Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty dla zaawansowanego narciarza


Endriu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje na święta zakup nart i liczę na propozycje ponieważ średnio się na tym znam

Więc tak lubię jeździć długo dużo i szybko oraz czasem ścinać zakręty od narty oczekuję sporej szybkości, dobrego trzymania się na krawędziach oraz w miarę możliwości niskiej wagi.

Do tej pory jeździłem na starych volkach ok 2000r produkcji kupione z używek także jestem przyzwyczajony i zmiany mogą być tylko na lepsze.

Mam 191cm wzrostu oraz 98kg wagi

aktualnie mam buty z firmy head ponieważ ciężko mi znaleźć coś w moim rozmiarze (31,5) ale chętnie też zakupił bym coś nowego - również oczekuję propozycji

na święta zażyczyłem sobie kilki najprawdopodobniej LEKI WORLDCUP GS 2015 chyba że polecicie coś lepszego

BARDZO proszę o w miarę szybkie odpowiedzi bo sezon czeka -,- z góry dziękuję.

Ps odpowiem na wszystkie pytania w miarę możliwości jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Austrii mam 3h drogo do słowacji 2 a do czech 30min :)

Gdzie taką nartę kupić ? jakaś alternatywa dla niej ? cena widziałem 1700zł mogła by być ale nie mogę nigdzie znaleźć w rozmiarze 180+

Polecam sklepy adventuresports.pl - to jest chyba siec w Polsce, wiec możesz poszukać, z tego co wiem, to mają sporo sprzętu właśnie z rossignola i ogólnie znają się na rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaję swoje Rossignol GS Master o długości 174 cm. Są to stabilne narty do szybkiej jazdy o bardzo dobrej konstrukcji. Fabryczna struktura, serwisowane profesjonalnie, mało jeżdzone. Cena 2100 na allegro.

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

Trochę przesadziles, raz z cena jak na tak stary model,za takie pieniądze mam nowki mastery na 2014 a dwa ze za krótkie dla chłopa o wzroście 191 cm, w końcu mowa o gs.Endriu jak będziesz reflektowal mam rossignola 9gs model 2014 w długości 186. Stan bdb +++ cena też okazja. Wbrew opiniom decha fajna na cały dzień.

Edytowane przez bruner79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jazdy jaką opisujesz polecana jest Pursuit 14 Rossignola. Narta jest dość lekka i łatwa w prowadzeniu, dobrze przechodzi ze ślizgu w krawędzie. Ciekawe gdzie chcesz na nich pojezdzić, skoro mamy taka zimę? Chyba, że szykujesz się na jakiś wyjazd, hehe :rolleyes::

pzdr!

Ze 2 lata temu wypożyczyłem Pusiut 16 czy 18 i nie przekonały mnie. Lepiej czuje się na Head Magnum choć mam ochotę na Mastery GS Rossiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pozyczylem ostatnio Salomon x-race. Zwykle jezdze na nartach freerideowych, ale akurat balem sie zjezdzac tego dnia (lawiny) i smigalem po stokach. Te salomony naprawde lataly. 180 cm, <7cm pod butem. Jak bede mial chwile - opisze pelny test na blogu u siebie i wrzuce linka. Zdaje sie ze sa idealne do jazdy jak mowisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz ze jezdzisz dlugim skretem i szybko, oczekujesz od narty sprezystosci i szybkosci - wydaje mi sie ze wszystkie te cechy idealnie spelnia wyscigowka Salomona. Mialem okazje polatac na niej tydzien temu w Soelden. Zgodnie z obietnica - tutaj moj test:http://nakreche.com/2015/01/08/test-narty-z-pucharu-swiata-salomon-x-race/PzdrNelisa tu fotka:

Photo 09-11-13 18 42 05.jpg

57da82ec39706_Photo09-11-13184205.jpg.4528144fe304da21a5cafaf3e4438a06.jpg

Edytowane przez n3l15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...