Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaki kask??


tommytychy

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kask??

to samo jak u kolegi powyzej, jezeli jezdzisz wolno i spokojnie to poleciłbym kask z miekkimi uszami a jezeli lubisz predkosci myslisz o stratach w zawodach to zdecydowanie kask z twardymi uszami, przy kupnie pamietaj ze kask masz cały dzien na głowie(tak jak buty) wiec nie kupuj nieczego na siełe,wygode przedewszystkim!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kask??

wygodny, ale zarazem jak najmniejszy, zeby nie "latał" i dobrze chronił głowe przy upadku! Jeszcze jedna zaletą kasku z twardymi "uszami" jest możliowść zamontowania gardy, która stanowi ochrone dla brody :)

c `ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kask??

też miałem taki dylemat: twarde czy miękkie uszy, twarde dla tego że chciałem zamontować szczęke jakby co:>, a miękkie bo wygodnie i wogóle... znalazłem kask carrera nerve, ma miękkie uszy i mocowanie do szczęki, jest bardzo wygodny i dobrze słychać, moge Ci z czystym sumieniem go polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kask??

Zwróć też uwagę na wagę kasku. Przede wszystkim ma być oczywiście solidny, wygodny, ale też i LEKKI (w miarę mozliwości), max do 500g-najlepiej 350-400g.

Ja mam Salomona ze sztywnymi uszami, który jest super, gdyby nie ta waga (ok 700g)

pozdrawiam użytkowników kasków (z twardymi i miekkimi uszami) ;o))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kask??

miekkie uszy maja ta zalete ze lepiej slyszysz co sie wokol ciebie dzieje jesli chodzi o twarde (ja mam takie) troszke gorzej slychac ale jest mozliwosc w niektorych modelach przymocowania szczeki

jak ja kupowalam kask to wazne dla mnie bylo zeby byl lekki

mam kask rossignol`a i wazy 325g sprawuje sie super

jesli chodzi o mocowanie gogli to nie polecam kaskow z plastikowa wsuwka z tylu poniewaz latwo stracic gogle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jaki kask??

Według mnie lepiej kupić kask z twardymi uszami. Ja uważam że z twardymi jest wygodniejszy. A pozatym jak byś po pewnym czasie zachciał sobie jeździć na tyczkach, to przydatna jest w tym wypadku szczęka, a do kasku z twardymi uszami raczej problemu z tym nie będzie gorzej z miękkimi. Ja jeżdże w kasku z twardymi uszami i za nic bym go nie zmienił na kask z miękkimi. Aha i jeszcz jakbyś nie wiedział jaką firme to w zależności od funduszy polecam albo jofa(tania i dobra) albo scott(bardzo dobra jakość, fajna stylistyka, problem tylko leży w cenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...