Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ELAN SL :)


tommytychy

Rekomendowane odpowiedzi

ELAN SL :)

Cena w porównaniu do właściwości i jakości tych nart jest rewelacyjna.

W tym roku zacząłem jeździć na tych nartach i jak dla mnie jest to dokładnie to, czego oczekiwałem od nart. Ja mam 179cm wzrostu i ważę 83kg, a narty mam 160cm. Są bardzo łatwe w prowadzeniu, stabilne, dobrze trzymają i super wycinają skręty. Bardzo ładnie można na nich regulować promień skrętu i pogłębiać go. Bardzo płynnie przechodzą też ze skrętu w skręt. Jeżeli ktoś lubi jazdę na krawędziach i fun, to będzie zachwycony jazdą na Elanach SL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELAN SL :)

Doskonała narta do funu i zabawy. Dobra do nauki, wybaczająca drobne błędy (podobna do SL9-tki Atomica). Do jazdy bardzo agresywnej/sportowej nieco za miękka/za mało reaktywna. W jeździe na wprost bardzo myszkuje, ale taka uroda silnie taliowanych slalomek. I tylko dla lekkich osób (tak do 70-75kg), chyba że ktoś się `ślizga`, ale wtedy wg mnie nie warto takiej narty kupować, tylko coś z allaround.

Pozdrawiam, Wojtek. (175/68kg/Elan SL 155)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...