Narty - skionline.pl
Jump to content

tanova

Registered VIP Users
 • Content Count

  1,898
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  73

tanova last won the day on January 18

tanova had the most liked content!

Community Reputation

4,546 Excellent

About tanova

Personal Information

 • Imię
  Magdalena
 • Miejscowość
  Zach-Pom
 • About me
  narciarka nizinna, trochę zdesperowana

Ski equipment

 • Narty marka
  Head Super Joy
 • Buty marka
  Tecnica

Skills

 • Poziom umiejętności
  6
 • Dni na nartach
  1

Recent Profile Visitors

8,655 profile views
 1. Jednak miałeś rację - jest nowa lista. Dla nas - bez zmian, również po 1 lutego wjazd bez kwarantanny: https://www.bag.admin.ch/bag/de/home/krankheiten/ausbrueche-epidemien-pandemien/aktuelle-ausbrueche-epidemien/novel-cov/empfehlungen-fuer-reisende/quarantaene-einreisende.html
 2. Szczecińska Gubałówka i jazda na plusie Do grona nizinnych stacji, które otworzyły swoje stoki, dołączyła Szczecińska Gubałówka, oferując edukacyjne zajęcia sportowe na lodowisku i na stoku. Zajęcia na łyżwach ruszyły już dziesięć dni temu, natomiast wyciąg narciarski działa od wczoraj rano, po weekendowych mrozach, w czasie których udało się dośnieżyć i przygotować jedną z tras. Kompleks mieści się w szczecińskiej dzielnicy Osów, na skraju Parku Leśnego Arkońskiego, będącego częścią Wzgórz Warszewskich. Jest tutaj talerzyk Tatrapomy i teoretycznie trzy trasy, ale w ostatnich latach
 3. @Bumer, @marboru - sporo śniegu jeszcze u Was na wschodzie! Fajnie, że udało się Wam pojeździć w takich warunkach. Brawo, małe stacje 👏!
 4. Co kilka-kilkanaście dni, raczej tak w miarę potrzeby niż w regularnych odstępach.
 5. Nic mi na ten temat nie wiadomo.
 6. Tak, masowe testy ludności i turystów w Sankt Moritz to skutek ujawnienia się hotspotów w dwóch tamtejszych ekskluzywnych hotelach.
 7. Dobre wiadomości z Gryzonii / Graubünden : 19.01.2021 Spełnione warunki dalszego funkcjonowania ośrodków narciarskich Rząd przyjmuje do wiadomości, że obecnie spełnione są warunki dalszego funkcjonowania ośrodków narciarskich. Szeroko zakrojona strategia testowania na koronawirusa to potwierdza. Dlatego też przedłuża się zgodę na funkcjonowanie ośrodków do niedzieli 28 lutego 2021 włącznie źródło: https://www.gr.ch/DE/institutionen/verwaltung/djsg/ga/coronavirus/info/Seiten/Start.aspx Oby tylko Polska nie znalazła się na liście obszarów ryzyka 🙏.
 8. Przejazd jednoosobowym krzesełkiem jest bardzo zgodny z zasadami dystansu społecznego, Sanepid powinien docenić.
 9. No, no - myślałam, że już się tej zimy nie doczekam . Po uruchomieniu kursów łyżwiarskich na lodowisku na szczecińskiej Gubałówce, jutro ruszają EDUKACYJNE ZAJĘCIA SPORTOWE – LEKCJE JAZDY NA NARTACH I SNOWBORDZIE SLALOMEM 👍👍👍. https://www.facebook.com/szczecinskagubalowka/posts/3751579271567971 Jutro niestety cały dzień w robocie, ale może w środę rano uda się wyskoczyć? Na naukę nigdy za późno .
 10. @MarioJ - hotele w Szwajcarii były otwarte wiosną, cały czas - nawet jak zamknięto ośrodki. Nie wiem, jaką drogą pójdą Helweci.
 11. Pomijając sporną moc prawną aktualnych urzędowych zakazów i ich uzasadnienie, to Twój wpis jest po prostu manipulacją i biciem piany - nie ma zakazu rekreacji, nie ma zakazu uprawiania sportu - nikt nikomu nie zakazuje biegać - jak piszesz, biegać na nartach, skiturów, morsowania czy zażywać inaczej ruchu na powietrzu. A już porównanie do obozu koncentracyjnego - brak słów. Nawet figury retoryczne mają swoje granice. Mijasz się również z rzeczywistością - bo mnóstwo ludzi jest aktywnych fizycznie pomimo pandemii. Wyjdź z domu po pracy i się przekonaj, zamiast ciągle jęczeć.
 12. W St. Moritz szwajcarski odpowiednik sanepidu zamknął dwa eleganckie hotele w związku z kwarantanną i wykryciem wirusa w mutacji południowoafrykańskiej - jeszcze gorszej niż brytyjska. W trybie natychmiastowym zamknięto szkoły, szkółki narciarskie i zarządzono masowe testy dla ludności i gości oraz zredukowanie kontaktów do minimum. Stacja narciarska jednak działa. https://www.blick.ch/schweiz/graubuenden/hotels-in-quarantaene-massentests-angeordnet-mutiertes-coronavirus-breitet-sich-in-st-moritz-aus-id16298235.html
 13. Nie zanosi się na to. Może być około środy aktualizacja listy obszarów ryzyka, ale nie wygląda, żeby Polska miała się tam znaleźć.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...