 603-067-919.

Pzd be-ja

Edytowane przez be-ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

free ski w livignio w wybranych apartach zaczyna się dopiero w kwietniu ....[/Q

Masz stare informacje

Sprawdziłem i są oferty FreeSki już od 29-03-2014 jedna z wielu w Livigno np.

http://www.sportvita.pl/oferta,Livigno_apartamenty_marmota_***_6_8_os.,MARMOTA%20APT68,2014-03-29,2014-04-05,.html

Pzd be-ja

Edytowane przez be-ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

free ski w livignio w wybranych apartach zaczyna się dopiero w kwietniu ....[/Q

Masz stare informacje

Sprawdziłem i są oferty FreeSki już od 29-03-2014 jedna z wielu w Livigno np.

http://www.sportvita.pl/oferta,Livigno_apartamenty_marmota_***_6_8_os.,MARMOTA%20APT68,2014-03-29,2014-04-05,.html

Pzd be-ja

to nie jest tak jak piszesz .....

skipass zawsze możesz mieć free, masz go wtedy w cenie apartamentu (właściciele mają wtedy zniżki na zakupy grupowe i po prostu kupują je za ciebie )

ja napisałem od kiedy jest w livignio okres freeski (zaczyna się 4 kwietnia - do końca sezonu) wtedy widać prawdziwą różnicę w cenie noclegu ....

tutaj masz listę noclegów z cenami gdzie to obowiązuje :

Aparty :

http://www.livigno.eu/download.jsp?idrub=81355&idrubs=147452

Hotele

http://www.livigno.eu/download.jsp?idrub=81355&idrubs=147407

Edytowane przez jodek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jodek1 to może pomożesz mi zarezerwować jakieś lokum dla singla od 05-04-2014 w Livigno bo ja już nie kumam o co chodzi, ewentualnie jak to zrobić, jak nie masz nic przeciw to zadzwoń do mnie telefon jest w poście.W tych linkach podobne ceny wychodzi 200E od osoby w apartamencie np Bilo 2 420E, dla singli nie widzę ofert.

tel 603-067-919

Pzd be-ja

Edytowane przez be-ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jodek1 to może pomożesz mi zarezerwować jakieś lokum dla singla od 05-04-2014 w Livigno bo ja już nie kumam o co chodzi, ewentualnie jak to zrobić, jak nie masz nic przeciw to zadzwoń do mnie telefon jest w poście.W tych linkach podobne ceny wychodzi 200E od osoby w apartamencie np Bilo 2 420E, dla singli nie widzę ofert.

tel 603-067-919

Pzd be-ja

info na priv

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...