Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ośrodki narciarskie z dużą ilością tras niebieskich


ar2r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w temacie - jako, że moja druga połowa dopiero zaczyna swoją przygodę z nartami poszukuje namiarów na ośrodki narciarskie z dużą ilością łatwych niebieskich tras oraz mała ilością ludków.

Jakie macie propozycje ?

A tak w ogóle to najlepszego w nowym roku - dużo zdrówka oraz śnieżnej zimy ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak w temacie - jako, że moja druga połowa dopiero zaczyna swoją przygodę z nartami poszukuje namiarów na ośrodki narciarskie z dużą ilością łatwych niebieskich tras oraz mała ilością ludków.

Jakie macie propozycje ?

Raczej nie szukaj ośrodka z dużą ilością tras niebieskich, tylko z trasą niebieską dostępną, łatwo dostępną, czyli żeby się nie okazało że trzeba do niej jechać po czarnej trasie. Celuj raczej w małe ośrodki, bo dużego w takim układzie nie przejeździsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpe Lusia, to pierwszy ośrodek powyżej Moeny, są dam znakomite trasy niebieskie do trenowania umiejętności, a przy tym są wystawione ładnie do słoneczka, te czerwone co tam są to są na tyle łatwe że po powinna dać radę, no może za wyjątkiem tej co do parkingu wiedzie, ta jest wąska pokręcona, no i po południu dość mocno zmęczona życiem, tak więc tu zalecał bym powrót na dół gondolą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie szukaj ośrodka z dużą ilością tras niebieskich, tylko z trasą niebieską dostępną, łatwo dostępną, czyli żeby się nie okazało że trzeba do niej jechać po czarnej trasie. Celuj raczej w małe ośrodki, bo dużego w takim układzie nie przejeździsz.

To samo chciałem prawić. Dodam tylko, że te łatwe trasy są od strony Bellamonte - dłuugie i łatwe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko przeglądając internet wpadłem na takie ośrodki jak: Saalbach, Obertauern, Muttereralm, Hochzaiger.

Hochzeiger to raczej ośrodek dla bardziej zaawansowanych, większość ciekawych tras to czerwone. Niebieskie to - zwykle zatłoczona - trasa rodzinna i mało atrakcyjny zjazd ze stacji pośredniej do doliny.

Ilość km tras to nie wszystko. Warto poszukać ośrodka, gdzie trasy niebieskie są szerokie i dobrze przygotowane, a nie są to wąskie trasy łącznikowe biegnące np. przecinką przez las.

Oprócz stacji wymienionych w postach powyżej przychodzi mi na myśl Gerlosplatte i Stubaier Gletscher (+ Schlick)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hochzeiger to raczej ośrodek dla bardziej zaawansowanych, większość ciekawych tras to czerwone. Niebieskie to - zwykle zatłoczona - trasa rodzinna i mało atrakcyjny zjazd ze stacji pośredniej do doliny.

Ilość km tras to nie wszystko. Warto poszukać ośrodka, gdzie trasy niebieskie są szerokie i dobrze przygotowane, a nie są to wąskie trasy łącznikowe biegnące np. przecinką przez las.

Oprócz stacji wymienionych w postach powyżej przychodzi mi na myśl Gerlosplatte i Stubaier Gletscher (+ Schlick)

nie można zapominać o Tyrolskich perełkach :) Solden + Gurgle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...