Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dobry serwis nart w Warszawie?


Andrysiak

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry serwis nart w Warszawie?

polecam serwis na szczesliwicach u pana Jana Pieli podobno jeden z najlepszych serwisow w Polsce

Facet zna sie na rzeczy i robi recznie a zna sie na tym na pewno poniewaz uczestniczy w testach narciarskich magazynu NTN

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Dobry serwis nart w Warszawie?

Z tym bym polemizował, no ale....

Ja polecam Zbyszka Suchana i jego serwis przy skoczni.

Jest to autoryzowany serwis Fischera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "Ja serwisuję narty."

Jak chcesz żebym Ci zrobił narty to umówimy się mailowo :)

Ja ostrzę moje narty gdy czuję że nie są ostre - przeważnie raz na dwa dni w bardzo twardych warunkach. To tylko kilka ruchów ręką jeśli narta od początku była dobrze ostrzona. W tym sezonie jeździłem już 30 dni i suwmiarka nie wyazała ŻADNEGO mierzalnego zużycia krawędzi. A natra to Fischer RC4 WCSC sprzed 2 sezonów. Sądzę więc że robię to dobrze. Aby narta była jeszcze ostrzejsza ustawiam odpowiednio mały kąt (odchylenia ścianki bocznej krawędzi od pionu) 88 - 86*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "Ja serwisuję narty."

NIe mam tak dobrzego wzroku żeby rozróżnić czy dalej mam 1.2mm krawędzi czy może już tylko 1.1, dlatego piszę że nie zmierzyłem żadnego zużycia. Wiem że brzmi jak pieprzenie głupot , ale sam się zdumiałem i ucieszyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...