Narty - skionline.pl
Jump to content

tanova

Registered VIP Users
 • Content Count

  1,276
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

tanova last won the day on April 3

tanova had the most liked content!

Community Reputation

3,047 Excellent

About tanova

Personal Information

 • Imię
  Magdalena
 • Miejscowość
  Zach-Pom
 • About me
  narciarka nizinna, trochę zdesperowana

Ski equipment

 • Narty marka
  Head Super Joy
 • Buty marka
  Tecnica

Skills

 • Styl jazdy
  radosny
 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  15

Recent Profile Visitors

5,115 profile views
 1. Słabą mam orientację w niuansach szwedzkiej sceny politycznej, ale z artykułu wynika, że jest to projekt ustawy, przygotowany przez ministerkę zdrowia.
 2. W działaniach służb i organów państwa brak jest konsekwencji, a to rodzi bunt i brak zrozumienia: 1) Czy policja albo straż wchodzi do autobusów i tramwajów, żeby przepytać pasażerów dokąd jadą i czy nie są za daleko od domu? 2) Osoby z objawami infekcji nie są odpowiednio zaopiekowane. Temat-rzeka. 3) Jaki przykład przestrzegania zaleceń daje rząd i posłowie? Ot, choćby wczorajsza konferencja prasowa klubu Gowina - cała grupa ustawiona ściśle jak do zdjęcia rodzinnego. Że już przemilczę tę paranoję z wyborami.
 3. Wiele osób tak robi - ja też mam dwa rowery: fitness na asfalty do takiej trochę szybszej jazdy i uniwersalny trekking na transport, wycieczki i wakacyjne wyjazdy z sakwami. Osobiście nie lubię roweru w zamkniętym pomieszczeniu - kiedyś próbowałam chodzić na spinning, ale zupełnie mnie to nie bawiło, potrzebuję przyrody i przestrzeni, żeby mieć przyjemność z jazdy. Ale rozumiem też, że są ludzie, którzy rower traktują sportowo i zadaniowo, mierząc sobie przy tym szereg parametrów elektroniką. Tacy wybiorą trenażer, a nie zmaganie się z deszczem i wiatrem na dworze.
 4. O ile mi wiadomo, intensywne prace nad szczepionką na SARS i MERS zarzucono, bo wirus sam z siebie zaniknął. Natomiast część prac nad nimi być może będzie można wykorzystać przy tworzeniu szczepionki na aktualnego koronawirusa.
 5. Ale złagodzono restrykcje w Tyrolu - od dzisiaj można uprawiać sport na powietrzu (jogging, rower), byle nie w terenie górskim, więc skitury i mtb na razie jeszcze nie są dozwolone.
 6. Dwa zdjęcia z jednego ośrodka, jakiego?
 7. Poproszę o linka do tej informacji.
 8. W Szwecji jednak rząd przygotowuje się do zmiany kursu i wprowadzenia ograniczeń. https://www.tagesschau.de/ausland/corona-kursaenderung-schweden-101.html A nawiązując do tematu wątku - w Europie czynne już są tylko dwa niewielkie ośrodki w szwedzkiej części Laponii - Riksgränsen i Kabdalis. Był tam ktoś kiedyś? Poza tym jeszcze działają stacje narciarskie w Japonii.
 9. W okolicy, w której jeździ @Mitek czy ja, nawet zimą ostatnio nie ma śniegu ani gołoledzi, natomiast w tym sezonie sporo było suchych i słonecznych dni, więc zwłaszcza w weekendy przynajmniej, u mnie na Pomorzu widziałam sporo szosowców nawet w grudniu, styczniu i lutym. Pewnie w KRK jednak jest trochę inaczej z pogodą - coś za coś.
 10. Jutro - padam na twarz po pracy zdalnej.
 11. Wygląda jak Warth-Schröcken
 12. Miałam właśnie w tym roku jechać z rowerami po Flandrii ... Buuuu!
 13. Nie przepadam za trenażerami i jeżdżeniem jak chomik w bębenku, ale w takich szczególnych okolicznościach i przy pięknej pogodzie w ogródku jest to jakieś wyjście .
 14. Myślę, że przy tych najnowszych zakazach i przy coraz powszechniejszej inwigilacji obywateli, publikowanie takich relacji czy fotorelacji na publicznych forach i w innych miejscach sieciowych nie jest wskazane.
 15. Nie musisz mnie pytać o pozwolenie, rób co Ci serce i rozum dyktuje .
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...