Narty - skionline.pl
Jump to content

tanova

Registered VIP Users
 • Content Count

  707
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

tanova last won the day on September 5

tanova had the most liked content!

Community Reputation

1,799 Excellent

About tanova

 • Rank
  Średnio zaawansowany
 • Birthday 06/09/1971

Personal Information

 • Imię
  Magdalena
 • Miejscowość
  Zach-Pom
 • About me
  narciarka nizinna, trochę zdesperowana

Ski equipment

 • Narty marka
  Head Super Joy
 • Buty marka
  Tecnica

Skills

 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  15

Recent Profile Visitors

3,368 profile views
 1. Jeśli znajomi chcą jechać w terminie polskich ferii, to bym odradzała.
 2. tanova

  Kibicujemy Maćkowi!

  Wielkie gratulacje i brawa, Maciek! Wspaniały sezon ultra za Tobą! Dystans blisko 1000 km w niecałe trzy doby jest po prostu kosmiczny, a to, że pierwsza osoba pokonała go w niespełna 40 godzin to już w ogóle jakaś abstrakcja.
 3. A tak wpadło mi w oko: Ciekawe, kto jest autorem 300.000-go posta?
 4. tanova

  Kibicujemy Maćkowi!

  Poprzedni maraton MRDP Góry na pewno był ogromnym obciążeniem dla kolan i stóp, a czasu na regenerację nie tak wiele. Oby wystarczyło Maćkowi i tym razem zdrowia i sił!
 5. Mogłabym się tam przeprowadzić ...
 6. tanova

  Kibicujemy Maćkowi!

  Będę kibicować. Pomyślnych wiatrów z północy i powodzenia! Tym razem też na szosie?
 7. tanova

  Narty

  Zobacz - tutaj masz wyniki ubiegłorocznego WorldSkitestu w kategorii nart damskich dla zaawansowanych narciarek. W teście nie brał udziału jeden z czołowych producentów - Head, ale o jego ofercie możesz poczytać tu. Musisz wpisać w pole producenta: Head, a w pole płeć: kobiety. Trzy górne modele Heada do rozważenia. Jakoś nie widzę za wiele kolorystyki różowo-fioletowej, kwiatuszków ani kryształków 🤣. Dominuje elegancka czerń i grafit z subtelnymi akcentami w innych kolorach 😏 Witam w klubie. Bardzo dobrze, że współczesne dziewczynki nie dają się wtłoczyć w takie stereotypy.
 8. tanova

  Narty

  Słabo się znasz na dziewczynkach 😝. Taka, co już nie rośnie, raczej nie ucieszy się z różowych nartek. 😂
 9. tanova

  Narty

  Napisz, jak jeździ córka i co potrafi - koledzy z forum na pewno coś Ci doradzą.
 10. tanova

  Narty

  To kup narty córce - takie, jakie zapewnią jej rozwój i jakie się jej podobają, skoro ona ma na nich jeździć.
 11. Naprawdę? No to udanych szusów na świeżym białym! 🤩 Ja właśnie wróciłam z wieczornego roweru w krótkich gatkach. Cóż - babie lato, chłopu zima!
 12. Może to jakaś ujma na honorze? Nie wiem. 🙄 W każdym razie - pomijając oczywiste kwestie geograficzne - sądziłam, że osoba, która uważa się za przedsiębiorcę, odróżnia przejęcie jednego podmiotu przez drugi od współpracy w celu realizacji wspólnego przedsięwzięcia. Nie będę już zabierać głosu w tym temacie.
 13. Niezupełnie - na stronie, którą cytujesz, wymienione są dwa ośrodki: Folgarida-Marilleva i Campiglio Dolomiti di Brenta, w skład którego wchodzi Madonna i Pinzolo. Obydwa ośrodki, jak również pozostałe z Val di Sole, o których pisałeś, oferują wspólny skipass pod nazwą Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta Val di Sole Val Rendena. Nie wynika z tego, że Madonna jest w regionie Val di Sole, nawet narciarsko. Jest różnica - być częścią czegoś, a być z czymś połączonym i oferować wspólny produkt.
 14. @wojgoc - baner booking.com wyświetla się na głównej stronie skionline, a nie na stronie forum. @JC - jedno pytanie, czy wchodząc przez Twoją stronę jest dostęp do programu lojalnościowego bookingu?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...