Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

istotny szczegół czy tylko marketing ?


lammoth

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Wybieram narty dla kobiety o umiejętnościach 4 w cenie ca. 1000PLN. Wybór padł na:

- Atomic Cloud 7 lub 9 (czy tu różnica jest jedynie marketingowa czy może Cloud no. 9 będzie zbyt zaawansowany na ten poziom?); czy może nie warto "bawić" się w No. 7 ?

- jak do powyższych modeli ma się czarny model Atomic Balanze ETM ?,

- jak do powyższych ma się Blizzard Viva 7.2

Narty mają być czarne :-) Innych opcji nie widzę, chyba, że ktoś ma jakąś propozycję.

Lammoth85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej skromnej wiedzy -nie warto bawić się w cloud 7, tylko wybrać cloud 9. To nie jest chwyt marketingowy -ta cyferka 9 , tylko naprawdę dobra narta dla kobiet. W zeszłym sezonie interesowałam się nartami, więc trochę o tych atomicach poczytałam. Balanze to tez jakaś słabsza narta dla początkujących. Jak się rozwijać to na porządnych nartach. Najważniejsze tylko dobrać odpowiednia dlugość, tzn nie za krótkie do wzrostu. :happy:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra przy Atomic cloud oznacza elastycznosc/twardosc narty, czyli dosc istotny parametr. Miałam okazje przetestowac Atomic cloud 9 w ubiegły weekend i jest to naprawde dobra narta, jeszcze lepsza byłaby z systeme ARC ale to wiąże sie z wiekszymi kosztami gdyż w Atomic'ach cloud system ARC jest dopiero wprowdzony w tym sezonie. I tak jak juz było pisane bardzo wazny jest dobór długosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cloud 7 jest dla poczatkujacej i srednio zaawansowanej kobiety . NASZA PANI MA STYL I POZIOM 4 natomiast 9 jest dla zaawansowanych .oraz d o jazdy w kązdych warunkach..... narty nalezy zmieniac sobie co jakis czas.......Dlaczego dla ŁADNEJ kobiety wylacznie czarne narty.....Kobiety kochaja nart w kwiatuszki i i piekne wzorki.. a kolory to rózowy czy inne pastelowe barwy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej elastyczna narta też zapewne może być dobra, zwłaszcza do nauki. Słaniam się jednak ku 7. Długość dla wzrostu 161 to pewnie 149?

Pytanie czy darować sobie rozważanie Balanze i Blizzard Viva? Robiłem porównanie wszystkich tych nart i są one parametrowo prawie identyczne, cenowo również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lammoth, czego się boicie w cloud 9? Jeśli mowa już o jakichś tam umiejętnościach jazdy i apetycie na dalszy rozwój, to ja z pewnością spróbowałabym wziąć nieco wyższy model. Coud 9 to nie jest narta z kosmosu i jakaś supertrudna - sama żałuję że dałam się zniechęcić chłopakowi i sprzedawcy, że niby będzie za trudna dla mnie (choć mój poziom umiejętności był wtedy między 2 a 3). Zbyt szybko po prostu "wyrosłam" z obecnych nartek i celuję bez obawy w coś, co da mi więcej przyjemności z jazdy.

Podstawowe pytanie brzmi: czy dziewczyna chce / ma na tyle ochoty / kondycji / zapału żeby rozwijać swoje narciarskie umiejętności czy tylko chce po prostu jakoś tam zjechać z górki żeby siąść potem w knajpce na stoku. Jeśli ma chęci na jazdę - bierzcie cloud 9 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Wybieram narty dla kobiety o umiejętnościach 4 w cenie ca. 1000PLN. Wybór padł na:

- Atomic Cloud 7 lub 9 (czy tu różnica jest jedynie marketingowa czy może Cloud no. 9 będzie zbyt zaawansowany na ten poziom?); czy może nie warto "bawić" się w No. 7 ?

- jak do powyższych modeli ma się czarny model Atomic Balanze ETM ?,

- jak do powyższych ma się Blizzard Viva 7.2

Narty mają być czarne :-) Innych opcji nie widzę, chyba, że ktoś ma jakąś propozycję.

Lammoth85

pytanie z czystej ciekawości dlaczego czarne? wybór kobiety?

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej skromnej wiedzy -nie warto bawić się w cloud 7, tylko wybrać cloud 9. To nie jest chwyt marketingowy -ta cyferka 9 , tylko naprawdę dobra narta dla kobiet. W zeszłym sezonie interesowałam się nartami, więc trochę o tych atomicach poczytałam. Balanze to tez jakaś słabsza narta dla początkujących. Jak się rozwijać to na porządnych nartach. Najważniejsze tylko dobrać odpowiednia dlugość, tzn nie za krótkie do wzrostu. :happy:

Cloud9 to jedna z najlepiej sprzedających się serii nart damskich w historii nie tylko tej firmy oraz jedna z lepszych nart .... i według moich znajomych ... co też ważne dla kobiet - jest ładna :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...